Erkekler bir kadında neye karşı koyamaz?

Erkekler bir kadında neye karşı koyamaz?
Erkekleri ilişkiler de en çok etkileyen kadın davranışları ve fiziksel özellikleri nelerdir?

0|2
1774

En İyi Erkek Görüşleri

• Vücut dilini kullanabilen kadınlar, fiziki özellikleri uç noktalarda olmadığı sürece zekâ da eklenirse bu 3'li erkeği baştan çıkarmaya yeterli.

2|0
    1|0
  • Pürüzsüz vucut ve bence beyaz ten.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1672
  • Her şeye karşı koyabilirim. şu an koyuyorum yani😅

Detayda ki soruya gelince 😅
    Deli dolu çocuksu neşeli çılgın fiziki pek önemli değil ben şekil veririm zaten 😅

Ya aslında pek bir önemi yok😅bana sadık olsun beni sevsin yeter 😅

3|1
    0|0
  • Güzel bir fizik, tatlı dil ve içten bir gülümseme.

1|1
    0|0
  • Burda böyle sorulara dobra cevap veriyorsun sonra sapık ihtiyar göruyorlar, 😕 koku, guzel kokuya kımse karsı koyamaz ya da cok zorlanır..

2|0
    0|0
    • Boşver kimin ne dedigini sen özgürce belirt görüşlerini ben öyle yapiyorum her türlü eleştiri ve saldirilara aldırmaksızın
      Herkes karaktercilik oynuyor gercek neyse o
      o kadar 👊🏻😄

• Hee yok sallamıyorum zaten ince bir dokundurma o, yoksa tey tey yani 😅 ✊

• O erkeğe bağlıdır. Kimi erkek kadinda görünüme bakarken kimisi anlaşabilir mi onunla ya da onun için dışı değilde içi önemli dir. Yani konuşması, karakteri, kişiliğine bakar. Ama şimdiki Zaman da herkes kendi anlaşabilecegi türden 1 kişi bulmaya çalışıyor. Diye düşünüyorum..

2|0
    0|0
  • Kucağa oturup bir yandan sarılırken bir yandan boynunu opturmesi inanilmaz bir bag kuruluyor bence hiç yapamadım ama yapmak isterdim çok güzel bişey bence herkes denemeli

1|0
    1|0
  • Cinsel hazlara karşı koyamaz. Çünkü erkeğin bilinçaltında elde etme güdüsü vardır bu güdü de cinsellik üzerinden kendisini gösterir. Kadının sergileyeceği en ufak bir erotizm yüklü hareket erkeği alır götürür

1|0
    2|0
  • Dış görünüş bir süre etkili olur, fakat ilerleyen zamanlarda varlığı öyle bir hale gelir ki, her hareketi ayrı bir güzel gelir. Dayanılmaz kılar sevgiliyi. Bunlar sözle anlatılamaz. Ancak gözler anlatır bu hisleri 😉

3|0
    0|0
  • Açıkçası yarı çıplak yani tam açık vücut değil böyle bir kız-kadına karşı koymak zor olur... Geriye sadece erkeğin bir bakışına kalır sonrası nefsine...

1|0
    0|0
  • Hür ve bağımsız düşüncelerle, felsefeyle hareket eden, mantıklı, açık görüşlü, merhametli ve tabii ki de pamuk şekeri gibi bir kalbi olan 😊 birisine karşı koymak imkansızdır bana göre.

1|0
    0|0
  • Bir kadının gözyaşlarına dayanamam şahsen üzgün kadın bana herşeyi yaptırır sanıyorum en azından şimdiye kadar böyleydi..

2|0
    0|0
  • İlişkimde Samimiyeti içten bir gülüşü beni etkiler fiziksel olarak beyaz ten ve düzgün fiziği konuşması sevdiğim kadın dışında hiç bir kadın beni cinsel olarak etkilemez seversem tam severim. İlişkimde karşı koyamayacağım bir şey yok zorda olsa başarırım.

0|0
    0|0
  • Bir kadın erkeğe ona ihtiyacı olmadığı ama onsız da yapamıyacağını fark ettirdiği zaman ilişki nirvanaya ulaşır. Tabi bu ilişkideıkar ilişkisi olmiycak.

1|0
    0|0
  • Aklini okumak bence. anladigini anlarsan dugum cozulurr😉

1|3
    0|0
  • Renkli gözlere büyük göğüslere ve sarışınlara zaafları vardır erkeklerin.

