Çok sevdiğiniz ve istediğiniz birini elde etmek için ona büyü ya da nuska yaptırır mısınız?

Çok sevdiğiniz ve istediğiniz birini elde etmek için ona büyü ya da nuska yaptırır mısınız?

Onun için deliriyorsunuz, onu elde etmek için her şeyi göze almışsınız, onunla bir ömür yaşamak ve mutlu olmak için yapamayacağınız bir şey yok. Biri geliyor "böyle bir hoca var" diyor. Bir ömür birlikte olma garantisi veriyor. Ne yapardınız?

• Çok sevdiğiniz ve istediğiniz birini elde etmek için ona büyü ya da nuska yaptırır mısınız?Evet yaptırırım
    A seç
  • Çok sevdiğiniz ve istediğiniz birini elde etmek için ona büyü ya da nuska yaptırır mısınız?Hayır yaptırmam
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
104

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

104
  • Büyük konuşmak istemiyorum ama şu an için hayır.

1|3
    0|0
  • Büyü dışında kur-an çerçevesinde çalışmalar var ise onları düşünürüm.

0|1
    0|0
  • Bunu gerçekten yapan aptallar vardır ama ben yapmam beni istemedikten sonra kendime zorla bağlasam ne hayrını göreceğim

0|1
    0|0
  • Diyelim ki yaptırdım mutlu olcak mıyım? Gerçek olan kalp beni sevmiyor özgür iradesiyle beni sevmeyen erkek benim olsa ne olur

0|1
    0|0
  • Hiçkimse vazgeçilmez değildir böyle boş boş şeylerle uğraşmanın anlamı yok

0|1
    0|0
  • Beni kendi hur istegiyle sevmedikten sonra bir onemi yok buyuyle isim olmaz

0|1
    0|0
  • Bu işler nuskayla büyüyle olmaz inanmam öyle şeylere aslada yaptırmam o kadar cahil değilim

0|1
    0|0
  • O kadar kadın salağı olmadım ya , düşkünümdür ama o başka :D

0|1
    0|0
  • Büyüle beni seven adam hiç. sevmesin

1|3
    0|0
  • O kadar delirmedim😝😝

1|3
    0|0
  • Hayır.