Eşiniz olacak kişinin geçmiş hayatı mı önemli, sizinle başlayan hayatı mı?

Eşiniz olacak kişinin geçmiş hayatı mı önemli, sizinle başlayan hayatı mı?
Önceki ilişkilerinden herşeyi bilmek gerçekten gerekli mi?

0|2
6167

En İyi Erkek Görüşleri

• İnsanların hayat ve değerlerini, yaşam tarzlarını sorgulayıp kötümsemek gibi olmasın ama geçmişi en az benimki kadar temiz birini dilerim... Ancak! Geçmişi bensizken kirli, benleyken tertemiz olan birini, geçmişi bensizken temiz, benleyken kipkirli birine tercih ederim. İnsan ne kadar evrensel düşünmeye çalışsada doğmuş olduğu coğrafyadan sahip olduğu bazı kültürel değerleri var... Ama en önemlisi bence zihniyet ve kalbin temiz olması (Bunların ikisi çok çok kıymetli ve önemli)... Kim ne derse desin, bence insan sevdikten sonra karşı tarafla yepyeni tertemiz bir sayfa açıp içini çok güzel anılarla doldurabiliceğine inanıyorsa geçmişin o kişi için pekte önemli olduğuna inanmıyorum... Bazı şeyleri meşru kılmak gibi olmasın ama böyle bir durumda geçmişin benim için pek bir önemi olmazdı... Sen ne düşünüyorsun bu konuda @PiLLy_BheBek

3|0
    0|0
    • Durum kadin da daha farklı beni pek ilgilendirmez açıkçası ne yapmiş ne yaşamişsa hepsi benden önceydi ben benden sonrasina bakarim.
      Ama erkeklerde daha farkli onlar sadece kendilerine ait olmasıni istiyorlar hani ileri yasanmiş ilişkileri varsa bundan memnun olmazlar.. belki de haklilar kadin erkege emanet edilerek yaratilmiş bu duygu dogalarinda var

• Güzel tespit...

• Geçmişini bilmeyen kahraman olamaz yeğeeeeen🚬 işin şakası bir yana her detayını bilmeden bilmek gerek diye düşünüyorum

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• tabiki benimle olan geleceği önemli geçmişte herkes hata yapar zaten önemli olan da o hatalardan ders çıkartıp bir daha yapmaması ama tabiki sevdiğin insanın herşeyini merak ettiğin için geçmişini de bir sorgulayabilirsin ama takılı kalıp kalmamak şartıyla. takılırsan işin içinden çıkamazsın.

1|0
    0|0
  • Geçmişi ne kadar güzelse geleceği de o kadar aydınlik olur o yuzden bilmek isterim

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

5965
  • Geçmiş geleceğe kapı açar. O nedenle çok önemlidir benim için...

7|3
    0|0
  • Fazla detaya girilmeden bilinmeli diye düşünüyorum. Yoksa iliskide bir olay olduğunda bana niye bunu "benden önce böyle bişey olduğunu söylemedin" gibi sebeplerden dolayi tartışmaya yol açabilir

8|0
    0|0
  • Benimkiylen olan hayatı önemli. Geçmişi pek mühim değil

1|0
    0|0
  • Geçmiş de geleceği de önemli!

1|0
    2|0
  • Geçmişini bilmeyi isterim ama bu onu yargılamak için değil merak ettiğim için bana dürüst olduktan sonra ben bana olan samimiyetine ve sevgisine bakarım

2|0
    0|0
  • Erkek kadın farketmez geçmişini tahmin etmek zor değil şu devirde (azınlıklar hariç) o yüzden geleceği önemli benim için. Araya bide bakire olmayan kızlar lütfen tecavüze uğradım yüksekden düştüm yalanlarını bırakın daha yaratıcı olun sizin haberiniz yok sanırım ama tüm kızlar aynı şeyi söylüyor. İNANMIYORUZ!!

