Sevgilisinden yeni ayrılmış biri ile ilişkiye başlar mısın?

Sevgilisinden yeni ayrılmış biri ile ilişkiye başlar mısın? Yoksa zaman geçmesini mi beklersiniz? Sevgilisinden yeni ayrılmış biri ile ilişkiye başlar mısın?

0|0
6235

En İyi Kız Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

6035
  • Genelde kişinim geçmişine çok dikkat ederim ve böyle bir hata yapmam.

0|1
    0|0
  • Yarabandı olmak istemiyorum. Bu yüzden hayır

0|1
    0|0
  • İlk hafta eski manitayı gömer, ikinci hafta davranışına göre seni arşu alaya çıkarır, üçüncü hafta sinema cafe felan takılırsınız genelde depresyondadır ve sürekli sıkıntılarından bahseder, dördüncü hafta artık tamamen arınmış bir şekilde sizi şöyle bir süzer ve hayalindeki erkek olmadığınızı farkeder ve sen dımdızlak kalırsın :D Kadınların en mantıklı kararları aldığı zaman ilişkisi bittikten 6 ay sonradır. Tabi bu sadece bir teori :D

1|3
    0|0
  • Hayır tercih etmem. Sonuç itibariyle zaten birinden yeni ayrılıp benimle birlikte olmak isteyen kişinin duygularından ve kişiliğinden şüphe ederim. Eski sevgiliye davranış biçimi yenisine sergilenecek davranış biçiminin aynasıdır. Birinden ayrılıp bu kadar hızlı bir şekilde yeni bir ilişki peşinde koşan birisi karakter bozukluğu yaşıyordur. Biraz yas tutun biraz ara verin. En azından giden kişiye saygı duymuyorsanız bile yaşanmışlıklarınıza ve kendinize saygınız olsun.

0|1
    0|0
  • Sevgilisinden yeni ayrılmış biri ilişki değil yara bandı arıyordur, kimseye yara bandı olamam, zaten kimse kimseye kafasında bitirmediği birini unutturamaz, o yüzden de öyle bir ilişkinin sonu baştan belli

0|1
    0|0
  • Eğer giden insan seni her anlamda tükettiyse ve artık kalbinde en ufak bir sevgi kırıntısı bırakmadıysa ve sen her şeyi geride bırakıp yeni biriyle bir başlangıç yapıcak bir psikolojideysen evet başlanır hayat çok kısa ve bazen işte bu dediğin insanla yaşayabildiğin kadar sevgiyi iliklerine kadar yaşamalısın vakit kaybetmeden..

0|1
    0|0
  • Erkekler Terk ettigi kizi ne cabuk unutur bilemiyorum ama kadinlar terk ettsede ic cekisler yasar. Bence en sagliklisi bir süre bekleyip sonra karar almak...

0|2
    0|0
  • Tabi ki de başlarım; Benim iyilik ruhumda var ona destek olurum yakınında dururum isteklerini yaparım çorba falan yaparım arada güzel hediyeler alırım sonra bir gün sarhoş olur sabahlara kadar sevişir onu kendinden geçiririm sabahına herşey bitmiş olur 3 aylık bir süre dayanırsa yeni aşkı ben olurum.! 🤟

0|1
    0|0
  • Ayrılma sebebine göre değişir unuttuysa aklı onda kalmadıysa neden olmasın zaten kalmış olsa en baştan o kabul etmez

0|1
    0|0
  • Sevgilisinden yeni ayrılan birene sadece tutunacak dal olabilirsiniz. Ki bu da arkadaşlıktır bence zaman geçmeli

1|1
    0|0
  • Bu konuda önyargılı değilim. Belki de yeni ayrıldı ama zaten isinamamisti ona kim bilir. Ama aldatılmış biriyle olmam. Hatta arkadaş bile olmam. Aldatılan kişinin öfkesi bütün dünyaya oluyor tecrübe ettim.

