Eşiniz olacak kişinin ilki olmak mı, sonu olmak mı istersiniz?

Eşiniz olacak kişinin ilki olmak mı, sonu olmak mı istersiniz?
İlkler kadar güzel bir şey yoktur ama ilklerini silmek de herkesin harcı değildir;))

0|5
163165

En İyi Erkek Görüşleri

• İlkin sonu olması daha güzel. Mesela ilk olacaksın ama son olmayacaksan bir anlamı yok. Ama son olup ilk sevdiği olmayınca da ;Sizinle sevişen bir insanın aslında kiminle savaştığını bilemezsiniz, kimi unutmaya çalıştığını. Sizi öperken kimi öldürmeye çalıştığını, sizi severken kimden nefret etmek istediğini tahmin edemezsiniz. Çünkü her aşk, bir diğerinin intikamıdır aslında...

Yani bunun kesin net cevabı yoktur.

Herkes 'ilk' olmak ister,
    İlk aşk,
    İlk öpücük..
    Oysa ilk geçicidir.
    Sahip olduğunuz... hangi ilk hala sizin (?)
    Ama kimsenin istemediği 'son' farklıdır.
    Çünkü ondan ötesi yoktur.

"Heyecandan avuçlarınızın terleyerek tuttuğu 'İlk' elle değil,
    Güvenerek sımsıkı tuttuğunuz 'Son' elle girersiniz mezara."

5|0
    1|0
  • Gönül isterki ilki olalim ama önemli olan sonu olmak. Birlikte mutlu mesut bir ömür boyu yaşamak😊

7|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Keşke ilk aşkımla evlenip bütün ilkleri onunla yaşasaydım

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

161163
  • Sonu olmalıyım. İlki olmak zor, sonu olmak benim elimde.

1|0
    0|0
  • Mümkünse ikisi, ikisinden birini seçmek gerekirse sonu

1|0
    0|0
  • İlklerle yaşanmaz
    Sonlarla ölüme gidersin

7|1
    0|0
  • İlkide ben olmak isterim sonu da...

8|0
    2|0
  • İlk önemli değil ki. Önemli olan son olabilmek ⭐️

1|1
    0|0
  • Sonu sonsuzluğu olmak isterim...

1|0
    0|0
  • Sonu.

1|1
    0|0
  • Hem ilki hem sonu olmaz mı :)

2|0
    0|0
  • Ya herkes ilk ister. Sonuncu olmak isteyen de evlenmek isterse evlenir sonuncu olur. Bak bizim burada İzmir' de ben İzmirliyim Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi yerlerde çeşit kız çok zaten bir sürü çeşit çeşit ister ilk ara ister sonucu olacağını ara ister kilolu bul ister zayıf bul nüfus çok seçenek çok yani...

1|0
    0|0
  • İlki olmak istemem diyenleri anlamam mümkün değil. İlk ve sonu.. Biraz hayalci olsa da insan bunu ister. Sonu olmayı istemek ise çok saçma. Öncesinde kaç olursa olsun yeter ki ben son olayım demek bu.. Yani mümkün mü ki bir erkek öncesinde bilmem kaç tanesini sevsin ve onları hiç hatırlamasın sen Son oldun diye:))

1|0
    0|0
  • Ne ben eşimin ilkiyim, ne de eşim benim ilkim. Şimdilik ikimiz de birbirimizin sonuncusuyuz. Birlikte olmaktan keyif alıyoruz. Ama zaman ne gösterir bilinmez. Hayatta hiç bir şeyin garantisi yok. En son ben olayım diye bir takıntım da yok...

1|0
    0|0
  • Ben bir kere bile sevgili ve benzeri bişe yapmadım hayatımın ilk ve tek aşkını bekliyorum bide not düşim bir sürü sevgili yapıp şu erkeğin ilk sevgilisi olim ondan sonrada evlenirim hayallerini kuran kızlar çok bekler öyle bir dünya yok.

1|0
    0|0
  • Ben ne ilk ne de son olmak isterim. Ben ilkveson olmak isterdimm :) ama eskiden. Şimdi hic farketmez. Yalanda söylerim yalanda söyleyebilirler bana.

