Erkekler iyi kızları mı yoksa kötü kızları mı tercih eder?

Erkekler iyi kızları mı yoksa kötü kızları mı tercih eder?
İyi kız = tatlı, söz dinler, masum ve sevimli görünür
Kötü kız = parti kızı, söz dinlemez, bir sürü erkekle buluşuyor, ateşli görünüyor

0|4
2757

En İyi Erkek Görüşleri

• kötü kız seviyoruz yalan söylemeyelim. manyak gibi kötü kızlara zaman harcayıp onları duzeltmeye calisiyoruz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• İyi erkek iyi kızı tercih eder

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2555
  • Neye göre iyi neye göre kötü😅Ben her türlü severim 😅Benim olsun sadık olsun para göz olmasın 😅Birlikte de kötülük yapabiliriz yani 😂Arabalara yumurta atarız 😅Sapanla cam vururuz😅Birlikte mevzu yaparız 😅parti de yaparız ama söz dinleyecek yani 😅Bunun iyi kötü kızla alakası yok😅Her kız söz dinleyebilir 😅Bir sürü karşı cins istemem😅Yasak

1|0
    1|0
    • Senin dedigin yaramazlik olmuş daha çok 😄
      Arabaya yumurta atmak.. yapın bunu bence😂👍🏻

• Arabamın arkasina yazdiracam: Arabamdan uzak dur soner ! 😄 #büyümeyençocuk:)

• Heheeh 😂😂Oluyyy😅😅Zaten tanıdıklara atamıyoruz yani 😅 Yabancılara atarız 😂 Büyümeyi hiç düşünmüyorum 😅

• iyileri tercih etmeli ama kötüler önce geliyor gibi

1|0
    0|0
  • Neden kötüleri tercih edelim ki😊

3|0
    1|0
  • İyi kız isterler ama hep hoppalarla görürüz.

1|0
    0|0
  • Ben kötü kız kategorisine mi girdim şimdi😂 genelleme yapmayalım😊 kötü kızlar bence nefret beslerler ve içlerinde tek bir gram bile sevgi duygusunu barındırmayan kişilerdir. Cinayet işlemeye de normal kişilerden daha meyillidirler. Hangi zekası düşük cinayet işlemeye meyilli olan birileriyle eğlenip içmek ve beraber olmayı ister?💔🖤 bunlar sosyopat olarak veya psikopat olarak bulunabiliyorlar. 15 yaşımda sosyopattım oradan biliyorum.

1|1
    0|0
  • Kötü kızdan kaçarlar. İyi. Kızla olurlar
    Neden mi. Çünkü kötü kızdan korkarız.
    Erkekler saha çok ellerinde olan kıza giderler yönetecekleri
    Ya da en azından öyle sandıkları
    Kavanoz kapağı açamayan kızlar falan olur ya oyun yapan 😂😂

1|0
    0|0
  • Ben genelleme yapayım. Genelde erkekler eğlenmek için kötü kızı evlenmek için iyi kızı tercih ederler. Acı ama gerçek bu. Bahsettiğin kötü kız tanımlamasından zaten iffetli kız çıkmaz kolay kolay onun için onlarla evleneceğime bekar ölürüm daha iyi :))

1|0
    0|0
  • İyi kız nedenide şu; Kendi adıma konuşucak olursam, iyi kız ile ciddi uzun süreli bir ilişki yaşayabilirim çünkü beni zor durumda bırakıcak yıpratıcak şeylerden uzak durabilir, anlayışlı olur... Ama kötü kız daha çok kelebek misali yaşamak için uygun...

1|0
    0|0
  • yahu resimde bile iblis daha seksi değilimi? gerisini anlatmaya gerek yok..

1|0
    0|0
  • Ayrıma bak ayrıma. İyi kötü ayrımınız bu mu sizin? Bıktım lan saçma salak kalıplarınızdan. Söz dinleyen iyi dinlemeyen kötü he puahahh

1|1
    0|0
  • Kötü kız ister iyi kıza denk gelir onu üzer atar
    İyi kıza ister kötü kıza denk gelir üzülür atılır sjsjs

1|2
    0|0
  • Kötü kızları severler, iyi kızlarla ömür geçirmeyi düşünürler. Dersem üzerime atlamazsınız değil mi 😀

1|0
    1|0
  • İyi kız tercihimdir kötü olan kizla evlenmek değil eğlenmek bile istemem o parti senin bu parti benim diyerek istediği kadar ateşli olsun sönmeyen ateş yoktur sonunda sönecektir o kiz sevgili değil arkadaş bile olmam

1|0
    0|0
  • Kötü kız tercihleri çünkü daha kolay tava gelir o kızlar

1|1
    0|0
  • İyi kız ve kötü kız tanımın yanlış bence.

İyi kız : taciz tecavüz iftiracısı kadınları savunmaz, erkeğe şiddete iyi olmuş demez, erkeğin dış görünüşüyle, kilosu ile alay etmez, erkeği anlamaya çalışır, içinde nefret yoktur.

