Aşkta her zaman yedek oyuncu bekleten taraf kadınlar mı yoksa erkekler mi?

Aşkta her zaman yedek oyuncu bekleten taraf kadınlar mı yoksa erkekler mi?

1|5
8097

En İyi Erkek Görüşleri

• karşı cinsten her yakın kanka potansiyel bir yedektir 😊 günümüzde de kanka lık Müessesesi epeyce rağbet gördüğü için her iki cinsinde yedek kulübesi hayli kalabalık.

1|2
    0|0
  • Ölümlü dünya her zaman bir planın olmalı. Bence kadınlar, erkekler o kadar akıllı değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Seven ya da değer veren bir kadının beklettiği yedek oyuncu yoktur. Hayatı nettir kendini ifade eder karşısından netlik bekler...

1|0
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

7895
  • Karakterle alakalı bir husus benim canımı bir kadın yaktı diye kadınların tamamını kötüleyemem.

14|3
    0|2
  • Kulübeyi sağlama alacak teknik aşk direktörüdür :D
    Artık hangi taraf tekniği biliyorsa o taraf bekletir :D

3|1
    0|0
  • Her ikisi de

4|1
    0|0
  • Erkekler.

1|2
    0|0
  • Genellikle erkekler yedekte tutmayı severler 😉

3|0
    0|0
  • Erkekler.

2|0
    0|0
  • Tabiki kişilik meselesi ama erkeklerin yaptığı genelde aynı anda birileriyle sevgili oluyor kadınlara yazan eden biraz daha çok olunca kıskandırıcam ya da ay sevgilim olsun diyen tipler oluyor yedek her zaman kızlarda fazladır.. Tabi dediğim gibi karakter meselesi

1|0
    0|0
  • Ablamın bir arkadaşı var. Liseden beri 3 senedir çıktığı çocuk vefat etmişti. Kız şu an 33 yaşımda hala ne sevgili yaptı ne de evlendi. Ölüm yıldönümünde filan hala resimler paylaşır instagramda.

5|1
    0|0
  • Ergenleri konu dışında tutacak olursak, erkekler hep akıllarının bir yerinde bir başkasını düşünür sanırım. Olası bir problemde gidecek bir kapıyı aralık tutar. Kadınlar, gerçekten seviyorsa, para, araba, mal, mülk merakından beraber değilse adamla, daha sadık oluyor sanırım.

1|1
    0|0
  • Nasıl oluyor da erkekler diye cevap verebiliyorlar?
    Erkeğe 2 kız asılıyorsa kadına 100 hatta 1000 erkek asılıyor yüzlercesini yedeğe alıyorlar haberiniz yok sizin.
    Kadınlar yedeksiz durmaz asla unutmayın bunu bugün senden ayrılır hop başkası hazırda'dır. Erkeğin öyle bir lüksü yok bir kere.
    Derseniz ki erkekler mi daha çok çapkınlık yapıyor kadınlar mı o zaman erkekler denilebilir, ama yedek tutma olayı sadece kadınlar da var.

1|1
    1|0
    • Kadın bekletiyor elinde biri varken diğerlerini sıraya alıyor.
      Erkeğin yaptığı öyle değil, elinde 2 kız varsa ikisiyle de ilişki yaşamaya bakıyor.

• Bence karakter meselesi tabi ister istemez kenarda duran birileri oluyor bazıları ciddi anlamda ısrarcı oluyor ama kişinin yaşadığı düzgün bir ilişkiyse ayrılsa bile belli bir süre ilişkiye girmemeli bence.. Tabi canı sıkıldıkça ilişki yapanlar yapıyor bunu iki kişiyi aynı anda idare eden bir kız da gördüm bir arkadaşım yüzüne bile bakmıyorum öğrendikten sonra..

