Bir erkeğin İlk buluşmada yapabileceği en kötü şey ne olabilir?

Erkeğin İlk buluşmada yapabileceği en kötü şey ne olabilir?
Erkeğin İlk buluşmada yapabileceği en kötü şey ne olabilir?
  • Eski sevgilisinden bahsetmesi
    A seç
  • Argo kelimeler kullanması
    B seç
  • Sürekli telefonuyla ilgilenmesi
    C seç
  • İlk buluşmada sevişmek istemesi
    D seç
  • Sadece kendinden bahsetmesi
    E seç
  • Diğer
    F seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|2
109135

En İyi Kız Görüşleri

• 1- Sürekli eski sevgilisinden bahsetmesi
    2- Gereksiz şakalar yaparak kendini sempatik zannetmesi.
    3- Hesabı ilk günden kıza kitlemesi.
    4- Sürekli kendi konuşarak karşındaki insanın konuşmasına fırsat vermemesi.
    5- Sıkıldığımı anlayamayacak kadar grzklı olması..
    6- Her an dudaklarıma yapışacakmış hissi uyandırması. ilk ve son buluşmamıza sebeptir.

2|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Kibar erkek rolüne bürünmesi, egosunu tatmin etmesi, karşındakine söz hakkı vermemesi ve ilk buluşmada can sıkması...

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

107133
  • Argoya çok takarım ben. Bir erkeğin önce kadına saygısı olmalı. İlk buluşmada argo konuşan diğer seçenekleri de eş geçmez.

2|1
    0|0
  • Eski sevgili hepsini döver seçeneklerin.

3|1
    0|0
  • Telefonuyla ilgilenmesi..

0|0
    0|0
  • Sadece sevişmek adına buluşulan kişi ayrı. Bide duygusal olarak buluşulan kişi ayrı. Yanii duygudal başlladığın ilişkiye ilk gün sevişme hayaliyle gidemezsin dimii?🤷🏻‍♀️
    Sonuç kendiliğinden gelir cicim..💃🏻

1|0
    0|0
  • Bunlar sadece erkeklerin hataları değil ki, kadınlar da bunları yapsa yine hatadır. Bu arada ilk buluşmada sevişme olayı iki tarafında nabzına ve şerbetine bağlı. Bazen kadın da ilk buluşmada sevişmek istiyor, amacı bu. Erkeğin de amacı buysa, o zaman o madde geçerli olmaz. Yani duruma göre değişir bence.

0|0
    0|0
  • Eski sevgili muhabbeti yapması gerçekten çok itici. Yeni tanisilan insana asla ve asla eski kız arkadaşınızdan bahsetmeyin. Iyi de anlatsaniz kötü de anlatsaniz itici oluyorsunuz. Kimse kimsenin yara bandı degil.

1|1
    0|0
  • Burada ki her şık geçerli bir neden.. Bence en büyük kötü şey kendinin bulunmaz bir Hint kumaşı gibi göstermeye çalışması..

1|0
    0|0
  • Iyyy sevişmek ne kadar iğrenç.. Buradaki herkes bakire zaten. O yüzden buluştuğumuz kızı 50 kere yemeğe çıkartıp hediyeler çiçekler alıp cebimizden yüzlerce lira harcamalıyız çünkü karşımızdaki sevimli bir bakire 🤗 beyler size tavsiyem Türk kızlarıyla takılmaktansa eskort çağırın, daha hesaplı olur. Hem de namuslu ayağına yatmazlar.

0|2
    4|0
  • Sevişmek istemek
    Sürekli telefonla ilgilenmek
    Eski ilişkilerini anlatmak
    Flörtöz bir tavır sergilemek

3|1
    0|1
  • Senin maddelerden siralarsak eger.
    1. Sevisme istemesi
    2. Argo kullanmasi.
    3. Eski sevgili
    4. Tlf la ugrasilmasi.
    Gerisi onemli degil.
    Bunu soran da biliyordu acaba niye sordu.

0|0
    0|0
  • İlk buluşmada bu tip sorunların ana sebebi malumunuz birbirlerinden alamadıkları elektrik bence. Öyle bile olsa kişilerinin bence her şeye rağmen saygı çerçevesinde ve olgunlukla konuşmaları olacaktır. Herkesle her şey olacak diye de bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilisinden bahseden kadın itici geliyor. Telefonlada uğraşmasın bir zahmet
    Kendinden bahsetmesine hiç itiraz etmem hatta işime gelir ben kendimden söz etmeyi de çok sevmem

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sevismek istemesi ne o be bulustuk diye altina yatik degiliz ya

2|0
    0|1
  • Başka bişeyle veya telefon ile ilgilenmesi , bana karşı ilgisinin olmadığını gösterir.
    Bana ilgisi olmayan ile görüşmemin bir manası yok.

0|0
    0|0
  • Ben geçmişte şöyle yaptım böyle oldu, güvenim kalmadı, evine davet etmesi, sahil kenarında birer bira içelim demesi,

0|0
    0|0
  • Tüm seçenekler kötü eski sevgili bahsi ve sevişme isteği olayı koparır

1|2
    0|0
  • Hepsi kötü doğru da bence giyimi görüntüsü, uyumsuz temiz olamaması en kötüsü

1|0
    0|0
  • Geçmişte 3 erkek arkadaş 3 kızla bir mekanda buluştuğumuzda aramızdan birisi nişanlısı olan kızdan bahsetmeye başlayınca kızlar buna fena bozulmuş ve kalkıp gitmişlerdi. Bir daha da o angutu bu işlere sokmadık.

