Hayatınıza birini sokmakta zorluk çekiyor musunuz?

Hiç kimseyi sevemiyorum bu yüzden şans da veremiyorum. Bunu bu zamana kadar hiç sıkıntı etmezdim ama şimdi oturup düşününce acaba nereye kadar diyorum. Her zaman karşı cinsten kaçıyorum, mesela bugün baya yakışıklı birisi benimle iletişime geçmeye çalıştı, çocuk gözüme bakıyor bak konuş diye ama hiç oralı olmadım :/ hani konu sadece tip olsa bu bana nasıl bakar dediğim tipler bile tanışmaya çalışıyor ama buna izin vermiyorum. Acaba çekingen olduğumdan mı diyorum ama öyle de olsa içimde o istek olur utandığım için gerçekleştiremiyorumdur o istek de yok. Yalnız mı yaşayacağım ömür boyu niye böyleyim bilmiyorum. Yitişin gomşuular yalnız ölüp geberecem burda :/

1|1
3141

En İyi Kız Görüşleri

• Eğer iyi bir gözlemciysen günümüz ilişkileri konusunda, muhtemelen günümüzde sadakat ve sevgiye çok değer verilmediğini fark etmiş olmalısın. Dolayısıyla bu durum yaşayabileceğin kötü tecrübeler seni korkutmuş olabilir. Umarım bir yerlerde hala düzgün ve iyi insanlar vardır ve onlarla karşılaşırsın :)

0|0
    0|0
  • Kendini kapatmışsın ilişki konusunda yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorsun ama geçmişe takılı kalırsan geleceği yaşayamazsın o yüzden gez toz eğlen 😂😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Evet aynen öyle bende öyleyim.
    Bende birisini sevdim , hayatım da hissetmediğim kadar çok acıttı canımı.
    Onun için, içim den sevmek gelmiyor.
    Bide düzenli bir işim bile yok , kim gelsin benimle ciddi düşünsün.
    Aklım almiyo zaten , ben sevsem bile kim sevecek beni...

0|0
    0|0
  • Sana kendinden başka kimse yardım edemez.. Önce kendine saygı duy ve kendini sev.. Çünkü bu durum öz güvenini bastırıyor... Kimse senden farklı değil ne yukarı nede aşağı..

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2939
  • Kendimi yorgun hissediyorum bu duruma karşı. İstek yok içimde. Bu olay cinselliklede alakalı değil ki ben evlenmeden bu tarz şelere kalkışmak istemiyorum. Sadece zor geliyor. İnsanlarla uğraşmak. Artık yardım etmeye çalışmak zor geliyor çünkü insanlar bu yardımı düzgün bir şekilde kabul etmiyorlar. Bu da insanlara karşı soğumama sebep oluyor işin kötü tarafı sadece başkalarına değil kendime karşıda soğuyorum.

0|0
    0|0
  • Ya hep ya hiç diye düşünüyor musun, yaptığın her şeyde en iyi performansı sergilemeye çalışıyor musun, yüksek standartlar ve hedeflerin var mı, çok ayrıntılı düşünür müsün kılı kırk yarar mısın, birçok şeyde kusursuzu ara mısın?

0|0
    0|1
  • Sorun sadece tanık olduğun ilişki bozuklukları, hayata güven duyulmaması, insanlara karşı önyargı, dahası burnun henüz kokuyu almamış.

2|0
    0|0
  • valla bende kızlara karşı öyleyim, güvenemiyorum , samimiyetsiz geliyolar , etrafda okadar arkaşım evleniyo gözlemliyorum. Bu çocuk varlıklı olmasaydı bu düğün olmayacaktı falan derken iyice kadın milletinden sogudum. en sonundada o soru nereye kadar 🤔bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Ben tanımaya çalıştıklarımda birşey bulamadım madem öyle tanışmaya gerek yokmuş dedim. En sonunda biriyle it dalaşına girince kendimi çektim bana yakışmıyor. Ben anlaşamıyorum kimseyle kısacası bu

0|0
    0|0
  • 26 yaşıma kadar o halde yaşadım, nereye kadar yalnız olucam diye gelene izin verdim hepsi hüsran pişmanlık oldu, kalbin birini isteyene kadar yalnız takıl daha iyi

1|0
    0|0
  • Yok bence şöyle olucak hayatında, aniden bir yerde birisi ile yolunuz kesişicek ve oradan birşeyler gelişicek ya herhalde bilmiyorum ama büyük ihtimalle böyle olucak 🤨🤨🤨.