• Bunun kadın ve erkek olarak bir genellemesi olmamali.. Kendini bilmeyip aşkına ve kendisine saygisi olmayan kisilerin birinci tercihidir. Kendine güveni olmali insanın.. Maymunlar bunun en güzel örneği bir dalı tutmadan diğer dalı bırakmazlar

1|0
    0|0
  • Her iki taraf da bu konuda benciller malesef. Bu yüzden ilk görüşte aşk felsefesi yanlış geliyor bana. Karşısındaki kişi sırf güzel/yakışıklı diye, popüler/ünlü diye vs. düşünce katılmadan girilen ilişkilerin sonucu böyle oluyor genelde

1|0
    0|0
  • Erkek bekletmez.. Yedek kulübesi yerine üşenmez hem ev sahibi hem deplasmanda iki ayrı takım kurar gerekirse arkadaşlarıyla halı sahaya gider üç takımı zorlar ama bekletmez.. yani bence

2|0
    0|0
  • Şimdi bir söz yazacağım erkeksin neden erkekleri kötülüyorsun. Başka zamanda kadın hakkında yazsam kadın düşmanı mısın diyorlar. Millete yafta yapıştırmak bu kadar kolay. Ama sadece bir söz olduğunu anlamıyorlar. Yine de yazacağım.
    Kadın için aşk : Bir sen bir ben bir de bebek
    Erkek için aşk : Bir sen bir ben bir de yedek.

2|0
    0|0
  • Bence kadınlardır, bugün çarşıda elinde çocuğu ile yürüyen kadın yicek gibi baktı resmen bana utancımdan yüzümü yere eğmek zorunda kaldım, inanmak istemeyen inanmasın burada kimseye bişey ispatlama derdinde değilim!

3|0
    0|0
  • maalesef iki tarafta böyle
    ilişki bitti mi hemen başlar arayışlar haa kadınlar daha kısa sürede buluyorlar tabii birini o gerçek :D

1|1
    0|0
  • Kadınlar az önce burdan bir kızla tanıştım evli yanlış anlamayın kardeşim diye hitap ettim öylede gördüm biraz konuştuk neyse foto istedi ama kardeşim diyorum o da abi diyo watsapta var dedim no yazdım mesaj attı baktım abi diye cevap yazmaya kalktım bide ne göreyim engellemiş ben asla kötü birsey düşünmedim dusunmemde o artık ne ariyosa aradığını bende bulamadı galiba

1|0
    0|0
    • Eşlerinizi aldatmayın arkadaşlar bu iyi birşey değil ilerde bu sizden çıkar kimsenin ahı kimsede kalmaz diyceksiniz ki kız istese yapmazmiydin yapmazdım yatağıma girip yatan da oldu gel beraber uyuyalım diyip yapmadim yapmamda teklif eden de oldu bu doğru birsey değil evlenince eşim olcak bir tek hayatimda

• Bunu iki tarafta yapıyor. Cinse değil karaktere bağlı...

4|1
    0|0
  • Kadınlar tabi ki. Biz herkes bize bayılsın isteriz, hiç birine hayır demeyiz ve açık kapı bırakırız. Çünkü bu durum ruhumuzu okşar. En azından ben ve birçok kadın böyle.

1|2
    1|1
  • Bir kız vardı... Kapalı bir kızdı. Bir gün bunu işten aldım, bana yolda bir süre görüşmeyelim dedi. Neden dedim? Askerde bir akraba var, beni almak istiyor. Eğer olmazsa, ben sana yazarım dedi. 😂😂 Düşünün, beni yedek oyuncu gibi dışa itti.

1|1
    0|0
  • kadınlar kesinlikle mutlaka bir elinin altında olan birisi vardır errkekler bu kadar fazla yelpazeye sahip olmadıkları icin tabi cok paralı cok yakışıklı erkekler istista genel olarak diorum

1|2
    0|0
  • Oyle bir karakter yok, ama karaktersiz insanda cok seni seven ve dis gorunus olarakta sorunu olmayip sana deger veren birine yapyorsan bunu. Onun disinda deger vermiyorsa bende yaparim o da sevmissem cok ve karsiligini almiyorum oyuzdendir

1|0
    0|0
  • Kadın ya da erkek farketmez. Her ikiside yapıyor elbette önemli olan biri ile yetinebilicek zihniyeti kavramak öncelik. Karşındaki insanı bir fayda amacı gütmeden seven insan aldatmaz elbette. Ve tabikide kadınlar bir adım önde yedek oyuncu konusunda bence..

