Erkekler için vazgeçilmez kadının tarifi nedir?

#beyazorkidem😘

3|7
3369

En İyi Kız Görüşleri

• Her konuda marifetlerini gösteren , her konuda donanımlı kadın. Erkeğinin bakışından bile ne demek istediğini anlayan her konuda onu yönlendirebilen varlığı ile ruhuna ilaç gibi gelen yüzünde baharlar açtıran kadın.

2|0
    0|0
  • Kimse vazgeçilmez değildir, kimlerden geçilmiş bu dünyada 😐

2|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Yatakta at, sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı olan kadınlar vazgeçilmezdir :)

2|2
    1|0
  • Seksi ve çok güzel olması.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3167
  • Sokakta hanımefendi
    Mutfakta aşçı
    Yatak odasinda ors. u
    Ise erkekler için vazgeçilmez olur

1|1
    0|1
    • vazgecen insan bunlar olsa bile vazgecer. seven insan yinede vazgecmez :) ama öyle bir kadın yok benim için tek vazgecilmez annedir :)

• Jennifer Lopez, Kim kardashian, Scarlet Johanson, Sibel Can, Adriana Lima karışımı vazgeçilmez kadın oluşturur. D d

1|0
    1|0
  • Seksi vücut güzel yüz klasikleşmiş istekler

2|1
    0|0
  • Onu sevmem.

2|1
    0|0
  • Manyak güzel ve seksi olması.

1|1
    0|0
  • Bu tür kadınları sevmem.

1|0
    0|0
  • Erkeğinin gözlerinin içine bakan, gönlünü gönlüne bağlamış, dudağından dökülen her cümleye hasretle yanan, eli maharetli, gönlü sevdalı, bedeni ateşli, ruhu erkeğine bağlı, yeri gelince çocuk ruhlu, yeri gelince tam bir anaç, eğlenceli, hareketli, ruhu canlı, çok heyecanlı kadın erkeğinin baştacıdır.

2|2
    0|0
  • İşyerinde yakınıma kısa süreli bir iş için kız geldi. güzel kız makyajlı neşeli hangi erkek yanına gelse konuşuyor gülüyor kahkaha atıyor her gelenle sevgilisi gibi konuşuyordu erkeklerin aklını başından aldı eski tabirle fingirdek olunca vazgeçilmez olunuyor

1|0
    0|0
  • Vazgeçilmez kadın yoktur bence ama sorudan kasıt zor vazgeçilen kadın türünü öğrenmek ise itaat eden güvenilir dürüst ise bir de içinde Allah korkusu var ise daha ne olsun Allah benim ömrümden alıp onun ömrüne versin derim ben

3|0
    0|0
  • Bunu çok emin olarak söylüyorum kesinlikle konuşma tarzı, uslubü. bir insan ne kadar güzel olursa olsun ağzı laf yapmıyorsa 3 günden sonra güzelliğe bile alışıyorsun ve sıradan geliyor..

1|0
    0|0
  • Yorumların birçoğunda görülüyor ki; kadınlığı seks ile bağdaşlaştırılmış. 😕 Benim nazarımda vazgeçilmez kadın kendini taşıyan, özgüvenli ve ne istediğini bilen kadındır.

5|0
    0|0
  • Beyaz olamali benden kisa olmali 165 160 ideal cok guzel olmasina gerek yok tatli olsun yeter yerinde ciddi yerinde guler yuzlu simarik olmali

1|0
    0|0
  • Bakimli, kulturlu, temiz ve kisilikli olan ve bunu cinselligi ile pekistiren bir hanimefendi tabi ki.

1|0
    0|0
  • Şahsen benim için öyle bir kadın ancak sevdiğim kadın olabilir. Yani o makamı gene ona ben vermiş olurum. Kendiliğinden bunu alabilicek bir kadının olacağına inanmıyorum hiç

1|0
    1|0
  • Güçlü (kendi ayakları üstüne basabilen) çekici/karizmatik/güzel, huzur veren, ten uyumu olan ve cinsel anlamda istekli ve tatminkar, sadık sözüne güvenebiliceğin aurası yüksek, sosyal ve kültürlü kadın tipine normal olarak kimse hayır diyemez bence

1|0
    0|0
  • İnce belli sarışın mavi gözlü dolgun göğüs ve dudaklara sahip uzun n boylu biri bayan fiziken münasıp duygusal olarakta ağırbaşlı düzenli ve sadık olması var

1|1
    0|0
  • Sokakta hanimefendi, mutfakta aşçı, yatakta da malum olan kadınlara ek olarak sürekli erkeğe ilgi alaka gösteren, gözü ondan baskasini görmeyen kadın vazgeçilmez kadındır.