2|1
    0|0
  • Başkasının ne yaşattığından çok kendim ne yaşatacağım veya ne yaşayacağız düşüncesin de olurum... Bir ilişkiye başlarken öncesini kurcalamak saçma olur kendisi geçmişiyle yaşamıyosa sanane yani seni niye bu kadar ilgilendiriyo ki

1|0
    0|0
  • Geçmişi bir kenara atamam. O da benim geçmişimi bilmeli, ben de onun geçmişini bilmeliyim zaten geçmişi ile ilgili aklımda çok fazla soru işareti bırakan birisi ile bir ilişkiye başlayamam.

1|0
    0|0
  • Benim için geçmişi pek de önemli değil önemli olan benimle başlayan hayatıdır. Gecmişine saygı duyarım bunun için ne kadar az şey bilsem o kadar iyidir diye düşünüyorum 😊

1|0
    0|0
  • adam geçmişinde kompela ise, bundan rahatsız duymayacak mısın?
    herkes geçmişinden bilgi vermelidir.. unutacağı yalanlar söylememelidir. kalp inanırsa gelecek zaten birbirlerinindir.

1|0
    0|0
  • Geçmişi de önemli, benimle başlayan hayatı da önemli...
    Geçmişini bilmediğin biriyle evlenmek ahmaklık olur 😊

1|0
    0|0
  • Geçmiş neye göre önemli kime göre önemli bana göre geçmiş önemli değildir geçmiş bir batakliktir eğer bataklık olmasaydı geçmişteki insanlar yanımızda olurdu

1|0
    0|0
  • Tabikide ogrenirim nspmis kimki onu oraya gondermiyim sonra derim kapat unut onlari beni dusun isimlerini unut asla konusma onlar ckonussa cvp yazma kiskanirim sonucta bisi yassmis bisi olmus unutmsmisse unuttururum:)

1|0
    0|0
  • gecmisinden banane seviyormuyum seviyorum seviyor mu seviyor kafalar uyusuyor mu uyusuyor. gecmis adi ustunde. arkaya bakarsan onunu goremezsin

2|0
    0|0
  • Geçmişi onemli degil diyordum. Buyuk konuşmuşum. Çok kafaya takıyorum ben aşırı derecede.. önemliymis
    Ama benimle olduğunu hissettikten sonra yapacak birşey yok devam ilişkimi bozamam

1|1
    0|1
  • Bana başta geçmişini anlattı önce bir sinir oldum ama mantıklı düşününce gerçekten bilmem gerekiyormuş. Oturun ve sevdiğiniz insana geçmişinizi anlatın. Eğer yepyeni bir hayata sıfırdan sizinle başlamayı seçtiyse bundan daha iyisi olamaz 😊😇

1|0
    0|0
  • Her şey tadında güzel bilmeyi isterim. Önemserim. Kendim de anlatırım. Geçmiş önemli nasıl bir insanla beraber olduğumu bilmek istemem doğal hakkım.

1|0
    0|0
  • Tabiki geçmişi çok önemli. Ah almış milletin canını yakmış beddualı birisini koca diye istemem. Onun ne bti ne bereketi olmaz. Çocuklarının yüzüne bakabilecek kadar temiz olması gerekiyor.

2|0
    0|0
  • Gerekli.. Zira bilinmezse ona göre de müdahale edilemez. Umarsızca hareket etmek kırmaya, kırılmaya da vesile olabilir.

2|0
    0|0
  • geçmişe ne kadar takılırsan o kadar yok olup gidersin.. oysakı gelecek elınde.. onun ıcın daıma ılerı bakmalısın :)

2|0
    0|0
  • Belli bir kismi onemli ancak genel anlamda benden sonrasi onemlidir

1|0
    0|0
  • Geçmiş geçip gitmiş. Fakat sevgilim için geçmişin gölgesi, bugünü gölgede bırakıyorsa. Bana düşen onu o gölgeden çıkarıp, bugünün güneşine çıkarmak olur

1|0
    0|0
  • Geçmişi de önemli. Ama geçmişinden daha önemlisi de şimdii. Ben eski sevgilimden geçmişi yüzünden ayrılmıştım. Çünkü bazı geçmişler vardır ki bugunünü bile etkiler.

