Evli biriyle birlikte olmak? Eski sevgili?

10 sene evvel deliler gibi aşıktım tam evlenecekken ihaneti yüzünden ayrıldık.. Bu sürede hiç görüşmedik kendisi evlenmiş çocuk sahibi görüşmeye başladık eşiyle ayrılmışlar boşandık dedi benimde ilk aşkımdı 3 ay önce tutamadık birlikte olduk ama meğerse tekrardan denemeye karar vermişler bunu öğrendiğimde yıkıldım ama bidaha da aramadım.. Bugün aradı eşiyle arası çok kötü olduğunu onu biriyle yakaladığını anlattı... Çok şaşırdım yıkıldım nasıl biriyle dedim 3 aylık süre zarfında onlarca kızla birlikte oldum dedi yıkıldım.. Bu erkek akıllanır mı? Aldığı ahlarla 2 yakası bir araya gelir mi? :(

0|0
911

En İyi Erkek Görüşleri

• Ulan size tatli soz soyleyen sizi kandiran insanlarda bir vazgectin artik bikmadinizmi aldatilmaktan herkese inanma senin degerini bilmeyen kisilere kendini teslim etme afedersin ama adam alacagini almis

0|0
    0|0
  • Bir başlamış, öyle devam ediyor : )
    Sana zarardan fazlasını getirmeyecek. Boşa aldanma dostum, alışmışda kudurmuşluğa devam ediyor.

cut.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• karisini birakmaz o ama aldigi ahlar da pesini bırakmaz

0|1
    0|0
    • İnşallah geberir pislik sevgimden utanıyorum

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

89
  • Bari başka erkeklere de ver de
    onları da mutlu et. Bir kişiyle sınırlı kalma :D
    Hayır işle biraz da :D

0|0
    0|0
  • Kızım az kaliteniz olsun ya bu nedir? Köpek gibi sevsem bile bu şekilde kendimi küçük dusurmem bu adamdan hayır mi gelir

0|0
    0|0
  • Sen bu adamla iliskiyemi girdin

0|0
    0|0
  • Akıllansa bidaha deneyecek xD

0|0
    0|0
  • Sen bir daha görüşme adam değil bu

0|0
    0|0
  • Uzak dur ondan

0|0
    0|0
  • Beter olsun ins

0|0
    0|0
  • Filme bak küçük emrah böyle film çevirmedi

0|0
    1|0
  • değişmez o erkek adece senden faydalanmış

0|0
    0|0
  • Büyük dert tabi..

0|0
    0|0
  • kızların bu salaklığından bıktım

0|0
    0|0
  • 18 cm'liğin ve takıntınızın uğruna gururunuzu ayaklar altında ezdirip de bir zahmet yakınmayın lütfen. :)

0|1
    1|0
    • bence yakınmıyor o ilişkiyi ve 17. cm isdedi ve yaşadı hesabı da mutluluguda onu bağlar ve ayrıca biriile yatınca herşey kötüye yormayın bence olur böyle şeyler apan razı alan razı demi ama

• Seni kullaniyor

0|0
    0|0
  • Uzak dur

0|0
    0|0
  • Akıllanmaz. Sende akıllı ol bence

0|0
    0|0
  • herkes yaşattığını yaşar seninde evlenmeden biriyle birlikte olduysan kusura bakma ama kaliteli bir or? sbusun

0|0
    0|0
  • Bundan bir yol olmaz. Sende kullanildiginla. kaldin. adam gelmis sana soginmis. Bir. limandan ibaretsin. seks objesisin ok

1|0
    0|0
Yükleniyor...