1|0
    0|0
  • Güzellik erkekler için yeterli, tabi fizikte önemli bu noktada ama ilk zamanlarda tabii. Sonrasında sıkılıyor erkekler kadınlardan farklı şeyler arıyor aldatmalar bu yüzden hep

1|0
    1|0
  • Güzel bedene asla karşı koyamaz peşinden gelir köpek gibi bor çoğu

1|0
    0|0
  • Ben at kuyruğuna tav oluyorum... ( Her kız için geçerli değil tabi ) :)

0|0
    0|0
  • Benim için beyaz ten. Bu durum açık ara ilk sırada benim için.

1|0
    0|0
  • Cilvesine isvesine bazende nazına bence kadini kadin yapan bu zaten

1|0
    0|0
  • Masumiyet ve teslimiyet. Kendini bana teslim ederse şayet severken cook hoşnut olurum

1|0
    0|0
  • Türkiye gibi ülkede nefes yetiyor zaten başka bir olaya gerek yok amgg...

1|0
    1|0
  • -Göte karşı zaafim var..

Deep anal yapasim geliyor.

1|0
    3|0
  • Kadınlar bir gün ölecekler mi? bana göre evet. neden bu kadar bedenlerini sergilerller. ölümden hiç mi korkmazlar ki? ve bekar sabır Allah çeken erkeklerin ahları tutması dilekleri ile.

0|0
    0|0
  • duruma göre halime göre değişir aslında :) büyük konuşmamalı

1|0
    0|0
  • Bız erkeklerın çoğu kadın nefes alsın yeter etkılenır

1|0
    1|0
  • Tebessüm 😊

2|7
    0|0
  • Zaaflar var bir seviyeye kadar ama karşı koyulamayacak kadar degil

0|0
    0|0
  • Bir GülümseMEMEsi yeterdi biliyor musun ya

2|0
    0|0
    • 😂aldim ben msjı

• Ksushdudhdud yok bea cidden böyle hani izlersin ya ne biliyim gözün başka bir sey görmez ah ulan ah aptal berk bile bile yapıyosun ya şu neyse gece gece o moda giremem aglamak istemiyorum yastik islaniyo sonra annem diyo naptin lan yine esek herif al basina belayi

• dirdirina :)

1|0
    0|0
  • Cekiciligi guzellikten cok cekicilige bakyrn

1|0
    0|0
  • Gülüşüneeee

2|0
    0|0
  • Ağlayan kadına şarkı koyamıyorum

1|0
    0|0
  • Görselde ki gibi bir vucuda shsj

1|0
    0|0
  • Popo büyükse 🤣🤣🤣

1|0
    2|0
    • Bide dogru söyleyince eksiliyorlar alla alla sanane adam büyük popo seviyor 😂

• Benim büyük sevmem onun hoşuna gitmemiş benden beklemiyormuş demek bir ayna bakmış birde bir yoruma basmış eksiyi kendi spor yapip popo büyütmek zor gelince en kolayı eksi vermek kanki🤣😂😂

• Aklıma klişe cevaplar geliyor

1|1
    0|0
  • Çekim

1|2
    0|0
  • Tatlı
    Şirin
    Davetkar tavırları

2|0
    0|0
  • Fiziğe dekolteye bence

1|1
    0|0
    • Genel bir durum için öyle. Ama dekolte sevmeyen kimselerde var. Şahsen orta bir güzellik ve ince düşünceli bir zekaya çoğu kimse hayır diyemez

• zevkler tartışılmaz

1|0
    0|0
    • Ne tür zevkler?

• nasıl inmiyor soru bu değil mi zaten davranış ve fiziksel şey sen kendinle çelişiyorsun şuan😂

• Sarisin olsun esmer olsun tarzi fiziksel ayrintilardan bahsediyorum guzelse guzeldir onu demek istedim :)

• İşve cilve

2|1
    0|0
  • Gozler

2|1
    0|0
  • Bakışları giyimi konuşması gülüşü

1|0
    0|0
  • Hepsine karşı koyarım.

1|0
    0|0
  • Güzellik ve gizemlilik bir de hoşsohbet olmalı

1|0
    0|0
  • Sevişmeye...

1|0
    0|0
  • Ufak bir tebessüme düşüyorum hemen bazen.

1|0
    0|0
  • Kadınımın istekli olmasına asla karşı koyamam.

1|0
    1|0
  • Kucağıma bir kız oturursa Yansın geceler

1|0
    1|0
  • Beni alevlendiren kadınlara

1|0
    1|0
  • Kalça ve göğüsler.

1|0
    1|0
Daha Fazla