Aşkınız için ailenizden vazgeçer misiniz?

Çok sevdiğiniz kişi için ailenizden vazgeçer misiniz?Aşkınız için ailenizden vazgeçer misiniz?
Güncellemeler:
Ben vazgeçerdim...
Herkese günaydın arkadaşlar, umarım böyle ikisiden birini seçmek zorunda kalmazsınız

KızlarSoruyor’da Üye Tiplemeleri! Siz Hangisiniz? ↗

3|3
15178

En İyi Kız Görüşleri

• Hayır. Aile senin nazının geçtiği, aranızda kan bağı bulunan kişilerden oluştuğu yapıdır. Seni affeder, bırakmaz. Yanındadır. Nefesi yeter. Kimse ailesini, gerçekten aile denilebilecek sıcak yuvasını sonradan gelmiş bir adama tercih etmemeli. Ya da bir kadına. İnsanlar öyle merhametsiz ki. Öyle acımasız ki devir. Bazı zamanlarda aileni bile tanıyamıyorsun. Ne yapalım. Bu gezegen de böyle bir yer demek ki. Acısıyla.. Tatlısıyla...

1|1
    0|0
  • Duruma gore değişebilir vazgeçebilirim de vazgeçmem de sebeplerine bagli

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Ben ailemden hiç bir kız İçin vazgeçmem. Karekter meselesi vazgeçen olabilir

2|2
    0|0
  • geçilmiyor be usta her şeyi aşk değilmiş.

0|2
    0|1

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14976
  • Vazgeçmem ama sevdiğimden de vazgeçmem. Bunun için benden vazgeçerlerse keyifleri bilir.

6|3
    0|1
  • Hayır. Bir annem var.. Ondan vazgeçmem, dünyadan vazgeçerim

0|1
    0|0
  • Vazgeçmem, sevdiğimden vazgeçerim.

1|4
    1|1
  • Hayır vazgeçmem

0|3
    0|1
  • Orta yolu bulurum :D

0|2
    0|0
  • Vazgeçmem gerekiyorsa vazgeçerim...

0|1
    0|0
  • Orta yolunu bulurum.

0|1
    0|0
  • Ben asla ailemden vazgeçmem çünkü ailem beni 19 sene büyüttü yedirdi kimseden eksik etmedi vs bir erkek beni bir kere öptü deya ailemi birakiyimmi bir da

1|1
    0|0
  • Aslında sevdiğim insanın karakterine göre değişir bu durum. Eğer o düzgün biriyse, ama ailem onaylamıyorsa, o zaman ailemi feda edebilirim.

1|1
    0|0
  • Vazgeçmem asla !
    Aşk meşk boş bir adam için ailemi bırakmam ailem benim arkamda duvar gibi sırtım dik durmasının sebebi annem kardeşlerimdir sevdiklerimdir ...

0|2
    0|0
  • Hayır ailem daha önemli, sevdiğin seni pişman edebilir ama ailen ne yaparsan yap ailendir. Hep arkanda olur.

0|3
    0|0
  • Anne öngörüsüne inanan biriyim ben o yüzden eğer bu kişi seni mutsuz eder, üzülürsün diyerek karşı çıkıyorsa sevdiğimden vazgeçerim ailemden asla.

1|2
    0|0
  • Hayır geçmem. Zaten ailem de bana o ikilemi yaşamamak için her durumda karşımda değil yanımda dururlar ❤️

0|1
    0|0
  • Evet! İster istemez yapar insan bunu. Tabii bir tamam birini buldum kaçıyorum denmemeli. Mantıklı hareket etmek lazım düşünmek lazım bunlar baya

0|1
    0|0
  • Önemli olan ikisinin arasında kalıp seçim yapmak değil, ikisinin arasını güzelleştirmeye çalışmak. Ailende lazım sevdiğinde çocuğun olunca tatile gitmek istediğinde bırakacak bir eviniz olsun. Bırakın bu vazgeçerimleri.

0|1
    0|0
  • Elin oglu neden ailemden daha degerli olsun?

Es her yerde bulunur ama aile oyle degil.

0|2
    0|0
  • Beni bu secimi yapmak zorunda birakacak kadinin benim hayatimda yeri olamaz.

0|3
    0|0
  • Kendi ailemi kurmak için vazgeçerim ama bu önemli r konu sebep çok önemli. Kim haklıysa onu seçmeye özen gösteririm.

0|2
    0|0
  • Duruma bağlı.
    Bu ifadenin anlamı pek çok kapıya çıkabilir.
    O kişi, eğer beni ailemden vazgeçmemi, aileme sırt çevirmemi, bir nevi, ihanet etmemi istiyorsa, zaten bana olan sevgisinden şüphe duyarım.
    Ailem bunu ısrar eden taraf ise, onlara basitçe bunun kendi hayatım olduğunu, ve sevdiğim kişiden beni ayırmak gibi bir hakları olmadığını ifade ederim. Anlayışlı ve mantıklı insanlardır, arada saçmalasalar da yaşlarına veriyorum. Hatalarını fark edip geri döneceklerdir. İnatçı anam inadı yüzünden evladından vazgeçmez.