0|1
    0|0
  • Başlamam. Kimseye yara bandı olacak zamanımız yok ayrıldığı sevgilisinin tesellisini bende arar kız da onun başka birine gittiğini öğrenince pişman olur olan bana olur yani

1|2
    0|0
  • Hayatımın hatasıydı😂 tamam abartmayayım ama hataydı. 😁

0|1
    0|0
  • Başlanışmamalı çünkü insanın boşluğa düştüğü zamanlardır ve sağlıklı düşünüp doğru kararlar alamaya bilir

0|1
    0|0
  • Senin hislerine bağlı gerçekten yeni kisiye kuvvetli bir şeyler hissettiyseniz zamanın önemi yok bence

0|1
    0|0
  • Sevgilisinle ayrılma durumuna bağlı yakasını zor kurtarmış kaçarak kurtulmuştur belki ondan :D

0|2
    0|0
  • O Boşlukta sen destek ol diye sana yanaşır seni seviyor gibi yapar sende seversin inanırsın ama arası düzelse tekrar eski sevgiliye gider olan sana olur

0|1
    0|0
  • Zaman geçmesini beklerim sonuçta da yeni ayrılmış tekrar bir araya gelip gelmeyecekleri ne malum?

1|1
    0|0
  • Asla aşk acısı çeken birine aşık olma. O kişi yaralıdır ve yara bandı olarak sizi kullanır..

0|2
    0|0
  • İnsanın kendini tedavi etmesi lazim bazen çok üzücü olabiliyor

0|1
    0|0
  • Abi düsüncesi bile kötü daha yaralari var söyledigi her kelimeye yasanmislik olucak o dayansa ben dayanamam herhalde

0|1
    0|0
  • Akli onda oldugu icin sikinti aynisi oldu eski sevgilim benden ayrilip hemen baskasiyla oldu nispetine. Sonra geri bana döndu

0|2
    0|0
  • Bir de karşı tarafın fikrini sormak lazım. Uzun süreli bir iliskiyi bitiren biri hemen kendine gelemeyebilir. O yuzden mantıklı değil

1|1
    0|0
  • Hayir basima geldi yara bandi mi olacam isim yokta istemem

0|1
    0|0
  • Valla çok sıkıntılı durumlar. Başlamam açıkçası düşünsene bana anlatıyor eskiden onu yaptı bunu yaptı falan diye triplere giriyor.. ağzına çakarım.

0|1
    0|0
  • Kaç sevgilisi olduğu ve neden ayrıldığı benim için önemli olur.

0|1
    0|0
  • Başlamam tabiki yaralin üstüne pasuman yapmaktansa kabuk baglasin izi kaybolmasını beklerim;hem insanlariin kalbi coplukmu anlamadim.

0|1
    0|0
  • Başlamamak lazım çok riskli ama kalbinize söz geçirebilirseniz beklersiniz

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Hayır. Eğer beğendiğim biriyse bile bir süre sadece arkadaş takılır, unuttuğundan emin olunca sevgili muhabbetlerine başlarım.

0|1
    0|0
  • O değil birini çok sevip ayrılan biri ile bile olmam.. gözüme her bakışında onu görecek ve beni mantık ilişkisi olarak görecek... yok almiyim

0|1
    0|0
  • Hayır ilk ve tek aşkım olarak kalıcak inşallah kocam olarak da

0|1
    0|0
  • Zaman geçmesini bekleyebilirim ayrılma durumlarına bağlı

0|1
    0|0
  • Kimsenin beni yara bandi olarak killanmsina izin veremem

0|2
    0|0
  • Kesin konuşulmaz bu meselelerde ama yine de insan iki defa düşünür hep.

0|1
    0|0
  • Hoşlanırsam başlarım fakat muhtemelen acısını dindirmek için birlikte oluyor olabilir

0|1
    0|0
  • başlamam hep aklımda acaba aklında onu var hala düşüncesi olur

0|1
    0|0
  • Kişiye bağlı güvenebileceğim kişiyse evet ama diğer bütün durumlarda hayır

0|0
    0|0
  • Evet öyle biri yok

0|1
    0|0
  • Kesinlikşe hayır.