Yıllarca “dostum” dediğiniz birine "aşkım" diyebilir misiniz?

Yakın dosttan sevgili olur mu? Senelerce “dostum” dediğiniz birine "aşkım" diyebilir misiniz?
Yıllarca “dostum” dediğiniz birine

1|5
102117

En İyi Erkek Görüşleri

• -Hey dostum!
    -Hey aşkım!
    Oldu mu sence? Bence olmadı, ben beğenmedim.

1|0
    0|0
  • Diyemem Yıllarca dostum kalan öz kardeşim gibidir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Diyemem sanırım😊

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

100115
  • Dostum demem kimseye. Erkek ile kız arkadaş olamaz...

9|1
    6|3
  • Flörtlerime dostum dedim ama dostum dediğime hiç bir zaman aşkım veya türevleri bir kelime kullanmadım..

0|0
    0|0
  • Bende olmuyor ya birine arkadaş gözüyle bakıyorsam hislerim hiç değişmiyor.

0|0
    0|0
  • Diyemem bence.

0|0
    0|0
  • Hayır diyemem.

0|0
    0|0
  • Olmaz olmaz bu iş olamaz...

0|0
    0|0
  • Karşı cinse derim.

0|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın. aşk bu ne zaman ortaya çıkar kimle olacağı bilinmez. irade dışı çünkü

ama onla olan aşk başka olur.

ortaya karışık ızgara. hem arkadaş hem dost hem sevgili. normal sevgili gibi ilişkilere hiç benzemez.

sevişmeler bile yarı sohbet yarı muhabbet yarı sevişme şeklinde olur.

0|0
    0|0
  • “Hiçbir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez” Sıgmund freud

Bu yüzden sevgili gözüyle bakmayacağım bir kızla çok yakın ilişki kurmak
    Kızlar sizde dikkat edin Bir erkeğin aşırı samimiyeti ve ilgisi Arkadaşlık değil size karşı birşeyler hissetmesidir:)

2|0
    0|0
  • Insan kitligi mi var mk arkadasim dediginiz kisiyle nasil bu tarz samimiyetlere girebiliyorsunuz hayret ediyorum.
    Ben bir insani ilk goruste biraz hoslanti duymamissam sonrasinda trafoyu bile baglasalar elektrik alamam.

0|0
    0|0
  • Sevgi dediğin şey güven ile başlar yok öyle ilk görüşte aşık oldumlar falan. Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup aşk sanıyorsunuz sonra vay efendim aldatıldım şu bu. Neyse konuya dönersek eğer neden olmasın olabilir hatta bazı araştırmalarda uzun süren ilişkilerin iyi dostluklarla geliştiği söyleniyordu. Yani aşık olduğun kişiyle dost olmadığın sürece seni sen kadar tanımasına izin vermediğin sürece aşık olmanın alemi yok.

0|0
    0|0
    • Konudan biraz sapmışım özet geçeyim 2 snde, dostum dediğinle sevgili de olabilirsin sevgili olduğunla dost da şerefsizliğin lüzumu yok bence.

• 3 senelik falan bir kız arkadaşım var huyunu suyunu ezberledim evlilik teklifi etti ve ben de senle olmaz dedim ve sıraladım böyle böyle olcak diye sonra ben evliliği sevdim olur dedi allahım sana geliyorum 😂 aşkım falan değilde öküz falan gibi şeyler derim muhtemelen jdjdjdjd aşkım ne öyle bayatladı bence 😁

0|0
    0|0
  • Gönül işleri başkadır anlam veremezsin evet ama senelerce dostum dediğin kişiye de aşkım demek "nefes alsın yeter" anlayışı olan kişilerde olur kanımca...

0|0
    0|0
  • Diyebilirim, yıllardır dostumsa güveniyorumdur ve en önemlisi kafamız uyuşuyordur. Bunun aşka dönüşmesi bence uygun olabilirr.

0|1
    0|0
  • Araştırmalara göre en uzun ömürlü evlilikler “en yakın arkadaş”la yapılanmış. Üstelik bunu şiddetle önerenler var.
    Ben olmaz olmaz demem. Akışına göre yaşarım.

0|1
    0|0
  • Dostluğumuzun; Yitip gitmemesini istemediğim için böyle bir şeyin olmamasını dilerdim...

0|2
    0|0
  • Malesef her şey mümkün bu devir de. Kadın için o an çıkar ve menfaatine ne gelirse. Yoksa aşk değilse adı bu iki yüzlülük, zulümdür.

0|0
    0|0
  • Diyemem. Nasıl öz kardeşime diyemezsem arkadaşıma da diyemem. Bir kere kardeşim dediysem kardeşim olarak kalır. Asla yan gözle bakmam.

0|0
    0|0
    • Ben de aynı senin gibiyim, abi veya kardeş dediysem ötesi olamaz, mümkün değil ama maalesef erkeklerin çoğunluğu öyle değil en azından benim tanıdıklarım öyle değildi. Kardeş deyip aşk ilişkilerine geçmeye çalıştılar, tek öğrendiğim karşı cinsle arkadaş olunmuyormuş.

