Kadınları mutlu etmek gerçekten imkansız mı yoksa erkekler mi beceriksiz?

"Kadınları mutlu etmek imkansız" cümlesini erkekler tarafından sık sık duyarız. Peki söylendiği gibi kadınları mutlu etmek gerçekten zor mu yoksa erkekler mi beceriksiz?
Kadınları mutlu etmek gerçekten imkansız mı yoksa erkekler mi beceriksiz?

2|3
150163

En İyi Kız Görüşleri

En İyi Erkek Görüşü

• Yalakalk olsun die değil cidden erkekler beceriksiz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

148162
  • Türk kadınlarını mutlu etmek çok kolay. Para dolu çanta ver tamamdır...

3|18
    8|1
    • Şu adamı eksileyen üyeleri uçurumdan atmak istiyorum varya.

• Yani genelleme yapmamak lazım %99.9 u

• Herkes sekilci ve paraya aç olmus saglıgın sıhhatin kıymetini ne zaman anlayacak bu insanlar çok para huzur degil aksine çok bela sıkıntı getirir bunu kavrasanız her sey yoluna girer

• Kadını seversen, saygı gösterirsen, ilgiyle beslersen kadın mutlu olur. Sadık olacaksın bunların yanında.. Çok zor değil de kimsenin işine gelmiyor..
    Bunları hissettirdin mi hem mutlu edersin, hemde dünyaları önüne serdirirsin

2|0
    0|0
  • İmkansız olduğunu sanmıyorum, benimle birlikte olan kadınları mutlu ettiğimi bizzat kendileri söyledi. Ama fazla mutlu etmek de iyi değil, arada üzmeyi bilmek gerekiyor ben burada yanlış yapıyorum sanırım :)

0|0
    0|0
  • Pratikte herhangi bir insanı mutlu edemezsiniz. Kadın erkek farketmez. Mutluluk bireyseldir, bizler bu anlamda bir başkasının hayatında ancak yardımcı bir rol üstleniriz.

Bazı insanlar hep mutsuzdur.

5|5
    0|0
  • Yav niye böyle bir cümle var. Kim bu cümleyi bu kadar yüceltiyor anlamıyorum. Erkeklerin diline plsenk olmuş sanki. "Kadınları mutlu etmek imkansız". Ya bir bırakın akışına gtsin. Karşılıklı mutlu olun. Erkekleri mutlu etmekte bir o derece önemli olsun. Kadınları mutlu etmekte bana göre erkekeleri etmek kadar.. gözümüzde büyütmezsek olay kapanacak 😂 mutlu etmek zoraki zorlama şeylere dönüşmesin eziyet olmasın bir zahmet ya.

0|2
    0|0
  • Maddeye değer verenler hariç, kadınlar çok küçül şeylerden dahi mutlu olabilen varlıklardır, ne yazık ki sürü psikolojisinde yıllardan gelen ezber düşünceler kadınların anlaşılmaz olduğunu söyler durur. Oysaki kadını sadece SEVEBİLMEK gerçek anlamda , yeterli olur☺️
    Onları sevmek ve dinlemeyi bilmek yeterli

0|0
    0|2
  • Kadın olsun erkek olsun bence önemli olan şey savaşmak onu kazanmak, kendisinin senin olduguna inanması gerek. Bunun kiymetini bilen kadin, erkek her türlü mutlu olur. Yoksa bahanesi çok olur bu doyumsuz ortamda heleki kiyaslayacagi ya da kolayca ulasabilcegi binlerce erkek, kiz varken

0|0
    0|0
  • Allah aşkına zor olan ne ya kadına 2 güzel söz söylesen mutlu olur ve mutlu olan kadın karşısındaki kişiyide mutlu eder ama erkekler böyle kadınlar dururken gidip para pul peşinde koşanı bulurlar sonra ne yaparsak yapalım kadınları mutlu edemiyoruz derler, paranız olsun o bulduğunuz öyle mutlu olur

0|0
    0|2
  • Kadınları mutu etmeye çalışmak gereksiz bu zamanda. Onların çoğu erkeğin ezikliğinden mutluluk duyarlar. Feminizm zehrini yutmuşlardır birkere. Şimdi feminizm şöyle iyi böyle iyi safsataları olanlar var ise kendilerine saklasınlar. kadın erkek ilişkilerinin içine ettiniz yetetince zaten.