1|0
    0|0
  • başkasını bilmem, benim için önemli sürekli kafa kurcalıyor sonra acabalar

1|0
    0|0
  • Gemişe dair herşeyi bilmek isterim ama gelecek daha önemli.

1|0
    0|1
  • Bence gereksiz ama kişi 7sinde neyse 70indese odur valla bu boyle

1|0
    0|0
  • Gecmisi bilmek isterim
    Ama gecmise cooook takılarak gelecegi mahvetmeye lüzum yok

1|0
    0|0
  • Cok fena seyler yapmadiysa cok da önemli degil gecmis gelecegi daha da önemli

1|0
    0|0
  • Geçmiş de konuşulur çok dalgalı değilse benimle başlayan hayatıdır önemli olan

1|0
    0|0
  • Bilmek isterim çok kurcalamam. Geçmişi bilmek önemli

1|1
    0|0
  • Geçmiş geleceğe yansımadığı sürece benimle olan hayatı daha önemli

1|0
    0|0
  • Geçmişi de önemli..
    Geçmişinde daldan dala konan birisiyle olmaz..

2|0
    0|0
  • kendisi anlatmak isterse dinlerim ama didik didik herşeyi bilmek zorunda değilim

1|1
    0|0
  • Benden sonra ki hayati daha çok önemli olmakla beraber geçmişi de incelerim

1|0
    0|0
  • Geçmişi önemliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

1|0
    0|0
  • geçmiş geleceğe kapı açar aslında pek çok önemli bişey sorun olmayacak bişey yoksa söylenmemeli aksi taktirde ilişkiyi zedeler kıskançlık başlar

1|0
    0|0
  • Ikisidr tabiki eskiden vur catlasin patlat oynasin ee bana gelicek ben hic oyle yasamamisim olmaz. oylr

1|0
    0|0
  • Bileyim her şeyini ama asıl benden sonra nasıl birisi olduğu önemli

1|0
    0|0
  • Başlayan hayatı geçmiş geçmişte kalmış önemli olan gelecek önümüze bakmalıyız.

1|0
    0|1
  • Geçmişin bir önemi yok, benimle başlayan hayatı önemli 🌸

1|0
    0|0
  • Eskiden eski sevgilileriyle neden ayrıldığı önemli huylu huyundan vazgecmez çünkü...

1|0
    0|0
  • Eğer benimle bir hayata başlamışsa, geçmişi önemli değil.

1|0
    0|0
  • Geçmiş olduğu için geçmişte kalır ben geleceği düşünürüm buna evlilik de dahil

2|0
    0|0
  • Geçmişi önemlidir çünkü geçmişinde olan şeyleri fazla detaya girmeden anlatması lazım tanımam lazım

1|0
    0|0
  • Ayni yastiga bas koyacagim insanin gecmisini bilmeliyim.

1|0
    0|0
  • Öncesini önemsemem ama benimle başladığı günden ihtibaren benim için önemli

2|0
    0|0
  • Geçmişi bilmek isterim böylece onu daha iyi anlarım o da beni tâbi ki

1|0
    0|0
  • Geçmişini merak ederim yüz kızartıcı bir durumu yok ise benimle olan zamanını dikkate alırım.

1|0
    1|0
  • Geçmişte yaşadıkları geleceği için ders olur o yüzden benimle nasıl olduğu önemlidir

1|0
    0|0
  • Geçmişi kirli olanla temiz bir gelecek kuramam öylesi gelecegin icinede eder

1|0
    0|0
Daha Fazla
74

Benzer Benceler

Yükleniyor...