1|2
    0|0
  • Katılıyorum bende sonu olmak isterdim ama maalesef öyle bir hayat yok genelde erkeklerde tek kadına bağlanmak diye birşey olmadığı için son diye birşey de yok

1|2
    0|0
  • İlk ve son ama bu zamanda hangi erkek bakir böylesini bulmak çok zor samanlıktaki iğneyi daha kolay bulurum 😂

1|2
    0|0
  • İlki ve sonu olmak isterim. Kimse benim sevdiğimin gözlerine benim gibi bakamaz ve bakmamalı.
    Cook kıskancım ulan. Ama sevdiğim kız yok ne yazık ki 😃😄😊🎈🎈

1|0
    0|0
  • 21 yaşındayım Allah'a şükür zina filan nasip olmadı bakir bir erkek bilir çok zorlandım çoğu zaman arkadaşlar arasında dişlandim yok milli olmadın bilmem ne ama hiç birini aldırış etmedim. Hep Allah'a dua ettim tertemiz biri karşıma çıksın diye o yüzden bende hep tertemiz durdum bugüne kadar Inşallah Eşimle birbirimizin ilki olcaz ve sonuna kadar

2|0
    0|0
  • Sonu, çünkü ilki ben olursam benden başkalarını da merak eder, aldatma ihtimali çok yüksek olur. Ama benden önce hayatını yaşayıp belli bir doyuma ulaştıysa gözü dışarıda kalmaz, aldatma ihtimali yok denecek kadar az olur.

1|0
    0|0
  • Hayat ne getirir ne götürür hiç kimse bir garanti veremez dilekler realitenin dışında komik gelir bazen ; kadınlar yalan delisi olmuşlar bazen gerçekleri önlerine sersek'te inanmamak'ta diretiyorlar bazen şans, a güvenmek iyidir.

1|0
    0|0
  • ikide isterdim ilk ve son... ama hayatımdaki insan öyle olucak benden dolayı ilk ve son... bende isterdim şahsen ilk ve son öyle olmayı :D

1|0
    0|0
  • Güzsl söylemişsin👏👏 ama ya ilk çok kötüyse (ki genelde öyle olur), ya da çok sıradan (ki genelde öyle olur)

1|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun ya. İlktir, sondur çok önemli değil.

2|0
    0|0
  • İnsanın ilki ömür boyu da kalabilir
    @sarimakirmizii bebeğim senin ilkin ve bir ömür sevgilin olacağım 💋

1|1
    0|2
  • Sonu olmak tabikide. Diğerleri elde etmiş ama sadece ben sahip olmuş olacağım... Bunun kadar güzel bişi yoktur aşkta.

1|0
    0|0
  • son olmadıktan sonra ilk olmanın bir anlamı yok. gecmişiyle sevmek kabullenmek gerek. gecmişinde yasadıkları olmasaydı sen şu an sevemezdin belki onu.

1|0
    0|0
  • Sonu olmak isterdim onunla yaslanmak onunda olmek...

1|0
    0|0
  • Ilk olursan onu sonu olmaya çalışırım çünkü fazla severim onu

1|0
    0|0
  • Ben evlilik istemiyorum, ben eglenmek istiyorum 😂😂

1|0
    1|0
  • İlk ve son olmak isterdim ki hem benimle öğrensin tatsin yaşasın her şeyi hem de benden sonrası olmasın ama en önemlisi ilk ve ya son değil tam olmak bence herşey beraberken tamsa sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • İlki ve sonu, ömürlüğü olmak isterdim.
    Ama bu zamana kadar ilkini yaşayıp deli gibi pişman olanları mıknatıs gibi çektim. Onlar da bana uymadı.

1|0
    0|0
  • Katılıyorum. Herkese benim kadar mukemmel biri nasip olmuyor naparsın

1|0
    0|0
  • Eşim olmadığı için bu soru karşımda bana asık surat gibi bakıyor olsa da her zaman ilk ve son olmak daha dogru bence. Cunku senden önce başkalarıyla olduğunu ogrensen aşkın büyüsü kaçar eminim.