0|0
    0|0
  • İlk buluşmada sevişme nedir ya çokmu ucuz oldu bu kadar sevgi

5|1
    1|0
  • Benimle gorusen kisi eski sevgilisinden bahsedecek bir cesarette bulunamaz ama benim icin en kotu sey telefonla oynmasi 😏

1|3
    0|0
  • Ilk buluşmada sevişmek istemesi çok iğrenç tiksindirici

1|0
    0|0
  • elini direk bacak arama götürmesi Harika ya ilk buluşma tam hayal ettiğim gibi...

0|2
    1|0
  • Tanımak, karşılıklı hoşlanmak, istemek, hepsi çok önemli, haa ama önce bir şekilde tanışılmışta ilk buluşmada olsa iki kişide çok istiyorsa neden sevişilmesin

0|0
    0|0
  • Öküz gibi (yüksek sesle) konuşmak, hesabı kıza kitlemek, görünüşüne önem vermemek, rahat olucam diye b💩kunu çıkarmak, sürekli el kol hareketleri yapmaķ, telefonla ilgilenmesi vs vs

0|0
    0|0
  • Sürekli telefonla ilgilenmesi 🙄
    Sanırım beni cildirtir

0|0
    0|0
  • sevismek istemesi ortam uygun dgilse -- ilgisiz olmasi.. soguk olması.. pfff.. hepsi cok kotu

0|0
    0|1
  • Para pul ile hava yapma çabası küfürlü konuşması eski aşklar itlaf ilgili hep kötü cümleler kurması bencil ukala olması ve kokmasi

0|0
    0|0
  • Argo eski sevgili telefon hepsi birbirinden kötü kararsız kaldım

0|1
    0|0
  • "İlk buluşmada sevişmek istemesi "
    bu çok komik olur bence, tam bir rezalet :D

0|1
    1|0
  • sürekli paradan bahseden insanlar... çok antipatik ayrıca bunun cinsiyeti de yok... iğrenç

1|0
    0|0
  • Eski sevgilisinden bahseder ve telefonu 10 saat bırakmassa kalkarım ve sana iyi günler benim böyle bir hayat arkadaşına ihtiyacım yok der giderim

0|0
    1|0
  • İlk buluşmada sevişmek istemesi Sürekli telefonuyla ilgilenmesi !!!

1|2
    0|1
  • Hepsi tehlikeli, hepsi anlamsız... Yapmayın erkekler bunları, kadınlar da yapmasın :/

1|1
    0|0
  • eski sevgilisinden bahsetmesini görmedim, sevişmek istemesini seçtim ama kesinlikle eski sevgiliden bahsetmek :D

1|0
    1|0
  • Ya eski den bir kz arkadaşm vardi hep anlatrdi eski sevgilisini boyle boyle diye ve cok canmi skardi o yuzden bu şıkı işaretledi

1|0
    0|0
  • uyduruk cümleler kurması. kawgaalarından bahsetmesi
    kafayı bir gömdüm baba falan ıyy yok

0|0
    0|0
  • İlk buluşmada sevişmek istemesi bence gayet güzel bişey.

0|0
    0|0
    • Ben tipsiz olduğum için hiçbir kızla buluşmamış olmanın verdiği abazanlık sonucu böyle düşünüyor olabilirim. Ama bence buluştuysanız sevişin yani.

• Bir erkeğin İlk buluşmada yapabileceği en kötü şey ne olabilir?

:D

0|0
    0|0
  • hepsi kötü ama sevişmek biri bana şey demişti ilk görüşte aşka değil ilk görüşte sexse inanıyorum ve genelde ilk buluşmada şok geçirdim ya

0|0
    0|0
  • *Flörtüm vardır.
    Eski sevgililerinden bahseder.
    *Artık flörtüm yoktur.

1|2
    0|0
  • Yaptığı takdirde şayet, yüzümü ilk ve son görüşü olur. Oldu da☺️

0|2
    0|1
  • Burası sıktı, bizim eve geçelim mi?
    Diye karşı tarafa sorması.

2|0
    0|0
  • ilk buluşmada sevişme needn ayrılık sebebi olsun iki tarafta birbirinden acayip etkilendiyse sevişilebilir yani. bence bu ayrılık sebebi olmaz.

0|0
    0|0
  • sevismek icin bulusurum zaten. banane mk sevgiden asktan hahahaha😂😂😂

0|0
    0|0
  • Bu soru ters olmuş gibi en iyi olsaydı kendinden bahsetmesi olurdu diğer 4 sık hepsi kötü ben olsam masadan kalkar giderdim

0|0
    0|0
  • hesabı öde de gidelim diyip arabasına binip tek başına gitmesi😅 galiba en kötüsü bu🤔

0|0
    0|0
  • Sevişmek istemesi, ama neyseki ben hep ilk buluşmalarımda sevişme şansına sahip oldum

0|0
    0|0
    • Ilk buluşmalarda hemen yetağa girenler o yolun yolcusudurda ondan kabul etmiştir

• Hepsi karar veremedim aöa argo ve eski sevgiliden bahsetme

0|0
    0|0
  • Şıkların her biri diğer buluşmaya mani olacak türden

1|0
    0|0
  • Sürekli telefonuyla ilgilenen erkekten nefret ederim

0|1
    0|0
Daha Fazla
190

Benzer Benceler