Sevgilinin, arkadaşlık ilişkilerine müdahale etmesine izin verirmisin?

Bazende bunaliyoruz ama 😕Sevgilinin, arkadaşlık ilişkilerine müdahale etmesine izin verirmisin?
Güncellemeler:
Emeği geçen herkese teşekkürler Günaydın 🙊🙋

3|11
144186

En İyi Erkek Görüşleri

• Arkadaş var arkadaş var haddi aşmayan , saygılı arkadaşlara kimse birşey demez. Haddi aşan laubali, saygısız arkadaşları varsa, her seven kıskanır tepki verir. Ama karşı cinsten hiç kimseyle konuşmasına izin verilmezse sürekli müdahale olursa bu sevdiği insanı üzer , bunaltır. Kıskanmak sevgidendir ama aşırı kıskançlık güvensizliktendir. Bu sebebten insan arkadaşlarını iyi seçmeli ki hem kendi hem sevdiği üzülmesin🙂

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşleri

• Ben izin vermesemde karışıyor yok takipçilerinin çoğu erkek yok sen onu niye takip ettin 😂😂 sinirleniyorum ama gülesim geliyor

1|0
    0|2
  • Aşırı olmamak kaydıyla belki

1|0
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

142184
  • Sevgilim ben senin arkadaşlarına karışmam, haddim değil diyordu hala diyor. Ama gel gör ki şu an iki arkadaşım bende engelli, birkaç kişiye de sadece selam veriyorum. Muhabbeti kestim. Çünkü çok istedi.

Yani bu müdahale etmeyen hali, bir de etse sen düşün ne olurdu..

1|2
    0|0
  • Sevgili boyutunda karışmasına gerek kalmayacak şekilde ben ilişkilerimi düzenleyebilirim. Ama gerek gördüğü takdirde arkadaşlık ilişkilerim için fikir beyan etme tasarrufunda elbet bulunabilir. Mantıklıysa gerekeni yaparım.

1|0
    0|0
  • İzin veririm karışabilir elbette. Bende karışırım. Arkadaşım yok zaten selamdan öte. Birbirimizden başka arkadaşımız olmasın sadece biz olalım.😄

2|2
    1|1
    • Bu yanlış bir düşünce. Sırf bir kızın yüzünden arkadaşım olan şahıs benimle diyalogunu kesmişti. Çok iyi hatırlıyorum. Ona çok kızmıştım. Aradan bir vakit geçtikten sonra bu arkadaş benimle barışmak istedi. Barıştık da, ama o eski arkadaşlık hiçbir zaman geri gelmedi ve fiilen bitti. En az beş yıldır tek bir kelime dahi konuşmadık.

• Sevdiğim adamın arkadaşı zibidi serseri ise elbette karışırım. Karşı cinsten arkadaşı zaten olmaz. Efendi bir hemcinsi ile arkadaş olmasına laf etmem zaten..

• İnsanlara karşı ölçülü davrandıktan sonra pek sorun olmaz, yine de karışmak isterse "orada dur bakalım" sözünü söylerim. :)

• Çok fazla müdahale olmasini istemem ama hic mudahale olmamasini da istemiyorum
    Dengeyi bulmali bence )

2|0
    0|0
  • Haddini aşmadan fikirlerini söyleyebilir😊sadece dile getirebilir.

2|0
    0|0
  • Bu konuda çiftler birbiriyle anlaşmaya varmalıdır. İki tarafta kendisinin arkadaslariyla olan ilişkisine karışılmak istemez

1|0
    0|0
  • Hayır müdahale edemez.

2|0
    0|1
  • Vermemek lazım.

1|0
    0|0
  • Hayır müdahale ettirmem, müdahale de etmem. Eğer zarar görebileceği bir durum yoksa.