1|0
    0|0
  • Her iki taraftarda bu tip insanlar mevcut seven kalbi yedek anahtar açmaz bunun bilincinde olan yedekte tutmaz kimseyi

1|0
    0|0
  • Kadınların yedekte tutmasına gerek yok ayrılsa dakkasında bulur bukdar sapık erkek var

3|1
    0|0
  • Siz aşkı çok yanlış anlamışsınız bipolar insanlar bile o kadar hızlı duygu değiştirmiyor ayıp yani

1|1
    0|0
  • Bu rolü en iyi oynayan kadinoardir bana gore biz iyi yalan soyleyemiyoruz sonuçta ve en durustum diyen bile en güzel yalanları atabiliyor 😎😎😎

1|0
    0|0
  • Cinsiyetten çok kişinin karakteri ile alakalı bir durum olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Ya şöyle sorular sormayın artık bunun kesin ve net bir cevabı yok allahala

1|0
    0|0
  • Bunu soran erkek olamaz. Ve bir baktım ki kadın. Bunu en başta çoğunlukla yapan genelde kadın oluyor. Erkeklerin bir kısmı yaparken kadınların çoğunluğu bunu yapıyor.

1|0
    0|0
  • Hiç onlardan olmadım ama yedek oyuncu bekleten kadınlara denk geldim, o yüzden kadınlar demek zorunda kalıyorum gençler. 😂

2|0
    0|0
  • Kadınlar tabiki de 😀 Ama benim şansıma mı nedir , kimi terkettiysem 1 hafta sonra o hatunun yanında ya da çevresinde çok samimi bir erkek gördüm , millet sıraya mı giriyor nedir 😀

1|1
    1|0
  • Valla yedek sevgili bekletecek kadar hainse bu her iki taraf da olabilir... insanoglundan herşey beklenir kadın erkek fark etmez.

1|0
    0|0
  • Kadinlar daha cok sanki.. pek kadinin bir b , c , d plani bile vardir.. cunku ilgi cok fazla..

2|0
    0|0
  • kadınlar hiç hissettirmeden yedek yapıyorlar. erkekler yakalanıyor

2|1
    0|0
  • Bu kadar basit insanlar var mı olabiliyor mu yani 🤔🤔

1|1
    0|0
  • Bence bu durumu genellemek doğru olmaz.
    Ağırlıklı erkekler olmak üzere iki tarafta yapıyor bunu.

1|0
    0|0
  • Erkekler desemde
    Kadınlar olarak bizlerde pek rahat durmuyoruz artık. Kalite meselesi

1|0
    0|0
  • Bir erkek hiçbir zaman tek bir kızla konuşmaz. Not etin bu bilgiyi, lazım olur.

1|0
    0|0
  • Erkek de kadın da yapabilir ama karakterli insan yapmaz

3|0
    0|0
  • Kadınlara göre erkekler, erkeklere göre de kadınlar bu sorunun cevabı.

1|0
    0|0
  • yedek oyuncu? kadınlarda yedek takım var tastamam 11 iyle bekliyor

1|0
    0|0
  • Her iki cinste olabilir ama tek bir doğar altına toplayabiliriz “şerefsiz”

1|0
    0|0
  • Kadınların her zaman 1 tane vardır erkeklerinse 40 tane

1|0
    0|0
  • Her iki tarafta muhakkak yedek oyuncuya sürekli sıcak bekle diyor.

1|0
    0|0
  • kadın ya da erkek diye kesin bir taraf yok bence karakteri eksik olan taraf yapar bunu net:)

2|0
    0|1
  • Bunun erkeği kadını yok. Karaktersiz olanı vardır..

1|0
    0|0
  • erkeklerde temiz değil ama kadınlar daha çok yapıyor ona eminim.

1|1
    1|0
  • Erkekde olsa kadında yedek oyuncu bekletiyorsan diğerini gerçekten istemiyorsun anlamına gelir bence

1|1
    0|0
  • Teknik direktörün oyuna bakışı ve tarzı önemlidir burada cinsiyeti değil.

2|0
    0|0
Daha Fazla
123

Benzer Benceler

Yükleniyor...