0|0
    0|0
  • 20 daha genç. okulunu bitir. iş hayatında yapılacak şeyler bunlar. üni de lise de adı oynaş oluyor

0|0
    0|0
  • İlla biri olmak zorunda değil.
    Ben de hayatıma kimseyi almıyorum
    ve bundan da gayet mutluyum, memnunum.

0|0
    0|0
  • Aynı senin gibiyim bende. Ve açıkçası halimden gayette memnunum. Üstelik yaşın doğruysa henüz çok gençsin. Hiç düşünme bile derim bu tür konuları

0|0
    0|0
  • Neden şans vermiyorsun, tanımaya çalışmıyorsun? Bir gün karşına hayır diyemeyeceğin biri çıkarsa belki durum farklı olur.

0|0
    0|0
  • İyi insanları elimden kaçırdım fırsatları değerlendirmedim şimdi ise saçma salak insanlarla mücadele etmeye çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Sabırlı ol daha yaşın kaç. Zorlama kendiliğinden olur. Kendin ol akışına bırak.

0|0
    0|0
  • Gerçekten sevebileceğin biri çıkınca kendiliğinden gelişiyor. Hazır değilsin bence.

0|0
    0|0
  • benim kapım açık karşı cinse ufaktan tıklamaları yeterli açılır hemen sonuna kadar. iyi çıkarsa orda kalır kötü çıkarsa dışarda kalır

0|0
    0|1
  • Tek tabanca olmaya alışınca bı başkasının olması garip geliyor 😅

0|0
    0|0
  • Zaten var sorun yok o yuzden ama genelde evet bende zorluk çekiyorum herkesle kolay iletişime geçemem yabaniyim

0|0
    0|0
  • Hic kimseyi sevemiyorum artik kötü insanlari tanidikca olmasin daha iyi diyorum

0|0
    0|0
  • Kendim gibi birini okuyunca suratım düştü ne olacak bizim bu halimiz dedim 😒

0|0
    0|0
  • Evet ciddi anlamda korkuyor ve kendimi eksik hissediyorum

0|0
    0|0
  • Onu geç bunu geç. Millet diyor abla deme lazım olur ya sabır :D

0|0
    0|0
  • Hayır zorluk çekmem önce onu uzun uzun tanımam gerekir sonra hayatıma sokarım.

0|0
    0|0
  • Kendimi zorlamıyorum.. çünkü istemiyorum ben böyle mutluyum..

0|0
    0|0
  • Yazılanlara bakılınca durumu soru sahibinden daha vahim olanlar var.

0|0
    0|0
  • Halinden memnun değilsen ve bunu değiştirmek için bişey yapmıyorsan sıkıntı var demektir

0|0
    0|0
  • Merak etme yalnız değilsin 5 yıllık ilişkiden sonra kolay olmuyor hayatına birini sokmak 😉

0|0
    0|0
  • Sokmak istemiyorum ki. Bir kere sevdim ben. Rabbim onu yüreğimden almasın.

0|0
    0|0
  • Yol geçen ani gibi hayatim ben bile kontrol edemez oldum giren çıkana xhdjx

0|0
    0|0
  • Aynı ben de zamanla kimseden hoşlanmamaya başladım sosyal medyadan bile kimseye yazamıyorum

0|0
    0|0
  • Benim hayatima biri girince ben cikiyorum

1|0
    0|0
  • Bana gore biri cikmiyor. Hepsi srfsiz.

0|0
    0|0
  • Birisiyle tanışmakta zorluk çekiyorum.

0|0
    0|0
  • İstek yoksa başkasının hayatını da karartma bence

0|0
    0|0
  • İnsanlarla anlasmakta gucluk cekiyoruz

0|0
    0|0
  • Hayatıma kimseyi sokmak istemiyorum

0|0
    0|0
  • Hayırrrrrrr

0|0
    0|0
  • Aklında biri mi var

0|0
    0|0
  • Ben istesem de olmuyor.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Ben çok zorluk cekiyorum

0|0
    0|0
  • Ben erkekleri hayatıma sokarım

0|0
    0|0
  • Ben :(

0|0
    0|1
  • Kalbini alevlendirecek doğru kişiyi bekle.

0|0
    0|0
  • Evet zorluk çekiyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çekiyorum güven önemli ve sevebilmek..

0|0
    0|0
  • Boş işler

0|0
    0|0
  • Evet evet evet

0|0
    0|0
  • Kimseyi istemiyorum

0|1
    0|0
  • Hayir