0|0
    0|0
  • Kadinin ne istedigini erkek bilmez ise dusunmez ise kirk firin ekmek yesin gene nafile sonra erkegim diye gecinir sen kadini mutlu edemiyorsun hamurunda kadini mutlu edecek bir maya yok dusunce zihniyet yok empati kurma yok...
    Hanimlar sizde vurup oldurmeyin ama yolarim saclarinizi sizin he 😁 cogul kullanmayin pleasee😆

0|0
    0|0
  • Her insan mutlu olur bu kadar kadınları egosit görmeye gerek yok. Ben sevdiğime sarılınca bile mutlu oluyorum. Beni mutlu etmeye çalışmasına gerek kalmıyor. Bence hiçbir ilişkide mutlu etmeye “çalışmak” olmamalı. O insanın varlıgı bir sözü bir bakışı bile insanı mutlu etmeli, etmeli de demek istemiyorum aslında sevdiğin biriyse eder zaten : )

1|0
    0|0
  • Biz niye birinin mutluluğu ya da mutsuzluğu üzerinden beceriksiz oluyoruz. Mutluluk icten gelen bir duygu 've dis etmenlerin ya da diğer insanların bunu çok aşırı etkileyebilecegine inanmıyorum. Mutsuz kadınlar bahaneyi erkekte arıyor ama asıl sorun kendilerinde ilk once aynaya bakmak gerek

1|0
    0|0
  • Her kadının mutlu olduğu şey farklıdır kimisi sınırsız kredi kartı ile mutlu olur kimisi çiçek ile kimisi basit bir seni seviyorum ile Kimisi de sarılma ile mutlu olur. Her kadın aynı şeyden mutlu olmaz her kadın aynı şeyden mutlu olsa idi diğer kadınları tanımak için sebep kalmazdı ilk gördüğümüz ile evlenirdik. Beceriksizlik demeyelim de algıları açmak önemli. İyi gözlem yapmak durum değerlendirmesi yapmak önemli.

0|0
    0|0
    • Ama şunu da eklemek zorundayım bir kadını mutlu ediyorsanız oda karşındaki erkeği mutlu etmek zorunda yoksa sadece kadının isteklerini yapıp mutlu ediyorsa erkek elinde sonunda ilişkiden soğuma gelecektir. Mutlu etmek ve edilmek gerek yoksa kadınları mutlu etmekten başka bir halta yaramamış olur yapılanlar.

• tanrı, kadına kaş vermişken onlar kesip kendileri kaş çizdi. tırnak vermişken kesip suni tırnaklar taktı. göğüs vermişken beğenmeyip silikon taktı. kalça vermişken cerrahi operasyonlarla kendi istedikleri şekle soktu. boy vermişken beğenmeyip topuklu ayakkabılarla boyunu uzatmaya çalıştı.

diyeceğim o ki; tanrı bile kadınları memnun edememişken, sen kim oluyorsun ki memnun edeceksin?

Kısaca erkekler beceriksiz değil, siz nankörsünüz.

1|1
    0|0
  • Erkekler kadınlar olarak genelleme yapıldığı sürece insanlar mutlu olamaz kadın erkek ilişkisinde önyargılı davranan insan karşısındakini mutlu edemez zaten ama sanıldığı gibi hemcinslerim zor mutlu olan ya da mutlu etmesi imkansız varlıklar değildir ufacık şeylerden mutlu olanda kadın var olmayanda onemli olan tanımak tanıdığın insanı bilirsin ne mutlu eder asıl beceriksizlik karşındakini tanimamakta

0|1
    0|0
  • Kıymet bilen insansa kendi için bir şeyler yaptığınızı anlar ve gözünün içi güler, mutlu olduğunu anlarsınız. Doyumsuz biriyse her gün yaptığınızın hükmü o gün akşama kadar sürer, ertesi gün yeni bir şey bulmanız lazım,
    böyle bir ilişki istiyorsanız tabi ! :)

0|0
    0|0
  • İmkansız değildir. Kişiden kişiye değişir.. Mesela ben bir mesaja bir tatlı söze yaptığı her şeyi unutuyorum. Bu yüzden mutlu etsin j kolay olduğu için çok üzüyorlar. Ama ihaneti asla bir daha affetmem

0|1
    0|1
  • Çok cinsiyetçi ve ayrımcı bir soru. Görselde ise erkekler köle olarak resmedilmiş. Bu soru bir de vitrine konmuş. Kadınlar mutlu olur ama feministler bu nefretle asla mutlu olamaz.

0|1
    0|0
    • Kızların yorumlarına baktım da hep erkeklere hakaretler etmişler. Bu ülkede aşırı bir erkek düşmanlığı var ben bunu anladım.

