Kadınlar ve Para?

Arkadaşlar kadınlar için maddiyat para neden bu kadar önemli baktığımız zaman çoğunlukla kadınlar maddiyata önem veriyor iki insan iyi anlaştığı zaman maddiyat önemlimidir yani ben bir kıza aşık oldum ama baktığım zaman ben çok para ya önem veren biri değilim ama zenginlik için çalışıyorum su anda durumum orta ailenin çocuğuyum sevdiğim kız da aynı şekil ancak onun fotoğrafları falan baktığım zaman çok farklı halı hareketleri bakışı sanki gözü yükseklerde gibi ne yapmam lazım muhtemelen beni reddedecek.

0|0
10

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • Bırak etsin hatta sen et gözü dünya malında olanı napacaksın yarın bir gün bir kaza gecirsen yataklık olsan sana bakmaz 🤦‍♀️🤦‍♀️ ardına bakmaz kacar. Veyahut durumun çok iyi şu an diyelim yarın bir gün batarsan gene çekip gider.

0|0
    0|0
    • Şimdi bende de şöyle bir yapı var ben nasıl deyim başkasının işinde çalıştığım zaman sanki kendimi zincirle bağlı hissediyorum sürekli kendi işinin hayalini kuruyorum aynı zamanda hoşlandığım aşık olduğum kadına çıkma teklifi edemiyorum sevdiğimi söyleyemiyorum korkmuyorum çünkü lan sen kimsin para yok pul yok bu kıza nasıl bakacaksın diyorum içten içe içime oturuyor o parasızlık oracıkta kendimi o kadar küçük hissediyorum ki

• Her şey para değil. Günümüzde bu böyle gözükse de paranın bir işe yaramadığını bilenler de vardır. Gönlün zengin olsun mert ol vicdanlı ol. Özgüvenli ol. Paranın canı cehenneme

Yükleniyor...