Sevgilin seni aldattığını öğrensen ne yaparsın?

Sevgilinizin sizi aldattığını öğrenseniz ne yaparsınız?
İkisinin de burnundan getiririm bu hayatı!
İkisinin de burnundan getiririm bu hayatı!

1|1
5369

En İyi Kız Görüşleri

• Gif beni anlatıyor tepkim aynen öyle olur.

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5167
  • Daha önce aldatıldım yine o zaman yaptığımı yaparım tokat bile atmam çeker giderim ne boğazımı yormam değer ne de elimi acıtmam ki zaten aldatan insan sen ondan gitmeden önce o gitmiştir yani atılan tokatın ya da söylenen sözlerin bir anlam ifade etmediğinden kendimi haketmeyen biri için harcayamam hayatıma hiç girmemiş gibi giderim ki zaten sessizligim öldürür..

0|0
    0|0
  • Belli etmezdim bunu bildigimi
    Disarda gider kendime yeni sevgili bulurdum
    Onun bizi gorecegi şekilde yem atardim
    Takip edip bizi gorurdu
    Hesap da soramazdi
    Boylece tatli tatli intikamımi almis olurdum

0|0
    0|0
  • Onların ikisininde gözlerini oyar kızıgın yağla yakarım sonra yararlarının üstüne tuz basarım ona bakarken çekinerek bakıyorum baktığımda biyerı incimesin diye kılına zargelmesindi kendimi paralıyorum öyle birşey yapsın yakarım

0|0
    0|0
  • Sebebini sorar mutluluklar dilerim
    Ayrıca soruya koyduğun gif de neden erkek aldatmış algısı oluyor aldatma sadece erkeklere özel bir durummuş gibi sanki

0|0
    0|0
  • Şöyle yaparım, böyle yaparım diye fikir yürütmek kolay da, başa gelince öyle olmuyor. Ben büyük bir şaşkınlık geçirdiğim için ilk tepki veremedim. Sonra çok öfkelendim. Hesap sormak istedim. Sonrasında beni umursamadığını ya da umursamıyor gibi davrandığını görünce yine bir şok geçirdim çünkü asla benim o zamana kadar tanıdığım kişiyle, yaptıkları, söyledikleriyle uyuşmuyordu ve o tepkiyi vermesi gereken bendim. O kimdi ki öyle davranıyordu. Sonra, kafamdaki bütün soruları, bütün öfkemi, söylemek istediğim onca sözü özellikle bana nasıl hissettirdiğini içime gömdüm ve üzülmemiş, onu silmiş, güçlü görünmek adına hiçbir şey söylemeyip yokmuş gibi davrandım. Olur da başınıza gelirse böyle bir hata yapmayın. Ben de bu yolla öğrendim, ifade edilmemiş duygu sonradan içten içe sizi bitiriyor. Karşınızdakinin ne düşüneceğine bakmayın, kendiniz için o an ne düşünüyor ve ne hissediyorsanız söyleyin. Yoksa sonrasında nasıl geçmediğine şaşırırsınız.

2|0
    0|0
  • Daha ne ölüsü ölüme ne dirisi dirime hakkımı da helal etmem ceker giderim
    Ayy sinir geldi

2|0
    0|0
  • çocuk eğer sevgilisi olduğunu bile bile yapmışsa şerefini severim sonra kıza tokadı basar sonrada eve gider oyun oynarım xd

0|0
    0|0
  • başta üzülür sinirlenirim sakinlesene kadar beklerim ama hayatımdan silerim degmeyecek kisileri nie hayatımızda barındıralımki

0|0
    0|0
  • Terk ederim evlenmeden ortaya çıktığı için ben gördüm diye de şükrederim

1|0
    0|0
  • Beni aldatmayı tercih eden zaten beni gözden çıkarmıştır üzülür ağlamam diyeceğimi der hayatından çıkarım.

0|2
    0|0
  • ne yapacan ya gidecen ya da boynuzları parlatmak için hafta sonları bileyciye gidecen :)

0|0
    0|0
  • Yaşadım ve sessiz kaldım çekip gittim birdaha da arayıp sormadım

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey demem sonuçta o seçimini yapmış bana düşen sadece vazgeçmek olur ama geri dönmek gibi bir hata yapmadığı sürece 😉

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir gif :D bu işi yapacaksanız karakteri sevgililerden uzak durun arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • Benim için bittiği andır Allahtan bulsun belasını düne kadar canım olan insan dünden sonra zerre umurumda olmaz

0|0
    0|0
  • (eski yıllarda ) En Yakın Arkadaşımla Aldatırken Yaptığımı Yapardım..

