Ömrünüzü tek bir insanla paylaşabileceğinize ne kadar eminsiniz?

Evlenip tek bir insana sadık kalabilecek kadar güveniyor musunuz kendinize? Olumlu ve olumsuz her konuda yanında olmaya hazır mısınız?
Ömrünüzü tek bir insanla paylaşabileceğinize ne kadar eminsiniz?
Güncellemeler:
Bunun hiçbir şekilde karşınızdaki kişiyle alakası yok. Karakter insanın kendisine aittir. Karşımızdaki nasıl bir karaktere sahip olursa olsun sizi siz yapan kişilik özeliklerinizdir. Sadakat de benim vazgeçilmezimdir. Sadakat kimi insan da hiç yoktur kimisinde de zayıftır. Yorumlarda da anlaşılıyor. 😊

3|4
120114

En İyi Kız Görüşleri

• evliliği istemeyen insanlar genelde bunu bir toplum baskısı gördüğü için istemezler. Ama bizim yaratılışımız zaten bu yönde en başta hepimizin bir cinsiyeti var. düz insan değiliz.
    bütün organların bir-birden çok görevi varken neden ruhumuzu bu aşk konusunda doyurmayalım ki?
    aslında insanoğlu tek eşli olmaya çok daha yatkındır sadece ne kadar farklı insanı elde edebilirim algısında oldukları için bir korku var.

------------AfromTürk

0|1
    0|0
  • Güveniyorum, hazırım. Çünkü seviyorum. Ama onu sadece aşk, tutku ile değil, bir insan olarak da seviyorum. Ruhumun bir parçasını taşıdığını hissettiğim birini zaten aldatamam.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Sormanız bile saçmalık tabiki evlendiğiniz kadın sizin hayatınız olacak eliniz olacak yeri gelecek kolunuz olacak yeri geldimi annelik babalık yapacak, bir ömür sizi mutlu edebilmek için çabalicak ve ben kalkıp başka kadınlara yönelecem bu bildiğiniz şrfsizliktir NET...

1|0
    0|0
    • Aşağıdaki bazı yorumları okuyun. Kim saçmalıyormuş? İşte bende biliyorum nedir ne değildir? Ama bir sormalarini istedim kendilerine ve sonuçlar da ortada.

• Sizde haklısınız gerçi günümüz koşulları günümüz insanı bunu yaptığında kendini zirvede gördüğü için gayet haklısınız

• Sadakate inanmam.
    İkincisine gelince olumlu ve olumsuz her şey terimi çok iddalı. Onu da sevmedim o yüzden.
    Hayır / hayır.

5|4
    4|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

118112
  • Ben eminim kendimden!

6|0
    1|0
  • Aslında pek emin değilim, emin olabilirim de. Birazcık karışık..

0|1
    0|0
  • Eminim.

2|5
    0|0
  • Oynak değilim biri varsa başkasına bakmam.

4|3
    0|0
  • tabikide burada mesele kıymet bilmek, anlayış sevgi saygı olması ve doymayı bileceksin yani düşüncelerin ben yapamam yönünde olursa ben erkek olarak söyleyeyim 1768332576491327 tane kadın olsa gene 1 tane daha isterim ama yukarıda bahsettiklerim ve üzerine dahada eklenebilecek olan vasıflar olduğu sürece zaten sıkıntı olmayacaktır yani uzun yorumun kısası bir ömür değil olabilse birden fazla ömür bile geçirebileceğime inanıyorum ve kendimden eminim

0|0
    0|0
  • Onsuz zaman geçirmek istemediğinizi anladığınızda bir ömür onunla geçmeli diyorsunuz. Asla yüzde yüz emin olmak diye bir şey yok ama başını göğsüne koyduğumda onun atan kalbi bana huzur yanında olmak mutluluk veriyorsa varsın geçsin ömrüm.

1|1
    0|0
  • Elbette..
    Bu yüzden tam istediğim gibi birini arıyorum..
    Eğer imza atmışsam, buldum demektir..

