Neyi ispatlamaya çalışıyorlar anlamadım?

Merhaba arkadaşlar ben terzi işi yapıyorum bazı tesettürlü bayan arkadaşlar gelir ürünlerinin daraltmamı isterler ben de bütün vücut hatları görünecek şekilde daraltırım onlarda teşekkür edip giderler bazen beni çok tahrik ediyorlar açık bir bayan hiç ilgimi Çekmezken tesettürlü bir bayan neden bu kadar çekici oluyor madem ki tesettür kullanacaklar neden bütün ucu tatlarını gösteriyorlar

0|0
915

En İyi Kız Görüşü

• Sorunun provokasyon maksatlı sorulduğunu, hatta soranın erkek olduğunu falan düşünüyorum.

Çünkü bir başka kadının tesettürünü sorgulayacak kadar iman power birinin (ki öyle değilsen önce kendi hatalarını sprgulamalısın) hem cinsinin mahremiyetiyle ilgilenmemesi, bu ilgide diretip tahrik oldum gibi cümleler sarf etmemesi ve bunu bu tür sitelerde teşhir etmemesi; dolayısıyla da ferdin hatasını bir topluluğa ya da dine mal etmemesi icap eder. Çünkü sizin bu tür hataları yaymanız insanlarda islama karşı kötü önyargıları yaygınlaştırıyor. Kusurları örten kusursuz olur, he rinsan kusurludur. Öylelerini asla savunmuyorum ama sorunun tamamen troll ve kışkırtma amaçlı olduğunu düşünüyorum. Ha öyleleri yok mu? Var. Ve zaten peygamberimiz lanet etmiş öylelerine, cezalarını kendileri çekecekler beni ilgilendirmiyor. Herkesin günahı kendi boynunadır.

Ben hiç ne güzel tesettürlü kadınlar var diyeni duymadım, çok gördüğüm halde.
    Ben hiç falanca hanım çok ihlaslı maşallah dediğini duymadım, çokça rast geldiğim halde.
    Hiç tesettürlü kızlarımız hanım hanımcık, edepli vs dendiğini de duymadım çevrem bunlarla dolu olduğu halde.

Çünkü neden? Bunlar zaten islamın hakikatini kavramış insanlar. İyiliği teşhir etmeden kalpte yaşayan hakiki müslümanlar. İnsanlar desin diye değil rabbi razı olsun diye iman edip tesettüre girenler.

Oysa öyle olmayanlar rezil giyimleriyle ağzında sigara dillerinde küfürlerle gözlerinize batıyor ve algı yapıyorsunuz.
    Yazık be.

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Hadisi şerif vardır. Ahir zamanda giyinik çıplaklar olucak diye. bilmem anlatabildim. tesettürün anlamı bez parçası değildir onu yaşamaktır...

3|0
    0|0
  • inanırmısın bilmem ama bende ne zaman kapalı bir bayan görsem tahrik oluyorum.

1|0
    0|0
    • siz çok görmüşsünüzdür altlarında kilodları var mı ben yok gibi hissediyorum

• Çarşafların altında mini etekli seni gördüm

• inan etekli değilim erkeğim yaşım otuz iki devamlı merakım buydu

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

813
  • Yeri geldi mi özgürlükten bahsedersiniz ama milleti eleştirmeye bayılırsınız.
    Sanane?
    İsteyen istediğini yapar sanane?
    Biri açıklığa laf edince Allah ile benim aramda o yargılayacak dersiniz, kapalı birini de siz eleştirirsiniz. Onun da Allah ile arasında. Tasası size mi düştü

1|1
    1|0
    • Eleştirme değilde biraz fazla dikkat çektiği için sadece bana mı yoksa siz bayanların da bu konuda düşüncesini öğrenmek istedim

• Sadece kendileriyle celismeye devam etsinler.. aslinda gercek amaclarinin isteklerinin ne oldunu yani kendi kimliginin ne oldunu bilmeyen insanlardan bir kismi.. ne derlerse desinler bunun baska mantikli aciklamasi yok

0|0
    0|0
  • Tesettürü daha çekici olmak için kullanyorlar onlar için sadece süs tesettürü doğru kullanıp daha güzel olacaklarını düşünmüyorlar

1|1
    0|0
  • Çünkü amaçları dinin görevini yerine getirmek değil kendini gösterip egolarını tatmin etmek.

1|0
    0|0
  • Peygamberimiz bahsetmiş zamanında" kapalı görünüp açık olan insanlar " diye onların açık olanlardan hiçbir farkı yok

1|0
    0|0
  • Bunun sebebi Allahın emrini bir araç olarak görüp amaçlarını elde etmek oysaki kapalıysan edebinle kapan nefsimizle oynama

1|0
    0|0
  • ‘Bazıları’ diyerek başlayalım söze özeniyorlar çünkü ayrıca tesettürlü diyerek genelleme yapılmamalı.

0|0
    0|0
  • Süpriz yumurta gibi picler içinden ne çıkıyo bilemiyosun

0|0
    0|0
  • sıkıntılı kapalı tip bayan bunlar.. bayan bayanı tahrik ediyorsa biz erkekler napalım.. öyle kızlara bbnde bitiyorum ama hoş karsılamıyorum öyle giyinmelerini

0|0
    0|0
  • Gösterme nedenleri şu onlar turbani veya tesettürü sadece gösteriş için takıyorlar. Genelini al arabaya gezdir iki tur öpüşme sakso çekmeden inmezler :)

0|0
    0|0
  • "Gösteririm ama elletmem"

0|2
    0|0
  • Çünkü tesettürün ne demek olduğunu bilmiyorlar..

2|0
    0|0
  • zorla kapanmış olabilir

1|0
    0|0
  • Cofcof seviyolardır olamaz mı yani 😏

1|0
    0|0
  • Boş ver...

0|0
    0|0
  • Sen pembelisin kendine gel