7|4
    0|0
  • Arkadaşlıklar güzeldir. Sevgilin bir tanedir. Arkadaşın ise çoktur. Kıskançlık anları illaki olur. Oda aşırı sevme paylaşamamak gibi hisleri vurur dışa. Ben sevgilimin arkadaşlık ilişkilerine asla karışmam. Kız kıza takılsınlar ne güzel 😏 ama erkekleride elekten geçiririm

1|0
    0|0
  • Bu arkadaşlık ilşkısının seyrınle alakalıdır. Gnelde erkekler daha kıskanc gıbı gorunsede aslında daha ıyı sebep sonuc ılskısı kurabılıyoruz. Yanı detayları ıyı analız edebılıyoruz. Kadınlar daha genelcı sebep ve sonucla cok ılgılenmıyorlar dırek sonuca odaklanıyorlar. Fınalde herseyde denge onemlı. Eger arkasınızın arkadaşlarınla muabetı ılışkınızde dogal sıkıntı yapıyormu yoksa sızmı sıkıntı yapmaya yardımcı oluyorsunuz

1|0
    0|0
  • Günaydın, arkadaşlıklarla özel iliskilerin birbirine karıştırılmaması gerektiğini kesinlikle savunuyorum. Tabi bu sınır ne sevgilimi ne de arkadaşımı Zedelemeyecek şekilde düzgün olarak gitmesi gerekiyor. Her iki ilişki birbirinden bağımsız olmalı fakat birbirine zarar vermemeli.

1|0
    0|0
  • bazen vet bazen hayır en azında konuşmamam kişiyle neden konuşmmam gerektiğini mantıklı bir şekilde açıklarsa kabul edebilirim çünkü bizler bazen yanımızda bize iyi geldiğini düşündüğümüz ya da o iyidir zarar gemez dediğimiz kişilerin kötü v zararlı taraflarını göremiyoruz görsekde görmezden geliyoruz

1|0
    0|0
  • ___ Sevgili geçici insan demektir.. sen ona izin vermezsen oda sana bazı şeylere izin vermez ve bu durum artarak devam eder sonunda biter ve seninde dert edecek birşeyin kalmaz çoğunuzun istediği bu zaten.
    Ortanoktayı bulmayan anlaşmayan insanlar ayrılmaya layıklardır.

1|0
    0|0
  • Gevşek, yavşayan tiplere sinir olurum arkadaşlık adı altında resmen yürüyen tiplere özellikle tabiki de müdahale ederim. Bu demek değil ki güven yok bu koruma iç güdüsüdür malesef ben de fazlaca gelişiyor sevince aşırı tepkiler verebiliyorum mantık firar ediyor kıskanınca

1|0
    0|0
  • İzin veririm hatta verdim bile o zaten samimi olma dedi bana hiç konuşma demedi zaten * evlenince arkadaşlıkta kalmicak dedi 😀 bende onun kız arkadaşlarıyla samimi olmasını istemem ve benim dememe bırakmıyor kendi olmuyor yani selamdan öteye gitmez onunki

1|0
    0|0
  • Eğer sevgilin arkadaşınla ilişkine karışıyorsa arkadaşınla bir sorunu var demektir yaptığı bir hareketi beğenmiyor olabilir ya da belki arkadaşın sizin ilişkinize karışıyordur ve bu sevgilini rahatsız ediyordur

1|0
    0|0
  • en hoslanmadigim sey bunun abarti hale gelip net cizgiler cekilmesi. hoslanilmayan kisiler olabilir, gorusmenin azaltilmasi istenebilir, karsilikli anlayis gostermek icab eder ama 'hayir gorusmeyeceksin!' deyip yasaklar koyulmasi, oburunun de buna 'tamam askim gorusmicem' deyip kabul etmesi gercekten beni bayan seyler...

1|0
    0|0
  • Hayır, salak saçma arakdaşlarım yok. Gerektirecek bir durum olsa onun söylemesinden önce ben arkadaşlığımı keserim zaten. Kendisinden de bunu beklerim.