• Kişisine göre değişir bence ama kendimden örnek vericek olursam bir kadın olarak beni mutlu etmesi o kadar zor değildir ufak şeylere bile mutlu olan biriyim ki bir çoğumuzun da öyle olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Mutsuzluk kavrami ya da mutlu etmek kavrami cok karmasik bir sey..
    Simdi bazi hanimefendiler var ufacik bir lahmacundan bile mutlu olabiliyor , bazilari da var ki , 5 tas ile oluyor..
    Hayat standartlarina göre birisini bulursan mutlu etmek cok kolay ama iste standartlari dinlemiyor insan oglu sonra da mutsuz etti oluyor.. :/

0|0
    0|0
  • Küçük bir çikolatayla bile mutlu olabilirken kadınlar , bu konuda erkekler beceriksiz kesinlikle 👌😏

0|2
    0|0
  • Bu durum cinsiyetle alakası yok. Bunun ihtiras, tutku, şehvet ve zevki doğru ve gerektiği kadar vermeyi bilmeyle alakalı. Yani bunlara sahip olmak bile yetmiyor bunları bir usta gibi kullanarak sevdiğin insana bunları bir eser gibi sunmaktır. Tabi bu anlayacak insan Türkiye ortalamasına vurduğumuzda yüzdeye nasıl yansıyacağı belli. Teşekkürler...

0|0
    0|0
  • Günümüzde ilişkilerde evliliklerde çocuk oyuncağı zaten. Para kaybolmaya başlasın ilişkide sorunlar baş göstermeye başlıyor ama şuda var ki para zengin olmak için değil hayatı devam ettirebilmek için bir araç. ama bunu kavrayamayıp sürekli hayal kurar ulaşamayıncada mutsuz oluruz ama hayatla barışık olabilmeyi becerebilseydik her işi severek yaptığımız için hiçbir sorun kalmaz dı.

0|0
    0|0
  • Erkekler elde edene kadar çok beceriklidir. Elde edildikten sonra görev tamamlanmış demektir yani bu ne demek oluyor fabrika ayarlarına geri dönüş. Ne kadınlar imkansızı istiyor ne de erkekler beceriksiz. Sadece işlerine gelmiyor.

0|0
    0|1
  • Evet ve hatta imkansiz. Kadin artık onlara karsı olan zaafımızı çok iyi biliyor ve bunu cok iyi kullanıyor. Doyumsuz ve sınırsız kadın herşeyi istiyor...

0|0
    0|0
  • Kadın dediğiniz şey mardinden izmire değişir. Kadın ne istediğini bilir ama dile getiremez ve bunu bizim çözmemizi ister. Bulursanız kadını mutlu edersiniz.

0|0
    0|0
  • Çogu kadın mutlu olabileceği erkeğe burun kıvırır. Ne yapar ne eder mutsuzluk bataklığında boğulacak erkeği nişan alır..

Kadınlar yanlış erkekleri seçmede, doğru erkeklerin yanında ise ağlamada usta bir sanatçıdır.

0|0
    0|0
  • Kadınları mutlu etmek çok zor herzaman daha iyisini istiyorlar ya aslında kişisine göre değişiyo bazısı sadece sevse sahip çıksa bile mutlu oluyo bazılarıda isterse evler villalar alsada yinede mutlu olmayıp daha fazlasını istiyor. Bazen insan neyle mutlu olacağını ve elindekilerinin değerini bilmeli

0|0
    0|0
  • O zor soru. İkiside olabilir olmayadabilir. Önemli olan iki kişide bir ilişkiye tamamiyle başlamadan birbirini idare edebilecek mi edemeyecek mi iyi tartıp başlamalı. Başta kavak yelleri esip başlar evlenirse o ilişkide erkekde bayanı bayanda erkeği idare edemez sonuçtada sıkıntı çıkar :))

0|0
    0|0
  • Bütün sorunlar hep bencillikten kaynaklanıyor.
    Hem kadın hem erkek normal hayattaki bencilliğini (iş olsun, toplumda olsun) duygusal ilişkisine de karıştırıyor.
    Bu da zaten birlikte, fedakarlık gerektiren aşka zarar veriyor.
    Son tahlilde kimse kimseyi mutlu etmemiş oluyor.
    Ama bedavadan mutluluk da istiyor.

0|0
    0|0
  • Sadece bir çiçek alanın kölesi olabilirim. Inanın sadece bir çiçek. Gerçekten çok mu zor bilmiyorum parası yoksa ben vereyim o çiçek alsın. Beni mutlu eden şey bundan ibaret.

