Karşı cinsle ilgili en büyük zaafın ne?

Karşı cinsle ilgili en büyük zaaf
Karşı cinsle ilgili en büyük zaaf

1|4
124173

En İyi Erkek Görüşleri

• Aklınızdaki her şeyi unutabilirsiniz
    Ama bir insanın kokusunu unutmak imkansız...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

123171
  • Beni sevmesi dışında hiçbir zaafım yok. Beni seven insana zaten zaafım vardır bütünüyle...

20|2
    4|6
    • O zaman sadık biri olamazsın. Seni her sevene zaafın varsa. Eğer her sevene zaafın yoksa da sevilmek senin zaafın değildir. Aradığın başka bir özellik olmalı ki , sadece 1 sevene karşı zaafın olsun.

• Yavsama xjaks

• @Mybuket dinine imanına mi yawsiyorum 😂😂

• Fiziksel olarak bel gamzesi benim zaafım. Öyle böyle değil yani bu zaafın derecesi...

1|0
    0|0
  • Güzel sesi ve gülüşü.

6|3
    0|0
  • Gülüşü.

0|3
    0|0
  • Sıcak ve samimi gülüşü

1|0
    0|0
  • Zeka. bunu kullanabilme yetenegi boyun egmez tartisabilir olmasi her muhabbetten ayika bilmesi.. kismamasi sarmasini bilmesi oyun oynayabilmesi yagmura aldirmadan yuruyebilmesi omuz aninda omuz dertlesmede yoldas olabilmesi ve kadin oldugunun ve nelere muktrdir oldugunun farkinda olabilmesi.. zaaftan ote kizil elma oldu bu benim icin ^^

0|0
    0|0
  • Sarı saç renkli göz beyaz ten uzun boy dikkatimi çeker lakin gönül kimi. sever bilinmez dikkatini çekeni değil gönlünün sevdiğini seversin o yüzden tek zaafım sanirim Gönlüm..

0|2
    0|1
  • Bana değer vermesi. Daha bir zaafım yok galiba. Ama genel olarak boyle sanırım ya, sadece karşı cins için de değil aslında bana değer verilmesi beni saflaştırıyor gibi.

0|0
    0|0
  • Uzun kıvrık kirpikler ya insanın baktıkça bakası geliyor 😊

0|2
    0|0
  • Fizik dolgun hatların üzerine gelen asalet özelliklede bu yaşlarda zor dayanıyorum böyle şeylere

2|0
    0|0
  • kasli kollari yakisikli yuzu kalin guclu sesi :( buyuk elleri

0|2
    0|0
  • Sevdiğim kadın beni hiç yalnız bırakmamıştı. O yüzden halen ona değer veriyorum. Füsunumu çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Bilmem ben tipsizim, kadınlar hakkında bildiğim şeyler şunlar
    1 = memeleri var
    2= yürüyorlar
    3 = nefes alıyorlar.
    Bu soruyu en iyi yakışıklı erkekler cevaplar.

0|0
    0|1
  • Karşı cins olması dışında bir zaaf söz konusu olmuyor. Tutup burada laf salatası yapacak değilim. Güzelliği olur, cazibesi olur zekası olur. Falan filan. Ha göze hitap etmeyene Zaafim var mı? Yok. O anlamda da farklı bir yaratık oluyorum kısaca böyle. Dürüst olmaya çalıştım

0|0
    0|0
  • @udmir takım elbise diyo canım. Kumaşçıdan giyilen paçavra demiyo kroca değil yani :) zengine zaafı olmayan bir insan yoktur ayrıca. Zenginlik aptallık değildir. Hakeden hakettiği gibi yaşar :/

0|0
    0|0
  • benim uzun ve güzel saçlara karşı zaafım var.. 4 yaşından beri değişmeyen özel zaafımdır.. ilk önce saçlarına bakarım bir kadının..

0|0
    0|0
  • zeki ise işte beni prmağında oynatır.. zekasıylamı oynatır yoksa zekaya karşı zafım var ondanmı bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • Tabi ki de göz yaşı. Dünyamı başıma yıksa bir damla görsem her şeyi siler atarım.