#Vesselam

2|1
    0|0
  • Ben kendime güveniyorum. Evlilik bu madem başkasıyla gezip tozucak madem başkaları olucak evlenmesin gitsin dost hayatı yaşasın

0|3
    0|0
  • Eğer ben o insanı gerçekten istemisem kesinlikle ömür boyu giderim her huyunuda sabırla çekerim eğer o bana sadık olamicaksa bu yaptiklarimin hiç bir anlamı olmaz

1|0
    0|0
  • Ben kendime güveniyorum sonuna kadar dibine kadar da güveniyorum çok da eminim
    Ama karşı taraftan yaşadığım güven problemleri hep sorun kalacak paranoyaklık oldu bende

0|1
    0|0
  • Evlilikte bu değil midir?
    Sevdiğin eşinle, çocuklarınla, ailelerle, arkadaş, dost, akrabalarla bir ömür huzur ve mutlulukla olmak.

2|2
    0|0
  • Kendime güveniyorum. Ama bunu haketmeyrcek birisine denk gelmekten çekiniyorum..

1|3
    0|0
  • bir kişiye sadık kalma konusunda kendime % 100 güveniyorum da,
    benim gibi sadık kalacak veya hemen sıkılıp yeni heyecanlar aramaya kalkmayacak düzgün karakterli birini bulacağımdan emin değilim.

1|1
    0|0
  • isim gereyi kadinlarla cok yakin calisan bir ortamda deyiliz bende o zihniyette bir inaan deyilim zaten tek esliyim anca dilimde var derlerya kovalayip ugrasacak bir insan deyilim yani ama bir gun biri cikarda aha bak bunun adi a. al bak burda koru kolla sev oksa sahip cik derse ancak o zaman belki yaparim o da kendim icin deyil erkekligin şanina zarar gelmesin diye he 😂

0|1
    1|0
  • 26 yılın deneyimi ile Allah rızası için bir eşim olursa ölesiye bizde aldatmak olmaz peygamber efendimizin sünnetini işlemek için ve Allahımızın özene bezene yarattığı siz degeri varlık olan kadının rizasını alabilmek için öldğgğmğzde elimizin arkamızdan Allah razı olsun demesi için

0|0
    1|0
  • eğer istediğim karakterdeki ve özellikteki kadınsa neden olmasın ki?
    herkesin bir ruh eşi var önemli olan onu bulmak irdelenmesi gereken yer bu

1|0
    0|0
  • Evdeki hesap çarşıya uymuyor bu evlilik olayında. Kendine güvendiğin konular da bile yanılıyorsun farkına varmadan değişiyorsun ama gram farketmiyorsun bile karşı taraf tepki vermeden.

1|0
    0|1
  • Birini seviyorsam sadakat gösteririm de şu an evlilik bana mantıklı gelmiyo ama bir gün olur da evlenirsem tabi ki sadakat olur karşılıklı

1|2
    0|0
  • sevmek sevilmek şey güzel ama erkeklere güvenmiyorum yapmayan erkek yoktur fırsat ve para bulamayan erkek vardır. Gözümle gördüğüm o kadar şahit olduğum var ki

0|4
    0|1
    • İftira atma ona buna çok. namuslu erkek var ama pek güvenilir kız yok o kesin

• Param tipim var bakirim karşıma çokta çıktı ama yapmadım

• Ben 5 sene uzaktan birini sevmiştim oda sevmişti ama kavuşamayacağımı bile bile 5 sene boyu hep sadık kaldım. Bu konuda kendine güveniyorum. Seversem sonuna kadar gider hakkını veririm.

1|1
    0|0
  • Evlenmek en başta hayatı paylaşmak demektir... hayatı paylaşma ile ya da sadık kalma ile ilgili içinde şüpheler bulunan insanların evlenmesine karşıyım...

1|1
    0|0
  • İlk Başta Herkes Bu Soruya Evet Diyebilir Ama Şartlar Bunu Değiştiriyor... Çok Altarnatifli Bir Pazarda Kendinizi Tek Ve Özel Sanmanız Sizi Yanıltır... Bu Yüzdende Hayal Kırıklığı Yaşarsınız.. Piyasada Rekabet Çok :D

1|0
    1|1
  • Tabiki sevip sevildikten sonra vız gelir tırıs gider

1|2
    0|0
  • Mahalle mi bile değiştiremem ben. Bir kadına hayli hayli bağlı kalır ve kalan ömrümü ona adarım.

2|1
    0|0
  • Allah için sevdigim insan beni Allah için seviyorsa onun sadakatine de Allahtan başka garanti aramaya lüzum yok

0|1
    0|0
  • Ben işi evlilik ciddiyetine kadar taşıyabileceğimden bile emin değilim

1|0
    0|0
  • Bunu bende çok düşünüyorum o yüzden yüzde yüz olmasa da en azından yüzde 80 oturmalı kafamda evleneceğim kişi hissetmeliym bunu

0|1
    0|0
  • Emin olduğum için bu kadar seçici olup, bekliyorum zaten o kişiyi.