2|0
    0|0
  • Karışamaz benim çocukluk arkadaşım kardeşim dediğim kızlar var karışamaz karışırsa kendini kapı da bulur... Canım onlar benim en zor anım da onlar vardı elin 2 göğüsü olduğu için övünen kızlar değil...

2|0
    0|0
  • Hic mudahele eden bir sevgilim olmadi. Secimlerinizi bastan guzel yaparsaniz yolda kalmiyorsunuz genelde😏

1|1
    0|0
  • Yahu banane sevgilimin arkadaşından ben neden karışayım? adam illa benim istediğim insanlarla takılmak zorunda değil ki.. olası kötü durumda uyarırım sezgilerime dayanarak. Oda anlarsa mesafe koyar okadar.

1|1
    0|0
  • Izin verrim tabi bn cok sahiplenen kiskanan biriyim sevdigimi kiskanirim tabi😂 oda bos duracak degil

1|1
    1|0
  • SEvgili demek veya eş demek özel hayata tamamen müdahale etmek demek değildir.. O kadar özele giren kişi can sıkar..

2|0
    0|0
  • Hayır. Eğer sevgilim olacaksa muhtemelen arkadaşlarımdan sonra olacaktır. Ben zaten çok zor arkadaş olurum oldummu da ebedi olur sevgilim istemedi görüşemem yok öyle... İşine gelmiyorsa kendi gitsin

2|0
    0|2
  • rahatsız olduğu bir konu varsa dile getirmesini isterdim ama kiminle görüşüp görüşmeyeceğime bıraksın da ben karar vereyim.
    ki aynı şekilde ben de onun arkadaşlarına karışmazdım.

1|0
    0|0
  • Kısıtlayarak hiçbir yere varılamaz sevgililik olayını fazla abartmamak lazım sırf bunun için arkadaşlarınızı bırakırsanız sevgilinizden ayrıldıktan sonra eski arkadaşlarınızı da kaybedersiniz

1|0
    0|0
  • Sevgilimin arkadaşlık ilişkilerime müdahale edebilmesi için öncelikle sevgilimin olması lazım ayrıca müdahale edebileceği erkek arkadaşımın erkek kankamın olması lazım olmadığına göre edeme yani

1|0
    0|0
  • Müdahale edebilir, bazen benim göremediğim yanlışı benden önce görüp uyarabilir. Ama bu durum güvensizlik boyutunda ve aşırı kısıtlayıcı bir tutumla olmamalı.

1|0
    0|0
  • Sonuçta ciddi düşünülüyorsa ortak bir hayat varsa gerektiği kadar karışabilir tabiki ama bu görüşme etme arkadaşlığı boz diye değil de sevgilini de yeri geldiğinde tanıştırırsın ki her şey gönül rahatlığıyla olsun. Ha benden sonra hayatına giren her insanı sorgularım

1|0
    0|0
  • Okadae cok arkadasim var kizdan fazla erkek arkadasim. hepsini bir kalemde sildim. esimde sildk jayayinda

1|1
    0|0
  • karşılıklı konuşarak ve anlaşarak ilişkiye zarar verebilecek arkadaşlıklar kısıtlanabilir. ama asla bu konuda dominant karar gösterilerek şununla konuşma bununla konuşma şundan uzak dur vs denmemeli diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Ben bana karisilmasindan hoşlanmam. Arkadaşlarımla olan ilişkim beni ilgilendirir. Ki zaten onu üzecek şeyi niye yapayim? O zaman neden sevgiliyiz?

1|1
    0|0
  • Bunlarin altinda yatan mesele guven meselesi sen sevgilini taniyosan guveniyosan arkadasi isterse karsi cins olsun niye karisasin ki

2|0
    0|0
  • Hayır müdahale ettirmem baktım olmuyor yine aynı ayrılırım

1|0
    0|1
  • Çok önemli bir konu ve rahatsızlık duyacağı birşey olmadıkça hayır yani abartılmamalı sevmiyorsa da karışmasın

1|0
    0|0
  • Ben müsaade etmem. Lakin müsaade edenler de çıkıyor. Bir kız yüzünden benimle diyalogunu kesen bir arkadaşım vardı. Sonra barışmak istedi, ama eski arkadaşlık geri gelmedi.