0|0
    0|0
  • Akıllı ve zeki olması. Hele bunlar bakislarina yansimissa büyük sıkıntı ☺

0|0
    0|0
  • Ben taş gibi kasılıyorum karşısında sesim kalas gibi çıkıyor hormonel sanırım 😁

0|0
    0|0
  • Gülüşü ve karşımda otururken dişiyle alt dudağını ısırırsa

0|0
    0|0
  • Gülücükler saçan gözler en büyük zafım erkeklere çok yakışıyor gerçi kadınlarada yakışıyor ... *_*

1|0
    0|0
  • Fiziksel zaafım yok. Ruhsal ve zihinsel tavlanmam lazım.

0|1
    0|0
  • Merhametli olması iyi bir kalbinin olması her zorluğa göğüs gerebilmesi gözü kara olması sevdiği kadını için herşeyi yapabilmesi , Sakalları kokusu , elleri dudakları sanırım herşeyine zaafım var

0|1
    0|0
  • Erkeklere karşı bir zaafım yok. İlgimi çeken kişiye karşı sonsuz zaaf saklarım içimde ama dile getirmeye gerek yok.

0|0
    0|2
  • Nefes alması diyerek iğrenç bir espri yapsam?
    Ya da Karşı cinsle ilgili en büyük zaafımın "Karşı Cins" olması diyerek çıtayı biraz daha dibe çeksem?

0|0
    0|0
  • Zaaflarının arasında uzun boy olan tek kişi değilimdir umarım

1|3
    0|0
  • Siyah çorap diz üztü ya da uzun ama "siyah çorap"..😇

2|0
    0|0
  • Yesil fasulye yapiyor, çiğ köfte yoguruyorsa cok zaafim olur :))

0|0
    0|0
  • saçlarının güzel kokusu derin bir nefes al ve bak NİRVANA dasın 😅😅

0|0
    0|0
  • Sevgi ve saygı göstermesi kâfî. Tatlı dile ve güler yüzle bana yaptıramayacağı bir şey olmaz her halde, tabi ben de seviyorsam deli gibi... :)

0|0
    0|0
  • Zeka.
    Bu yüzden erdemden nefret ediyorum o da benden ediyor tabiki ama çekiyoruz birbirimizi. Ayrica nefretim onun zekasınıda bastırıyor

0|0
    0|2
  • Kızılin kivircik tonları, çil, piercing, güzel eller, burun sekli

0|0
    0|0
  • Uzun boylu yakisikli tatli beyaz tenli saçi olan kibar titiz😂😂😂

0|2
    0|0
  • Öperken gözlerimi kapattıran öpüşü, sarılırken ruhumu ısıtıp zamanın durduğu hissini uyandıran sıcaklığı ve içime çekerken şüküre sürükleyen kokusu

1|0
    0|0
  • Sanırım karşılıklı ilgili alakalı olduğum kişiye hep zaafım vardır.

1|0
    0|0
  • Beni sevmesi dışında hiçbir zaafım yok. Beni seven insana zaten zaafım vardır bütünüyle...

2|0
    0|0
  • Uzun kirpik ve gülerken kısılan gözlere zaafım var, ha bide gamze olursa fena olmaz. :D

0|1
    0|1
  • Beni sevmesi dışında hiç zaafim olmaz. zaten her sevenim zaafimdir bu da en kötüsü

0|0
    0|0
  • En büyük Zafım Guzel Bir Kıza Dayanamam Yapşsın Dudaklarima beni Avuclarinin icine alir Objektif yorum 👌

0|0
    0|0
  • Sapyoseksüelim dersem anlaşılır herşey zaten. Bir de teni pürüssüzse tamamdır.

0|0
    0|0
  • Gözlerinin içi gülerek bakması
    Sarıldığı zaman o hissi aldığım zaman

0|0
    0|0
  • Saçları gri boyatanlar falan oluyor... mükemmel bence

0|0
    0|0
  • Balık etli vücuda bitiyorum sadece bakması bile aşırı derecede tahrik ediyor
    Birde ses çok önemli

0|0
    0|0
  • Kokusu karşısında hep alt oluyorum malesef cevabım KOKU

0|0
    0|0
  • ... içten bakış , sevdalı bir tek gülüş yeter bana...

0|0
    0|0
  • onun beni sevmesi olur o beni sevdikçe onu karşı zaafın daha da artar

0|1
    0|0
  • Karşı cinsin hanımefendi tavırları hoş ve karizmatik..

0|0
    0|0
  • Karekteri tatlı bir ses tonu

3|4
    0|0
  • Ruh ikizimse;eksigimi tamamliyorsa onay bitmiştir. Benim. için. konu basladim şimdi 😉

0|0
    0|0
Daha Fazla
244

Benzer Benceler

Yükleniyor...