Ayrıldıktan sonra yeni ilişkiye hazır olma süreniz ne kadardır?

#beyazorkidem😘

2|8
3773

En İyi Erkek Görüşleri

• Neden nicin ayrildiniz ne kadar suredir birlikte oldugunuz bunlar da onemli bir vurgudur.
    Guzel bir sekilde ayrildiysaniz bunu 2 sene bir birliktelik varsayim olarak dusunursek kolay kolay unutulacak bir durum degildir unutan kisi ya sevmemistir ya da deger vermemistir arkadas gibi gormustur nefret ederim bu tiplerden yasayarak tanirsiniz bunlari tabi bu kisilerin sagi solu pek belli olmaz 😉 onun icin deger kiymet bilmeyenlere ne deger ne de kiymet vermeyeceksin arkadas cunku o deger kiymeti daha cok hakedecek olanlar var sen onlari arayip bulacaksin adamsin bulamiyorsan o da senin sanssizligin ya da zayifligindir, atilgan olacaksin oyle herkese degil ama icraat gostereceksin yapici olacaksin aceleci olmayacaksin sonra sogursun bu durumlardan olan sana olur baskasina degil vay efendim hayirlisi denk gelmiyor sap gibi durursan gelmez, neyse kahve yapanimiz yok ki icelim soyle kopuklu orta sekerli arkadas pfs.😑
    "Hayal kurmayi birak, biliyorum orada her sey yolunda gidiyor iyi guzel hos anlarim cunku benim hayal gucun cogu kisiden kuvvetlidir o hayalleri gerceklestirecegin birini bul ve hayallerini gerceklestirmeye koyul zaman geciyor ve sen hala oldugun yerde sayikliyorsun sinirin kime gururun kime yapma etme."

1|0
    0|0
  • Sürenin uzunluğu ya da kısalığı aynı zamanda kişinin ayrıldığı kişiye vermiş olduğu değeri de gösterir.
    Nihayetinde kişi için gerçekten özel öneme sahip olan biri, ayrılık sonrası kolay kolay unutulmaz. Yaşanmışlıklar onun için hala değerlidir. Ayrılmış olsa dahi partnerinin yerini kimse tutamaz onun için. Ve ilişkiye başlayacak gibi olduğunda, karşıdaki kişide O’nu arar.
    Ama ortada sevgi yoksa sırf hoşlantı niyetine takılmışlarsa ve amaç daha çok salt seks ise yeni bir ilişkiye başlamak dakikaları bile almaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• O kadar da sevmediysem 3 hafta. Sevdiğim adamı 5 aydır unutamadım.

1|0
    0|0
  • Önceki sevgilime verdiğim değere ve aldığım hasara bağlı açıkçası.

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3571
  • Bilemiyorum ama kısa zamanda olacağını sanmıyorum..

1|0
    0|0
  • Ayrılık sonrası kendine gelmem için uzunca bir zaman gerekiyor.

2|0
    0|0
  • ruh halime göre değişir bu ya
    belki bir ay belki bir yıl.

1|0
    0|0
  • 2 yıl oldu hala hazır hissetmiyorum. Bence karşımıza çıkan kişilerle ilgili bir husus.

1|0
    0|0
  • 6 ay :Dd

1|0
    0|0
  • 3 saat 16 dakika sonra tamam olurum ben

1|0
    0|0
  • Öncekinin bitiş şekline bağlı.

1|0
    0|0
  • Önceki iliskime bağlı

1|0
    0|0
  • En az 1 ay.

1|0
    0|0
  • Öylesine takılınan birinden ayrıldıktan sonra başka günü gün etmek için birini bulmak zor değildir.. Gerçek sevgi ile bir birini sevenler asla ayrılmazlar ve hadi bir çok büyük olay yaşandı ve ayrıldılar kolay kolay başkası ile birlikte olamazlar..

2|1
    0|0
  • Ayrıldıktan sonra yeni bir ilişkiye başlıyorsan eskisini unutturacak daha iyisi çıkmıştır karşına. Ama twerk edildiyse bu sıkıntı işte eskisini unutturan yenisidir ve onda eskisinde olan iyi yanlarının hepsini ararsın ve maalesef bu sebeple sonraki yeni ilişki yaşama süreleri uzar.

1|0
    0|0
  • Daha ağresif oluyor insan vurcam kamçıyı vurcam kamçıyı diyorsun gelen gideni arattırıyor malesef cinselliktede sürem uzundur yeni bir ilişki içinde sürem uzun benim işte öyle 🙊

1|0
    0|0
  • Kimden ayrıldığıma bağlı ayrılır 10 dakika sonra unuturum ayrılır hayattan soğurum genelleme yapmak mantıksız

1|1
    0|0
  • Nasil ayrildigina göre degisebiliyor , darbe yemis ise insan gercekten oturup kendini bir dinlemeli bir bulmali..
    Ama bunu yapmayip hemen baskasini aliyorlar hayatina insanlar ve onlari yarabandi olarak kullaniyorlar.. :/

1|0
    0|0
  • Hayat kisa moruks tatatat go next fazla kasmican raad olacan oldu bitti bosuna kederlenmenin luzumu yok tabi ister istemez ilk 3 sevgilide koyuyor ruyana felan giriyor unutamıyosun 5ten sonra kalp irispilasiyo fazla sevmicen moruq basit
    25 e kadar hovarda
    30 a kadar o barda
    35ten sonra olucan babaaa hade eyw

0|0
    0|0
  • Yani ayrıldığım kişiye ve duruma bağlı hani ayrılık zamanı o çöküntü de yüzümü ve yüreğimi güldüren kadın ne zaman gelirse ve kalbim onun adını ne zaman haykırırsa o zaman ayrılık sonrası ilişkiye hazır olurum

1|0
    0|0
  • Ayrılığımız 8 ay sürmüştü, bu süre boyunca başka bir erkeği düşünemedim sanki kendi sevgime ihanetmiş gibi hissettim. Rahat 1-1.5 yıl sürerdi barışmamış olsak.