1|0
    0|0
  • Ha seviyorsa bni neye müdahale etmek istiyae etsün daaa

1|0
    0|0
  • İzin vermiyorlar. Sende vermem diyorsun, adamın zaten kız arkı yok ki yok zaten sendekinden de ol 😂😂

1|0
    0|0
  • Yani illa ki ediyor yoksa trip yiyorsun. Trip yememek için müdahale etsin azıcık ya bir şey olmasın diyorsun. Sonra bir bakıyorsun ki arkadaşın kalmamış. Nasıl ne ara oluyor bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Ne çok ne az
    Sonuçta hayatın arkadaşın her şeyin
    Ama fazla da olmaz
    Seviyeli

1|0
    0|0
  • zaten tek tük arkadaşım ya var ya yok açıkçası ona da izin veremem :D

1|0
    0|0
  • instagramına ayar vermiştim. baya kişiyi silmiştim.

1|0
    0|0
  • Güzel bir yola adım attıysak o bana ben de ona müdahale ederim gerekirse. Ama müdahalelik bir durum oluşturan kişi sevgililik adına bir yola girmesin zaten.

1|0
    0|0
  • Erkeğin kız arkadaşı olabilir, çünkü kız istemediği sürece erkek naparsa yapsın o kızı alamaz, ama kızın erkek arkadaşı olduğu zaman o kız o erkeği eğer beğenirse hop fikir değiştirip o erkeği seçebilir bu yüzden kadınların sevgilisi dışında erkek arkadaşı olmasına karşıyım, kadınlar şıpsevdi oluyorlar biraz ilgiye hemen tav, gerçekten arkadaş olsalar sorun yok ama fikirleri değişiyor kadınların arkadaşının ilgisine aşık olabilirler belli olmaz. Ben 1 ay önce öyle bir kızdan ayrıldım arkadaşım dediği erkekle neredeyse romantik yemek yemişler baş başa, iyi bir arkadaşım diyerek geçiştiriyor. Ondan önceki sevgilimle de o arkadaşınla konuşma diye tartışırdım ya saçmalama o benim arkadaşım derdi asla öyle birşey olmaz derdi deli misin derdi benden ayrıldı onunla sevgili oldu. Geçin bu arkadaş ayaklarını yani kadınla erkek arkadaş olamaz, sadece fırsat ve imkan oluşması yeterli bir kıvılcım için.

1|1
    1|0
    • Tamam da bu mantıkla senin de sevgilinin dışında kız arkadaşının olmaması lazım , o da sana aşık olabilir. Ki erkekleri tavlamak bir meme fotoğrafına bakıyor yani bunu herkes bilir.

• @ISpectra07 sen bir sus ya git ötede yakışıklı değilimli sorular sor belki iltifat eden çıkar iki pohpohlanın

• @Ferbünablası Sen söyle yakışıklısın de bana.

• Karsilikli anlayis ve hosgoru cercevesinde bazi durumlar konusulabilir ancak kimse kimsenin anasi babasi degil sonucta...

1|0
    0|0
  • Sevgilimin görüşü benim için önemlidir en azından dikkate alırım.

2|0
    0|0
  • Veririm tabiki erkekler kadınların görmediği fark etmediği şeyleri görür, daha mantıksal düşünürler.

1|1
    0|0
  • Hayır, izin vermem arkadaşlık ilişkilerime karışmasına.

1|0
    0|0
  • Müdahale değil de şöyle olsa daha iyi olurdu canımlı cümleler olur

1|0
    0|0
Daha Fazla
276

Benzer Benceler

Yükleniyor...