0|3
    0|0
  • Nedense kimse erkeklerin mutluluğunu düşünmüyor. Kadın mutlu mu mutsuzsa nasıl mutlu olabilir sorusu bide sevgi saygı cvbları yağıyor. Bence asıl erkekler sevilmiyor ondan karsı tarafida pek umursamiyor haliyle.

0|1
    0|0
  • Hep daha fazlasını isteyen bir nesiliz. kadınlar ise erkeklerden daha abartılı isteklere sahip. bu sebeple kadınların ne istediğini anlamak zor o yüzden mutlu olamıyor olabilirler. bunu bir kadının düşünüp empati yapması lazım öncelikle :D

0|1
    0|0
  • Bir insan küçük seylerle mutlu olmayı basarmıssa zaten ekstra bir çaba sarf etmenize lüzum yok mutlulugun anahtarını kesfetmis o fazlasında gözü olmaz

0|0
    0|0
  • Kadınlar içten pazarlıklı varlıklardır bu yüzden ikna etmeside mutlu etmeside zordur.
    Ve ne hikmetse Siz A deyin disardakiler B desin B nin pesinden giderler cunku akillari yanlis anlasilmasin bu konularda noksandir.

0|0
    0|0
  • Duruma bağlı. Eğer kadın o an üzgün ya da bir şeye morali bozulmuşsa onu o an mutlu edemezsin. Ama eğer mutlu anına denk gelirsen daha da mutlu edebilirsiniz. Eğer gerçekten sizi seviyorsa mutlu olacaktır😊

0|0
    0|0
  • Ben Kadınım şahsen ben bile bazen kadınları anlayamıyorum. Ben ilgi ve sevgi beklerim, ha yalan değil eli ayağı düzgün olsun biraz maddi durumu iyi olsun kim istemez illaki herkes ister. Etrafımda görüyorum bunlara sahip olan kadınlar yine mutsuz, yine aldatma çabasında. Biri çıkıp diyemez ki ben Kadınları veya erkekleri çözdüm. Bu dediklerim erkekler içinde geçerli. Elinizdekinin kıymetini bilmezseniz hiç birseye sahip olamazsınız..

0|0
    0|0
  • Mutlu olma kavramı kişiden kişiye değişir kimi ufacık şeyden mutlu olur kimi de çok büyük şeyler bekler mutlu olmak için

0|0
    0|1
  • Çok basit bir kadını mutlu etmek fazla bişey beklemiyorlar ki tabi hepsi değil ilgi sevgi dürüstlük sadakat bunlar yeter onlara insan gibi davranmak yeterli

0|0
    0|0
  • Aslında bizi mutlu etmek çok kolay. Tam tersi erkeklere yaranmak çok zor sürekli ilgilerini üzerimizde tutmak için çabalamamız gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Ben kendi kendime gülüp mutlu olabilen bir insanım bir kedinin kendi kuyruğu ile oynamasına yarım saat gülmüş bir insanım beni bir o listeden çıkartın rica edicem

0|0
    0|0
  • Ne istediğini bilmeyen kadınlar, nası davranması gerektiğini bilmeyen erkekler. Çok bilinmeyenli denklem.

0|0
    0|0
  • Erkekler etli ekmek gibi kadınlar pizza durum bundan ibaret. Basit ama zeki bir düşünce yapımız var :)

0|0
    0|0
  • Hayir gerçekten zor değil. Karsilikli sevgi saygi, ve anlayis şart.
    Bir iliski icin tek basina fiziksel cekim ve ask yeterli olamaz.

0|1
    0|0
  • Bence bazı erkekler beceriksiz, ufacık şeylerden mutlu olduğumuzu fark eden ve bizleri el üstünde tutan erkeklerin hakkını yiyemem. Ama o bazıları hatayı bizlerde aramak yerine biraz kendilerine baksalar problem çözülecek 🌸

0|0
    0|0
  • Cadaloz ve nankör kadın da çok, öküz ve kaba erkek de. Bu saydıklarım birbirleriyle eşleştiği sürece, herkes layık olduğu insanla bir şekilde mutlu olur diye düşünüyorum ben.

0|0
    0|0
  • Valla ben çok kolay mutlu olurum. Bir öpücük bile yeter bazen

0|2
    0|0
  • Erkekler kadın ruhundan anlıyor aslında sadece yapmiyorlar

0|2
    0|0
  • Bazılarını mutlu etmek imkansız evet. Fazlasıyla doyumsuzlar çünkü

2|0
    0|1
  • Kadınları mutlu etmek çok kolaydır bence ve kesinlikle maddi değil manevi olarak

0|0
    0|0
Daha Fazla
260
Yükleniyor...