Kötü kız ise : taciz tecavüz iftiracısı kadınları bile destekler, çünkü faşist ve ruh hastasıdır, hiç sevilmemiştir, erkeğe şiddete oh olsun iyi olmuş der, suç işleyen kadınları savunur, feministtir, insanlara ahlaktan namustan bahseder ama her türlü kötülüğü kendisi yapar veya destekler, erkeği anlamaya çalışmaz, dış görünüşüyle alay eder, içi kin ve nefretle doludur.

1|0
    0|0
  • Bunlar iyi kızları tercih ederler evlenirler. Kötü kızlara aşık olurlar boşanırlar. :))))))

1|1
    0|0
  • Erkekler;sadık, eğlenceli, hayat dolu, güzel, bakımlı, sohbeti iyi olan kızları tercih eder. burada 1. Kriter sohbettir. insanlar konuşarak anlaşılır.
    Hic bir erkek kiz isterse Adriana Lima olsun acik sacik giyinen cok fazla erkek ile dolasip, sohbet eden bir kiz istemez. Eger istiyorsa zaten pezvenktir o erkek.

0|0
    0|0
  • Kötü kızlarla zaman geçirir iyi olduğunu sandıkları kızlarla evlenir. Ama bu tüm erkekler için geçerli değil tabi ki.

1|0
    0|0
  • Kötü kız gönül eğlendirmek içindir. Geleceğini bu kadar kafana takma. Hayatını yaşa :)

1|0
    0|0
  • Herkes gibi iyi kız isterler ama hepte kötü kızlara kanarlar

1|1
    0|0
  • Hiç kimsenin iyisi kötüsü yok sadece kötünün kötü olduğu ve iyininde kötüleşdiğini gösteriyor.

1|0
    0|0
  • Yerine göre kötü yerine göre iyi davranan kızlar favorim 😍🤗🤗

1|0
    0|0
  • Kötu kizlarii severler kendilerine benzedikleri için 😈😂

1|0
    0|0
  • İkisinin karışımı.. olabilir. Kötü görünümlü güzel kız. Gibi 1 şey

1|0
    0|0
  • İyi masum kız yoksa niye beni sevsin ğiyar oğlu ğiyar :D

1|0
    0|0
  • Madem iyi kızlar kötüleri buluyor biz de kötülük yaparız.

1|0
    0|0
  • Kötü kızı f*ck buddy veya arkadaştan öte görmem iyi kıza gönlümü açarım

1|0
    0|0
  • Kötü kızı götürür eglenirsin sevişirsin ama iyi kızlada gider evlenirsin

1|1
    0|0
  • İyi kızlar cennete kötü kızlar heryere demiş bir atamız

1|0
    0|0
  • neden kötü kızları tercih edelimki kalbi temiz utangaç kızları tercih ederim ben

1|0
    0|0
  • Hangisini tercih etmemizi istersiniz 🤓
    İyi kız mı kötü kız mı🤓

0|0
    0|0
  • bekarlen kötü kızlar evlenince iyi kızları tercih ediyolar gibi 🙃

1|0
    0|0
  • Kötü kız tercihimdir. Her zaman hep ilgimi çekmiştir. İyi kız çok bayıyor insanı

1|0
    0|0
  • bir sürü erkekle görüşmeyi çıkar.. ikiside olur🙃

1|0
    0|0
  • Sanırım Tercih sebebi eğlenmek ise tav potansiyeli olan kızlar, = kötü kız 😊

1|0
    0|0
  • doymuşlar için iyi kızlar, doymamış olanlar için kötü kızlar çekici gelir..

1|0
    0|0
  • Kötü kızlara bakar, iyi kızları arar. En sonunda arada kalır

1|0
    1|0
  • tabiki iyi kız :) iyi kız sevdiğiyle partiye gider sevdiğine ateşli olur :)

1|0
    1|0
  • Herkes ıyı kız isterde, bu kötu kızların hergun yanına taktığı erkekler kım ya 😊

1|0
    0|0
  • Part kızlarında da iyiler var ne alaka. Ama tabiki iyi kızz

0|0
    0|0
  • Kötüler her zaman şanslıdır

1|2
    0|0
  • kötüyü neden tercih etsinler😂

1|1
    0|0
    • Kötüye bişey olmaz iyiler nazenindir octen davranmalı 😊

• Kotu

1|1
    0|0
  • seks için kötü sevgi için iyi kizlar

1|0
    0|0
  • S... ken yaranir erkeklere

1|2
    0|0
  • Tabii ki erkek beyniyle düşünürsek kötü kız hahaha

1|0
    0|0
  • Dışarda iyi yatakta kötü kız olsun 😈

1|0
    1|0
  • gündüz iyi gece kötü kızlar tercihim :)

1|0
    0|0
  • İyi kız diye bir şey var mı?

1|0
    0|0
  • İyi kız 😘

1|0
    1|0
Daha Fazla
30
Yükleniyor...