1|0
    0|0
  • İlk asklar çogu zaman gelip geçici olabilir ilkokul da lise de kalabiliyor. İlk askıyla evlenen insanlar da mevcut örnekleri vardır elbet. İlk ve son olmak biraz da sans isidir bence. İlkler özeldir dogru ama ilk olmanın getirdigi acemilik ve toyluk durumu da var. Bana soracak olursan tabii ki de son. Çünkü senden sonra kimse olmayacak. Artı tecrübeli ve deneyimli oluyor insan hatalarından ders çıkarıp bir daha o yanılgıya düsmemeye özen gösteriyor. Erkekler kadınların ilki olmak ister kadınlarsa erkeklerin sonu.

1|0
    1|0
  • ilkim olursa daha iyi olur aramızda bir mesafe olur ister istemez ama sonuncu da olmasını isterim acısına dayanamamak da var

1|0
    0|0
  • Son olmak önemli. İlk olanlar hep hata oluyo genelde. En basiti lise aşkı ak

2|2
    0|1
  • ne ilk olursun nede son olursun hayat ne sunuyorsa tercihlerine göre yaşarsın asla inat etmemek diretmemek lazım

1|0
    0|0
  • Sonu olmak isterdim nedenmi derseniz garantili oluyor çünkü mantıkla düşünseniz. Ilki olmaksa şöyle yorumlamak istiyorum ilk belli olmaz anlaşırsınız anlamassiniz garantisi yok😋

1|0
    0|0
  • Fark etmez ksjdkskkc (sonu olmak isterdim bu arada)

2|0
    0|0
  • İlk de son da yeri gelince silinir , insan silmek isterse..
    İkisi de degil , onun hayatina arkadas olmayi isterim :/

1|0
    0|0
  • "Aşk her şeyin başlangıcı, ortası ve sonudur."
    Çok sevdiğim ve içinde derin manalar içeren bir sözdür.
    Buradan kendinize uygun olan sonu ve sonucu alınız..

1|0
    0|0
  • Belli bir yaşa erişince ilkler kategorisinden siliniyorsun. Sonu olsam kafi. Hoş o da garanti değil. Yine kendimizi kandırırız güvenerek.

1|0
    0|0
  • İsteğimle olacak iş olsaydı çocukluğumdan ölüme kadar aynı kişiyi isterdim ama öyle işlemiyor Dünya düzeni malesef.

1|0
    0|0
  • Mümkünse hem ilki hemde sonu olayım. Ama olmazsa tabiki sonu

2|0
    0|0
  • İlk olmanın bir numarası yok, vazgeçilmezi ve sonu olayım.

1|1
    0|0
    • Sevgili : vazgeçilmezim ve sonum ol 😂

• @BenEking

Kelebekle kendi aşk ömrümü bir tutamam! Ben bir insanım ve çok değerliyim, aşkım ve aşık olduğum insan da benim için paha piçilemez ve aslaaa bir kaç günlük olamaz!

• Evrende bir nokta kadar bile yer kaplamıyorsun nasıl değerli olabilirsin ki hele ki yarına çıkacağının garantisi olmayan bir dünyada

• Ben şimdiye kadar hayatıma birini almadıysam o da almamış olur diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Eşim olucak kişi ilki olmak isterim benle evleniyo o zaman sonu oluyorum 😉😉

1|0
    0|0
  • https://vocaroo.com/i/s1JwQAMJNn1P
    Polyana =) Seni seçtim
    Ses kaydı :)

0|0
    0|0
  • Ben sonu olmak isterdim ilki olmustur baskalari ama demekki unutmus ve beni secmis sondan daha ileri gidemeyexegine gore

1|0
    0|0
  • İlk ve son ama çok mümkün değil günümüzde. Kader ya

1|0
    0|0
  • İlki hic unutamasin çok sevelim birbirimizi ve çok iyi anlasalim isterim❤😊

1|0
    0|1
Daha Fazla
274
Yükleniyor...