Çok sevdiğiniz adamın ve kadının gidişinden sonra onu unutmak için neden medet umarsınız, toparlanmak için neye sığınırsınız?

unutmak..
unutmak..

Çok sevmek suç değil elbet..
insan bazen gözlerini kör edecek kadar çok sevebilir
kalbinin sesini her şeyin üzerine koyabilir..
bu onu yanıltabilir nitekim en sonunda ve mutsuzluğun kapısını aralar..
unutması gerektir ki hayat devam etsin
fakat bu unutma çabası içerisin de iken.. o kişiye ne yardım eder..
toparlanmanız için sığınacağız liman neresidir?

#DengesizBirAdam

1|0
2810

En İyi Kız Görüşleri

• Reddedilmek istenmemek gerçekten çok ama çok incitici maalesef ki yapacak bişey yok kafamızı dağıtacak bişeyler bulucaz böyle bir durumda sessizlikten sakinlikten uzak durmakta fayda var olabildiğince arkadaşlarla vakit geçirmek kendini eve kapatmamak gerek çivi çiviyi söker yöntemine girişmeyin işe yaramıyor onu size unutturması gerekirken aksine daha çok hatırlatıyor tavsiye etmiyorum bu yüzden kendinizi hobilerinize verin

0|1
    0|0
  • Depresyon kaçınılmaz ben kitaplara sığınmıştım yeni şeyler tatmak gezmek tozmak hatta bazen isyan etmek bile iyi gelmişti

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Neyden medet umduysak hepsi elimizde kaldı. Unutulmayınca unutulmuyormuş bunu ogrendim sadece

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

268
  • Zamana sığınırım..

0|1
    0|0
  • Bu site güzel kafa dağıtıyor siteye gömülürüm asdf

0|1
    0|0
  • Kendime sığınırım genelde oturup hüngür hüngür ağlamak yerine enine boyuna olayin artılarını eksilerini düşünürüm bu kişiyle devam etsem ne olurdu devam etmesem ne olurdu diye eğer mantığıma terse ki bu çok zor olacak benim için ama zorla da olsa duygularımı bastırarak başka işlerle meşgul olurum, o kişiyi düşünmemeye çalışırım böylelikle zamanla unuturum

0|1
    0|0
  • Kitaplara sığınmak en mantıklısı oluyor. Kitaplardaki dünyayı beyninde canlandırdığın zaman bu dünyayı unutup canlandırdığın yerde yaşamaya başlıyorsunuz.

0|1
    0|0
  • Unutmaya çalışmak kadar insana acı veren bir duygu daha tanımadım.. ama selametle ayağa kalkmak hayatı sürdürmek, sürdürürken bu acıyı daha fazla taşımamak için unutmak adına ilk adımı Allaha sığınarak, ikinci adımı zamana bırakarak atarım..

0|1
    0|0
  • Kaderimde varmış derim kabullenmeye çalışırım zorla güzellik olmaz seven insan seni her halinle sever sevmeyene de kendini zorla sevdiremezsin⛥

0|1
    0|0
  • Çok sevdim hak etmeden gitti ve geri döndü çünkü bnim onu sevdiğim gibi kimse onu öyle sevmeyeceğini anladı ve döndü yakında nişan inş.🤗🤗🤗

0|1
    0|0
  • Ben normalde cok dinine bagli - haramlsri yasaklari bilen elinden geldigi kadar uygulamaya calisan bir insandim - taaki evliligimiz bosanma boktasina gelene kadar.. kendimi okadar dagitim ki artik ne kendim nede cevremdekiler beni taniyamadi.. sigara, alkol, ot - hepsine bulastim.. sonra bir baktim benim meldgim cikip geliyor - bana dön diye konusma yapiyor.. o an anladim ki - bunlarin hepsi bos - hicbiri ise yaramiyor - anlicaniz - eger hayatinizda tutunabileceginiz size güc veren bir daliniz varsa ona tutun derim - aile olur, arkadas olur , kardes olur.. ama yanliz kalmayin derim - benim yaptiklarimi yaparsiniz 🙊 rabim hakinizda hayirlisi neyse onu versin gönlünüzü ferah tutun ve gözünüzün önpne bakin - elbet sizinde tutuna bilceginiz bir dal vardir.