• Öyle olunmuyor. Benim kardeş dediğim insanın sevdiği vardı o yüzden arkadaş oldum. Tutunacak bir dalı yoksa yan gözle bakmaya müsait oluyorlar. Tebrik ederim bu arada seni, hala ilişkilerine Sadık insaların olması beni sevindiriyor. 👍👏😍Bu devir de kız olmak da zor.

• derim diyen o. rpu evlatlarını sahneye alalım arkadas dost lan bu nefes alan her canlıya yürüyecek kıvma gelmiş millet

0|0
    0|0
  • hayir diyemem ben ama en iyisi dost kalmak çünkü tek kafa dengin ve anlaştigin kisinin birden ona kardesim dedigin kisiye aşkım demek tuhaf olurdu sanirim

0|0
    0|0
  • sonuçta dostlukta duygusal bir bağ
    neden olmasın bu birazda karşıdaki kişinin görüşüne ve hislerine bağlı

0|0
    0|0
  • Derim, hem birbirini en iyi tanıyan iki dostsa bu zananla aşka dönüşebilmesi gayet normal ve hatta belkide daha bile sağlam temelli bir ilişki olabilir

0|0
    0|0
  • Daha iyi olur. Kendini anlatmak zorunda kalmazsin. Yani aşkla baslayip taniyana kadar gecen süre var, taniyip asik olmak var.

1|0
    0|0
  • Karşı cinsten dost olmaz olsun isterdim ama karşı taraf dümeni hep başka yöne kırıyor 😃

0|1
    0|0
  • Hayır diyemem. Bn bir kez dost kardeş gözüyle baktım mı o hep bnim için öyle kalır.

0|2
    0|0
  • Denilmez ama medeniyet yahu diyerek normalleştirdiler..

0|0
    0|0
  • En iyi sevgili dosttan olur tanıyorsun biliyorsun sağlam birde evlilik olur

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kadın hem aşkımdır hem de en yakın dostum olur zaten.

0|0
    0|0
  • Bence denilir ya sana ilaç gibi gelir hep yanında durur artık arkadaşlıktan bir üst seviyeye çıkarmak istersin

0|0
    0|0
  • Diyebiliriz bence en güzel aşk bu şekilde baslar dostun sana değer verirse senin dostun olur dost iken o değeri veriyor ise aşk olunca kat ve kat daha fazla vermezmi ki

0|0
    0|0
  • Iki karsi cins soz konusu oldugunda , atesle baruttur bir noktadan sonra..

0|1
    0|1
  • Diyemem asla arkadasla arkadas olarak kalir dostlugumu bozamam ama evlenme gibi bir ihtimal varsa bakinca olabilirt

0|1
    0|0
  • Erkekten arkadaş olayı pek benlik değil. O yüzden en başta “dostum” da demem zaten.

0|1
    0|0
  • Yok ya diyemiyorum. Bilinç artık onu öyle kabul etmiş, aksi mümkün olmuyor.

0|0
    0|0
  • derim cünkü onu daha iyi tanimis oldugumdan daha iyi anlasabilirim onun icin...

0|0
    0|0
  • Aşkım dediysem ben ilk intibada etkilenmişimdir çoktan da açılırdım. Kabul etmez ise bile yıllarca asla dostum olamazdı.

0|0
    0|0
  • Arkadaş gözüyle baktığın birine öyle bakamazsın ki.

0|0
    0|0
  • Aşkla arkadaşlığı birbirinden ayırt edemeyen O kadar insan var ki Sayelerinde dostumuz kalmadı

0|0
    0|0
  • Bazi kiz dostkarima aşkım diyorum zaten arada ama dalgasina kac yillik arkadaslarim artik canim ciğerim sevgili olmaktan ote bir yerdeler benim icin

0|0
    0|0
  • Bunun adına karaktersizlik diyorlar.. dost dediğin insana nasıl o gözle bakarsın? Sonra korsan birşey deyince kötü çocuk ilan ediliyor!!

0|0
    0|0
  • Hayır etik değil. Dost olarak düşünmuşsen bitmiştir. Ötesi yoktur.

0|1
    0|0
  • Bence kızla erkek dost olamaz illaki yakınlaşma olur ve böylelerini çok gördüm

0|1
    0|0
  • o soyle olmustur hic dost olmamisizdir dost ayagi yapmisizdir. elbetteki derim

0|1
    0|0
  • sadece yilan diyebilirim. cunku oyle biri ile dostluk kurmusum yillardir

0|0
    0|0
  • En iyi aşklar dosttan ve yakın arkadaştan çıkar zaten

1|0
    0|0
  • Bu hayatta yapmam dediğini yaparsın olmaz dediğin olur. Niye olmasın. Büyük konuşmamak gerekir. Sonuçta hersey bir degişim içinde

0|0
    0|0
  • Asla dostum dediğim kisi sadece dostum olarak kalir

0|0
    0|0
  • benim arkadaşlarıma dost dediğim zaman "dost deme lazım olur" dediği için dost diyemiyorum ki aşkım diyeyim asddhdk

0|0
    0|0
  • Etik değil bence. O zaman size öyle davrananın başkasına da arkadaşım diye yürüyebilme kabiliyeti vardır.

0|0
    0|0
  • Aslında evet belkide dışı dost içi yanıyordur için için 😄

0|0
    0|0
Daha Fazla
165

Benzer Benceler

Yükleniyor...