1|2
    0|0
  • Evlenmeyi isteyeceğim bbiriyle karşılaşmadım henüz eğer çok seversem aşıksam güveniyorsam sevgisinden eminsem evlenirim evlendiğimde de ondan başkasını görmez gözüm bence sadık biri olurum

0|1
    0|0
  • Tabiki. Şidet ve aldatma olmadiktan sonra ben kendimden eminim.

0|2
    0|0
  • Insan kendisine sadiksa evlendiği kişiyede sadıktır zaten kesinlikle sadık kalınmalı eğer ters giden çok büyük sorun varsa sadakati bozmadan son çare ayrılık yoluna başvurulmalı ama evli kalındığı sürece sadık olunmalı

0|0
    1|0
  • Bunun için 3 senedir sabrediyoruz. En kısa zamanda ömrüm, ömrümüz olsun istiyoruz

0|0
    0|0
  • Tek bir insana ömür geçmez o nedenle çevremizde arkadaşlarımız var onlar lada zaman geçiriyoruz

0|0
    3|1
  • Hiç kimseyle evlenmek de istemiyorum çıkmak da istemiyorum burnumdan getirdiler hayatımı, siz benim adıma da fazladan 3-5 kişiyle çıkabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Güvenmiyorum. Çok çabuk soğuyan ve vazgeçen bir yapım var. Evlilik macerasına atılmam.

0|1
    0|2
  • Keske herkes once kendine bu soruyu sorup ondan sonra evlense artk ömürlük evlilikler yok ne yazikki

0|1
    0|0
  • Bir gün evleneceksem eğer emin olmadan evlenmem zaten.

1|0
    0|0
  • Evlenmeden önce bu soruyu kendine sormalı insan ve ona göre kararını vermeli. Karşınızdakini iyi tanıyın öyle karar verin derim. Sonra evlenince boşanma hayalleri kurmayın 😉

0|0
    0|0
  • Insan sevdikten ve güvendikten sonra her şeyi rahat yapar bence 😊

0|1
    0|0
  • Tabi ki de güveniyorum ben ihanet aldatmadan çok nefret ederim

0|1
    0|0
  • Guveniyorum. Yeterki karşılıklı yalansiz güven verici bir aşk ve sevgi yuvası olsun öyle kişi yok daha hersey kısmet

0|2
    0|0
  • Zor bir konu. Senin kültürüne göre yetişmemiş, farklı bir ailede yetişmiş biri sırf iyi veya güzel diye bir ömür aynı evde sabaha uyanmak.

0|0
    0|0
  • emin olmadığım konu sadık kalma değil de evlenmeyi düşünmüyorum veya bir gelinlik hayalim falan yok saçmalık

0|0
    0|1
  • Kadınların nerdeyse hepsi hazır da erkeklerin yarısı değil.

0|0
    0|1
    • Bıktık bu erkek düşmanliklarindan bir kaç srefsiz yüzünden çoğu erkeği karalamalardan

• Ne alaka be. Aa. Yorumları okusan anlarsın zaten.

• Tamam tamam anladm ben anlayacağımı kadınların hepsi hazır derken birşey yok

• Kesinlikle geciremem. Hele sofu ise hiç hayatıma girmesin öyleleri

0|0
    2|1
  • Bu konuda şüphem yok. Yeter ki iki tarafta birbirini beğensin ve birbirlerinin kusurlarına çok takılmasın. Güven ise tam anlamı ile olmak koşuluyla.

0|0
    0|0
  • güzel soru
    evlenmenin ne kadar anlamsız olduğunu ortaya koyaak bir soru

2|0
    0|0
  • Sadık kalmak zor değil ancak biriyle beraber uzun süre sıkılmadan yaşayabilir miyim bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • Emin olduğunu söyleyen kim? Bırak ömrü, 1 günü bile bir erkekle aynı evde geçirebileceğimi düşünemiyorum, idrak edemiyorum.

0|0
    1|1
  • Kendime güveniyorum da o insanı bulabileceğimden emin değilim.

1|0
    0|1
Daha Fazla
180
Yükleniyor...