0|1
    0|0
  • Oyle bir durumda kabuguma cekilirim kimse benle konusmasın bisey sormasın isterim ve zamanla toparlanırım sanırım

0|1
    0|0
  • ya hiç asik olmiycan oldun mu da cekicen gidişini yüreğini de alim görürse bile ilk başta nefes bile alamazsin 😡😡😡😡😡😡😡😡😡

0|1
    0|0
  • Biraz içerim belki. Sonra depresyon hali. Ama sonra unutmasam da alışır ve kabullenirim.

0|1
    0|0
  • Ne kadar zorlarsam o kadar çok belli oluyor o boşluk.

0|1
    0|0
  • Bir gün aşkın biteceğine, ortak yön saygı ve hoş görü yoksa üzüleceğini bilerek başlarsan bir şeylere sığınma ihtiyacı da duyulmaz 👍

0|1
    0|0
  • Çokta bişi işe yaramıyor istediğiniz insanla çıkın sevmiş gibi yapın ya da sevilin vs inanın beş para etmiyor çünkü çıkmayınca çıkmıyor geri dönsem diyorsun olmaz çünkü o bana hata yaptı aldattı, hakaret etti, yalan söyledi vs vs bunlar arttırılabilir ama iki arada bir derede kalıyor insan ne geri dönebiliyor ne de yeni baştan biriyle devam edebiliyor inanın kendi ateşini kor halini alınca kendi kendine yanıyor. Kısaca Arafın en diblerini yaşıyor...
    2 yıl geçti nadiren artık aklıma geliyor anıları mutlulukları üzüntüleri yavaş yavaş siliniyor hafızamda. Ve bunu yapmak zorundaydım, mecburdum çünkü o başkasına ait ve ben onu artık sevmiyorum... Vesselam...

0|1
    0|0
  • O kaybetti. Kendime bunu söylerim ve yoluma devam ederim. Beni kaybeden taraf kendi haline acısın

0|1
    0|1
    • Bu bir kendini kandırmak değil mi peki?

• Hayır çok sevdiysem saygı gösterdiysem el üstünde tutup her konuda arkasında durduysam güvendiysem inandıysam değer verdiysem gurur duyduysam ve üstelik gidiyorsa sence kim kaybeder?

• Güzel anıları saklar, kötü anıları tecrübe ederim. Kendime sarılır gerekirse öyle donarım.

0|1
    0|0
  • Hiçbirşeye sığınmam ben güçlüyüm defolup gidebilir. eğlenir dans ederim vuhuuu 💃💃💃

0|1
    0|0
  • Sadece zaman. Ne yaparsan yap bazı şeylerin tek ilacı zaman

0|1
    0|0
  • İnsanlara gerek yok. Şarkılar, zaman, sigara, iş güç ve düşünmek fasılları yeter.

0|1
    0|0
  • Boş boş bakışa 🙂

0|3
    0|0
  • Depresyona

0|1
    0|0
  • Kendi benliğime, irademe.

0|1
    0|0
  • Şiire sığınırım. # CemalSüreya

0|1
    0|0
  • Dua 🙏 öyle geçti

0|1
    0|0
  • Kendime sarılarak

0|1
    0|0
  • beni ben yapan şeylere

0|1
    0|0
  • Başka sevgili

0|1
    0|0
  • yanlızlığa...

0|1
    0|0
  • Anneme.

0|1
    0|0
  • bira yer yer votka ve şarap

0|1
    0|0
  • Boşluk 😔

0|1
    0|0
  • Akışın bırakırım.

0|1
    0|0
  • İyki gitti çk dua ediyorum bir yandnd beddua

0|1
    0|0
  • Öyle bir liman yok. Çare sadece zaman...

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...