1|1
    0|0
  • Erkek için vazgeçilmez kadın yoktur, her ne yaparsa yapsın erkekten vazgeçmeyen kadın vardır. ( genelleme yapmadım, özellik bekleyen seçen erkek topluluğu için söylediğim )

2|0
    0|0
  • Kadın dedigin gururlu olack kndisini sürekli gelistireck ve ne olursa olsn dik durmasini bileck bnim icin ozmn vazgecilmez olur böyle kadınlar...

1|0
    0|0
  • Öyle biri var ki, varlığı iyileştirir. İlaç gibi değil, ilaçlar onun gibi olmak için vardır. Ben hiç böylesini görmemiştim. Varlığı dert savar. Onca fenalığa bir bakışı yeter. Dağılır ne varsa. İşte o vazgeçilmezdir. İşte o bütünün yarısıdır.

1|0
    0|0
  • Beni seven iyi huylu tatli dilli kibar hanim hanimcik oturup kalmasini bilen ve anlayisli olan birde huzuru seven biri olsun tabi delilikleri de olsun arada

1|0
    0|0
  • Cilveli naz yapan ozel hissettirmesini bilen kadındır heralde

1|1
    0|0
  • kadin dedigin baktiginda sol yanimi kipirdacak onun için herseyi göze alabilecegimki vazgeçilmez im olsun

2|0
    0|0
  • Vazgeçilmez insan yoktur ki. Dünya güzeli/yakışıklısı herkes herkesten günü geldiğinde istemeden de olsa vazgeçer.

2|0
    0|0
  • Bence kimse vazgecilmez degildir
    Uzuldugumuz anlar mutlu olduklarimizdan fazlaysa herkes vazgecilebilir

2|0
    0|0
  • Aşık olduğu kızdır gerisinden hep vazgeçerler bence

1|1
    0|0
  • Kızıl 175 boyuda balık etli mavi gözlü.
    Hayal değil gerçek.

1|0
    0|0
  • Mutfakta harikalar yaratan, seksi bir vücuda sahip olan ve sıcacık yüreği olan bir kadın...

1|0
    0|0
  • Erkekler hiç bir kadından vazgeçmez. Alternatifleri degerlendirmekten de?

1|0
    0|0
  • Kadının vazgeçilmezliği kendinin karşı tarafa sevgisine saygısına sadakatine bağlıdır kimse bulunmaz değildir.

1|0
    1|0
  • benim İcin vaz geçilmez kadın evlencegim kadındır ama evlencrhim kadın da pek yok

1|0
    0|0
  • Kesinlikle kendi ayakları üzerinde durmayı başaran kadın!

1|0
    0|0
  • Her anımda her halimde yanımda olan kadından ASLA wazgecmem

1|0
    0|0
  • Vazgeçilmezim diyenlerle dolu kabristanlar öyle birbirşey k kanki boşuna avutmayın kendinizi 🤣🤣🤣😂😂

2|0
    0|0
  • Yalan söylemeyen sevgisini belli eden şefkatli kadinlar

3|0
    0|0
  • Böyle bir kadın sadece bir tane vardır erkek için ve tarifi tekdir oda Anne dir erkek için... Ayrıca bana her zaman gecedoktoru et yandeks nokta kom dan yazabilirsiniz...

0|0
    0|0
  • Şarap gibi, yıllandıkça güzelleşen kadın vazgeçilmez olur..

1|0
    0|0
  • Şerefsizlik ve acımasızlık. Acımasızca şerefsizlik yap senden kıymetlisi olmaz. Öpeni severler sonuçta

1|0
    0|0
  • Erkekler için vazgeçilmez bir kadın olduğunu sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Vazgeçilmez diye bir insana bağlanılmaz mutluluğu tattıran, uyumlu ruhların seviştiği bir geçiş dönemi vardır sadece.

1|0
    0|0
  • Annem baska vazgeçemeyeceğim herhangi bir sey olmasi imkansiz otesi

1|0
    0|0
  • Öyle bir kadın yok gibi özellikle kendinden ödün vermemeli ve erkeğin karşısına farklı türde çıkmalı sıkılmasın diye

1|0
    0|0
  • Annem dışında tüm kadınlar vazgeçilebilirdir benim için.

1|0
    0|0
  • samimi ve merahmet sahibi hanım hanımcık biri olması...

1|0
    0|0
  • Benim öyle bir tarifim olamaz çünkü bana göre yeri dolmaz yok

1|0
    0|0
  • Büyük ve dik memeli, dolgun kalçalı, yatakta azgın, en az 1,70 boyunda

1|0
    0|0
  • Ya erkekler hiç bir kadından vezgecmez ki vızyonsuzlar :)

1|0
    0|1
  • vazgeçilmez ne ya parfüm mü bu araba mı insan insan

0|0
    0|0
  • bakımlı balık etli ilgi sevgi dolu olsun bir de cinselliği sevsin

1|0
    0|0
  • Benim anladığım ve beni anlayan kadın vazgeçilmezdir

1|0
    0|0
Daha Fazla