1|0
    0|0
  • Bence karşımıza çıkan veya çıkmayan insanla alakalı bir durum bir de ayrılan taraf karşı tarafsa ve o mutluysa daha da zor

1|0
    0|0
  • Birkaç saniye içinde...
    Desem de kimse inanmasın. Şaka elbette.
    Süresi gidenin bıraktığı izlere, derinliğe ve tutkuya göre değişiyor.

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kişiye bağlı terk edildiysem yads mecburiyetten bıraktıysan uzun bir süre çıkmam

1|0
    0|0
  • yıl oldu kimse dikkatimi çekmiyor bütün erkekler brother benim için

1|1
    0|0
  • Tek ilişkim oldu ve üzerinden 5 ay geçti ama hazır değilim.

1|0
    0|0
  • Herkesin buna kendini hazir hissetme suresi farklidir diye düşünüyorum..
    Sanirim 5-6 ay en azindan

1|0
    0|0
  • Hani gece oldu uyuduk ya, hı iste sabah uyandigimda unutmus olurum :) ⚘⚘

1|0
    1|0
  • Ürkek bir kedi gibi hem asi hem hırçın hem de sevgiye meiili biri gibi
    Hı hımmm bem bir korkutulmuş kedi gibiyim

1|0
    0|0
  • yeni ilişki istemeyeli çook uzun zaman oluyor, onu istetecek kalitede bir insan da yok.

1|0
    0|0
  • Değişiyor ilişkinin süresine ve yoğunluğuna göre bence

1|0
    0|0
  • 0.001 düşünmem kapanmış defteri. Son noktaya gelmeden bitmez ilişkiler bende

1|0
    0|0
  • Biraz kafa dinlemek istiyoru... demeye kalmadan bir olay gerçekleşiyor. Ama bayadır kafa dinliyorum sporla sevişiyorum ben beni anlıyor 😀

1|0
    0|0
  • En kısa ilişkim 4 yıl sürdüğü için.. Öyle kolay değil başka insana dünyamı açmak.. Ben özelim öyle gir çık değil kapım

1|0
    0|0
  • 1 yıl boyunca ağlarım 2 ay o benim gibi kızı kaybetti havasına girerim 3 ay bana sevgilimi yok havasına girerim toplam 1,5 yıl flen

1|0
    0|0
  • Ayrılma sürecine bakar, derin yaralar bıraktı ise zor.

1|0
    0|0
  • Ayrılmanın durumuna bağlı.
    Terk edildiysem, epey vakit alıyor.
    Ama zaten yürümeyen ilişki ise, daha kısa. 🙂

1|0
    0|0
  • Hemen çünkü geçmişe bakarak. Geleceğe ilerleyemezsin asla durmak yok yola devam :)))

1|0
    1|0
  • Yaşadığım ilişkinin bende bıraktığı izlerin ne kadar sürede silindiğine bağlı aslında..

1|0
    0|0
  • Canım ne zaman isterse bağlanamama problemim olduğundan dolayı sorun olmuyor.

1|0
    0|0
  • Üç hafta yeter
    Sonra yenisi gelebilir
    Ama önce bir sevgilim olsun da

1|0
    0|0
  • Nasıl son bulduysa öyle başlamaz. Ahhh ayrılık..,,... hoş geldin gönlüme zaman zarfı. Nasip ne ise

1|0
    0|0
  • Konustugum insanlarin bana uygun bir es olabilecegini zannetmiyorum

1|0
    0|0
  • Ayrıldığım kişiye karşı hissettiğim duygulara bağlı

1|0
    0|0
  • Duruma göre değişir. Kimden ayrıldığına göre de değişir.

1|0
    0|0
  • İlişkinin türüne bağlı? Cinael içerikli ise uzun sürmez ama ciddi ilişki atlartığım travmaya bağlı

0|0
    0|0
  • Ertesi saniye

1|0
    0|0
  • En az 2 hafta

1|0
    0|0
  • 9 saat. :) En son acısını böyle çıkarmıştım.

1|2
    0|0
  • hemen😁 Allah bos durani sevmez

1|1
    0|0
  • Severek ayrıldıysam en az bir yıl.

1|1
    0|0
  • 1.5 sene oldu hala hazır değilim bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Sevdiysem 1 2 sene. Sevmediysem 1 hafta

1|0
    0|0
  • İlişkiye göre değişir. Ne tür bir ilişki? 🤫

1|0
    0|0
Daha Fazla
56

Benzer Benceler

Yükleniyor...