3|0
    0|0
  • Aşkım ailemin bokunu yesin ya bu zamana kadar ailem vardı beni ailem büyüttü baktı aşkım kim ki aileme rest çekecem la

0|2
    1|0
  • Sevgimden sevgisinden emin isem evet ailem anlayışla karşılamak zorunda beni mutsuz görmek istemiyorlar ise yaparlar

0|1
    0|0
  • Değmez ama şöyle bir durum da var bazen karşına çıkan insan ailenden daha iyi olabiliyor

0|1
    0|0
  • Ailem bana aileymiş gibi davransa vazgeçmem ama davranmayorlar o yüzden vazgeçerim

0|1
    0|0
  • İkisinden de vazgeçmem!
    Bir yolunu bulurum yine ben😜

0|1
    0|0
  • Aile her zaman için önemlidir sana emek veren mi daha önemli yoksa senden zevk alan insan mı daha önemli seçim sizin.😂😂😂

0|1
    0|0
  • Aşk için bir kaç saat geç uyumak dışında hiç bir fedakarlıkta bulunmam.

2|1
    1|0
  • Ailem benim için kötü olanı istemez eğer birinden vazgeçmemi gerektirecek bir durum olursa sevdiğim kişi benim için iyi değil beni üzer demektir ailemi seçerim.

0|1
    0|0
  • hmm aile eğer anne baba ise hayır.. aile eğer evli olduğum eşim ise belki... eğer çocuğum varsa asla!! yerine konabilecek şeylerden geçiniz

0|1
    0|0
  • Beni böyle bir şeçim yapmaya iki taraf da zorlayamaz. Çünkü böyle bir durumda her iki tarafı da zekime takmayacağımı bilirler.

0|1
    0|0
  • Hayır. Sonuçta inanmamak lazım "aşk" adı altındaki saçma hoşlantıya. En ufak birşeyde beni bırakıp gidecek sözde sevgilim mi , hep yanımda duran ailem mi?

0|1
    0|0
  • Çok sacma soru insanlar bile olmamali herkes birbirini sevmeli genç sevdiği zamnda aile kabullenmeli kıskançlığı gerek yok bnce.

0|2
    0|0
  • ailemin her ferdini çok sevdiğimden değil de, böyle bir seçimi yapmam ben.

0|2
    0|0
  • Kimse için ailemden vazgeçmem o kadar da önemli olamaz benim için.

0|2
    0|0
  • Orta yolu bulmaya çalışırdım anlaşamadıkları konuyu sabırla zamanla hallolmasını beklerdim

0|1
    0|1
  • Ailemin yararını görmedim pek o yüzden söylediklerini dikkate alacağımı sanmıyorum

0|1
    0|0
  • Ailemden başka kimselere güvenmemmm her nekadar seversem seveyim ailemin yerinş kimse tutamaz

0|1
    0|0
  • Yök geçmem. Tercih etme olayına getirecekse o iş biter zaten.

0|1
    0|0
  • Hayir vazgeçmem ailem sonsuza kadar sever ve yanımda olur ama sevgili ya da eş öyle değil

0|1
    0|0
  • Aile ilk gelir benim için, diğer seçeneği seçenler daha sonradan pişman olmuşlardır

0|1
    0|0
  • Hayir onca yil emek vermisler. Bunun vebalini odeyemem

0|1
    0|0
  • Pekte sorun sayilmaz. Evet yaparim. Annem kizkardesim haric

0|1
    0|0
  • Böyle durumları düşünmek için, ortamın verdiği hayata, yaşam biçimine bakmak lazım. Ben şahsen vazgeçmem. Sonuçta ailemide çok seviyorum. Aileden vazgeçmemi gerektirecek çok sevdiğim biride olamaz zaten. Bir başkası için düşünecek olursak, ailesel düzenleri olmayan kişiler, belli bir sevgi bağı olmayan aile bireyleri, bu terketmeyi yapabilir, mutlu olup yeni kendi ailesini kurabilir. Sonuç olarak bu değişkenlik gösterir. Herkese iyi ve mutlu bir hayat diliyorum, dilerim herkes ailesininde, sevdiklerininde kıymetini hakkı ile bilir ve verir. Kalın sağlıcakla.

0|1
    0|0
  • Hayr. Hem annenin babanın rızası olmadan kurulan bir şeyden ne hayır gelirki. Gün gelir benim evlâdım benden vazgeçer. .

0|1
    0|0
  • Hayır geçmem ama sevdiğimden de vazgeçmem o geçerse kendi kaybeder

0|1
    0|0
  • Vazgeçmem ki sevdiğim adamdan da vazgeçmem gelsin ne kadar isterse istesin dirensin en sonunda pes edecekler ve rızayla verecekler.

0|1
    0|0
  • Aşk mı yaşayacaz , dünya savaşına mı cıkacaz 😀

Zaten bu kadınlar adamı yolun ortasında bırakır , yorumları oku ve gör 😂

0|2
    0|0
  • Aynı derecede karşılıklı sevgi varsa bende vaz geçerim tabiki.

0|1
    0|0
  • Zamanın da geçtim öyle bir pişmanım ki sorma gitsin... Skmişim elin kızını aile her şeydir.

0|1
    0|0
  • Vazgeçmem. Vazgeçmemi isteyen erkek de sadece kendi sevdiği içindir. Bencildir.

0|1
    0|0
Daha Fazla
175

Benzer Benceler

Yükleniyor...