İlk buluşmadan sonra "düşman başına" diyeceğin sevgili adayı nasıl olur?

Ah bu ilk buluşma her şeyin ön hazırlığıdır. Peki ne gibi durumlarda düşman başına dersiniz?
İlk buluşmadan sonra

2|0
6534

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlara bakıyorum da , bu istemedikleri tipler hayatlarında zaten 😀😀

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• görgüsüz, egolu, aşırı kıskanç, boş konuşan , bakımsıız..

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

6333
  • Hesabı alman usülü ödemeye kalkan, +18 muhabbetlere giren, trafikte küfür eden, eski sevgilisinden bahseden, telefonuyla ilgilenen..

3|2
    0|2
  • İlk buluşmadan kural koymaya çalışan, çok konuşan bir tip benim için düşman başına dedirtir 😊

2|1
    0|0
  • Hovarda, patavatsız, saygısız ise...

3|2
    0|0
  • Karamsar, cimri ve kibirliyse derim.

0|1
    0|0
  • Gelecek düşünmeyen! Olabilir...

0|1
    0|0
  • Patavatsız, saygısız, pis ve cahilse.

2|1
    0|0
  • Kaba bir erkeğin bende hiç şansı yok. Terazi kadını olmak bunu gerektirir. :)

1|1
    0|0
  • İlgisiz durmadan kendini anlatan ne istediğini bilmeyen kararsız önyargılı gittiği ortamdaki çalışanlara saygısız kadın erkek farketmez gerçekten kötü olmasın dedirtir

2|1
    0|0
  • Her duruma saygi duyarim lakin kotu kokan, bakimsiz ve kaba adama ikinci sansi vermezdim 😒

1|2
    0|0
  • Erkegi kendine kole etmek isteyen kizlar dusman basina.
    -ERKEK ARKADASIMA HER ISTEDIGIMI NASIL YAPTIRIRIM
    -KOCAMA HER DEDIGIMI NASIL YAPTIRIRM NASIL KENDIME KOLE EDERIM
    bu tur zihniyette olan pek cok kiz var hicbiri de bir b. k degil... sevilmeye degmezler...

0|1
    0|0
  • yalan, dolan sezersem biter. Vedat Milor gibi ilk bulusmada caphino exresso falan söylerse o kadın benim için biter diyecek halimiz yok. onlarınki fantazi bizimki

0|1
    0|0
  • Egoist tavırlar, konuyu cinselliğe getirme, değişik davranışlar beni soğutur. Hatta ilk ve son buluşma olur benim için

1|1
    0|1
  • Yüksek sesle gülmesi, sadakatsiz olması, anlayışsız olması. Bunlar varsa.

0|1
    0|0
  • İlk buluşma, ön sevişme gibidir. Hem nazik hem de bağlayıcı olmalı... İkisinden birini abartılınca "düşman başına" dedirtir.

0|1
    0|0
  • Sürekli kendini anlatan ama senle ilgili tek bir soru sormayan. Kaba , mekana kız girdiğinde öküzün trene baktığı gibi bakan, giyimine özen göstermemiş ve parfüm kokmuyorsa ‘’noldu aşkım foton gitti’’ olayını kaçınılmaz olarak yaşayacaktır.

0|1
    0|0
  • Surekli kendini oven bir kendini satma cabasi 💁🏻‍♀️😂

1|1
    0|0
  • Pis, sakalli, patavatsiz, herseye müdahaleden, her hareketime bir kusur bulan...

0|2
    0|0
  • Kaba görgüsüz saygısız yapmacık bakımsız ciddi sıkıcı olanlar düşman başına dedirtir

1|1
    0|0
  • her cümleye ben kelimesiyle başlıyorsa ve sadece onu mutlu etmek için çaba sarfedılmesını ıstıyorsa ıyy derım uzak dururum.

0|1
    0|0
  • Ah ah kardeş bir kerem buluştum şimdi düşmanı geç yolda görsem leşini sererim o derecede gıcık kapıyom düşman yine iyi la valla bak 😂😂😂

0|2
    0|0
  • Kro gibi konusmasi. Kroca hareketler. Nezaket kurallarini bilmemesi. Bide iste zihin yapsini az cok anliyorsunuz. Sig bir insan olmasi

1|1
    0|0
  • Ukala, cimri ve sürekli kendi konusan ya da sus pus oturup aval aval. bakan tipler

0|1
    0|0
  • Sadece sorulara cevap veren kendinden bişey katmayan

0|1
    0|0
  • Eski sevgilisinden bahseden, kendini beğenmiş, parasıyla hava atan, cinsel içerikli konuşan biri 😒

0|1
    0|0
  • Kafa yapımız uyuşmuyorsa benim kadar özen göstermemişse ve muhabbet konusunda sorun yaşıyorsak buluşmam sonuçta hiç kimse sosyal medyadaki gibi değil

0|1
    0|0
  • Egoist, boş konuşan, kaba, sürekli telefonla ilgilenen.

0|2
    0|0
  • Kendini bir armağan gibi görüyorsa, cevap odaklı sohbeti varsa, odaklanamıyorsa vb.

0|2
    0|0
  • Pinti sorumsuz düşüncesiz bencil saygısız ve vurdumduymaz bir sevgili olur😉

0|2
    0|0
  • Eli ayağı durmayan sürekli hareket halinde. olan

3|7
    0|0
  • saygısız bir bayanla konuşmasını bilmeyen cahil nobran bir karakterden aman uzak durmalı.

1|1
    0|0
  • çok şey ve bunu birşeye sığdırmayı ağım için; çok şey

0|2
    0|0
  • Zaten aşık olduğu halde başkalarıyla gönül yarasını sarmaya çalıştığını anladığım eski sevgilisinden bahseden şerefsiz erkek

0|1
    0|0
  • Çok konuşan, boş konuşan bir erkekle karşılaştığımda

0|1
    0|0
  • Kendini aşırıb beğenen. Karşısındakini dinlemeyen. Dinlenilmek önemli

0|1
    0|0
  • Garson masaya gelince kim kadın kim erkek ayıramıyorsa

0|1
    0|0
  • Kadınlar kendilerimi 4/4 lük sanıyor o EGO’yu görürsem salarım otlanır

0|1
    0|0
  • Görgüsüz nerde nasıl davranacağını oturmasını kalkmasını bilmeyen patavatsız cinsellik konusan

0|2
    0|0
  • İlk önce mütevazı tavır sergiler sonra hemcinslerini gömer sonra da hiç bişi olmamış gibi davranır.

0|1
    0|0
  • Bencil ve saygısız olan erkeği düşman başına vermesin.

0|1
    0|0
  • La az önce cevapladım bu soruyu..
    Arkadaşlara katılıyorum😇

0|1
    0|0
  • Hesabı hep bana kilitleyen sevgili tovbeliyim onlara

1|1
    1|0
  • Telefonunu masaya ters cevirip koyanlar... dusman basina...

0|1
    0|0
  • Bu yaşıma geldim hala böyle bir deneyim yaşayamadım

0|1
    0|0
  • bencil kendini beğenmiş yiyici kızlar aman bana uzak olsun

0|1
    0|0
  • Valla Aklınız Varsa şu kezbanlara sevgili yapmayın sonra başınız ağrı yapabilir

0|1
    0|0
  • Çok konusan

2|1
    0|0
  • aynı soruyu sanki gördüm :D

0|1
    0|0
  • Yere tükürsün bütün herşey biter :)

2|1
    0|0
  • Gözü kaşı ayrı oynuyorsa düşman başına.🙄