1|0
    0|0
  • Hem üzülürüm hem de öğrendiğime sevinirim ya ömür boyu bilmeseydim de onu sevmeye devam etseydim çok kötü olurdum. Ayrılırım.

1|0
    0|0
  • otelde bastigim da arkadasimi guzel komalik ettim kizi da ailesine soyledim abisi zaten hasat etti bana gerek kalmadi.

1|0
    0|0
  • Sevgiliyi bilmemde kocam olursa sanırım 9mm nin namludan çıkarırkenki patlama sesi olur galiba.

0|0
    0|0
  • Bir güzel dersini verir. Hadii canım git mutluluklar derim

0|0
    0|0
  • Onun geleceginin geçmişinin şaka şaka hiç aldatilmadim bilmiyorum aldatilsam koç burcu olarak intikam alır pişman ederdim sanirim. Yürüyerek gider sürünerek geri dönerdi

0|0
    0|0
  • Aldatilmisligim var orayı yıkarım onu asarim bunu keserim demiycem ağzının üstüne bir çakarım mutluluklar diler giderim

0|0
    0|0
  • Öğrenmiştim 🙁
    Ona hiç küfür etmeden ağır sözler söyleyip ayrılmıştım

0|0
    0|0
  • Seviyorsam çok ciddi bir hayal kırıklığına uğrar çok üzülüyorüm ne yapacağımı bilmiyorum o anda Aşık değilsem farketmemiş gibi yapar en doğru zamanda intikam alırdım

0|0
    0|0
  • Dün gece aldattım yakalandim yorumlarınızı merakla okuyorum. Sanırım bitti hikayemiz 😀

0|0
    0|0
  • Sevgili değil de eşim aldatirsa kesin söylüyorum kafasıni keserim hem aldattığı kişiyi hem onu birde erkegin iki ayak bilegini keserim.

0|0
    0|0
  • Zamanı geri sarma ihtimalim olmadığına gore hic bisey yapamam pisliginde boğul der yüzüne tukurrum 😒

0|0
    0|0
  • Anında bitiririm hiçbir şey yapmam yol veririm ne elimi kana bulayıp değmez biri için hayatımı mafedeğim

0|0
    0|0
  • Ayrılır, hayatıma bakarım. Kavga dövüş, intikamla kendimi düşüremem.

1|0
    0|0
  • Hakaret etmeden ayrılırım onun seviyesine düşmem öğrendiğim için mutlu olurum. Soğumuş olurum ayrıldığıma da üzülmem silerim hayatıma bakarım

0|0
    0|0
  • Pastaneye gitmeye ne dersin yeni pastalar gelmiş derim

0|0
    0|0
  • Agzinin ortasina terligi yapistirirdim sevgilim olsaydi

0|0
    0|0
  • Şükrederim çünkü öyle biriyle evlensen yine bu durumu yapıcak biri oldugu için

0|0
    0|0
  • Ölüm sessizliği ile ona acı susarak acı çektirirdim ve Allaha havale ederdim

0|0
    0|0
  • Benzin döker yakarım dermişim tekmeyi basarım tabiki.

0|0
    0|0
  • en ufak şeyde bile tereddütte kalmadım ayrıldım 3 senelik ilişkiyi direk bitirdim s.. çektim

0|0
    0|0
  • Biter daha önce bitirdim arkama bakmam pişmanmış falan hikaye hayatta dinlemem

0|0
    0|0
  • Hayata kuserim ve beni kusturenleri kustururum hayata

0|0
    0|0
  • Şiddet yok önce dinlerim sorarım en son kapının önü

0|0
    0|0
  • Ailesini arayıp oğullarını iyi yetistiremedikleri için kınardım.

0|0
    0|1
  • Terkederim ve tek bir açıklamasını bile duymak istemem

0|0
    0|0
  • Herkes inançları doğrultusunda hareket eder ve kendine yakışanı yapar. Ben buna inanırım

0|0
    0|0
  • Bende onu aldatır video atarım

2|1
    2|1
  • Aldatildim 😊 sessizce terk ettim.

1|0
    0|0
  • Terk etmem yeterli oldu 😂

1|0
    0|0
  • Suratına bile tükürmem.. Çeker giderim.

1|0
    0|0
  • Ugrasmam bile cani cehenneme

1|1
    0|0
  • Çeker giderim.

1|0
    0|0
  • eski sevgilim sıfatını alır

1|0
    0|0
  • Bişey yapmamıştım