Kadınların dikkatini çekme konusunda erkeklerin en meşhur itemi hangisi?

Flörte başlarken hep aynı klişeler, azıcık yaratıcı olun :/
Kadınların dikkatini çekme konusunda erkeklerin en meşhur itemi hangisi?
  • Gitarla akdeniz akşamları çalabilme
    A seç
  • "Seni tüm kötülüklerden koruyacağım" mesajlı sahiplenici erkek tutuşu
    B seç
  • Gidilen mekanlarda bonkör davranıp hesabı hemencik ödeme
    C seç
  • Asla aksatılmayan "günaydın ve iyi geceler" mesajı
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
4275

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşleri

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4074
  • Fotoğraftaki kıza güldüm 😂😂 O nasıl bir duruş öyle ördek gibi 😂Bu arada soruna cevap vereyim, kadınların dikkatini çekmek için uğraşmam. Onlar gelsinler bize, hep biz mi uğraşacağız. Ayrıca bu erkeğin görevi değildir. Her şeyi erkekten beklemeyin.

1|0
    0|0
    • "Gidilen mekanlarda bonkör davranıp hesabı hemencik ödeme" Bunu bir de şık olarak mı koydun? :D Bu zihniyette erkekleri yürüyen cüzdan olarak gören bir kızla değil sevgili, arkadaş bile olmam. Açık ve net.

• Ama buna sitedeki bazı feministlerin içerikleri, şıkları vs neden oluyor. Mesela senin hesap ödeme şıkkın olmasaydı yazmazdım bu ilave yorumu. Erkekleri yuruyen cuzdan olarak degil de
      "birey" olarak gormeyi ogrendiginiz an her sey daha samimi ve iyi olacak diye dusunuyorum.

• " kadınlara atarlanıyorsun" demişsin de bu ifadeye katılmıyorum. Kadınlara niye atarlanayım. 😂😂 Kadınlara değil , erkekleri yürüyen cüzdan olarak gören kadın ve erkeklere karşı çıkıyorum. Ben sadece erkeklerin yürüyen cüzdan olarak görülmesine karşıyım. Hesap eşit ödenmeli. Yani kadın erkeğin hesabı ödemesini beklememeli. Savunduğum şey bu. Amma uzun yazdım hea 😂😂 Neyse iyi günler.

• Olmadığı halde kibar izlenimi vermeye çalışmak
    Sessiz kalarak akıllı görünmeye çalışmak
    Konuyu iltifata bağlamak
    Parası ya da statüsüyle övünmek ya da lafı oraya getirmek
    Benim herşeye gücüm yeter cümleleri😂

1|0
    0|0
  • Gitar olayı çok farklı. Gitarla etkilemek için ille çalabilmek yetmiyor artık. Ben de elektro çalıyorum fakat çevren varsa hayran kitlen varsa ve bunu meslek olarak yapıyorsan kızlar etkileniyor. Populariteye bakıyor gitar olayı artık... Evde çalayım Youtube'ye atayım kızlar gelsin devri bitti..
    Hesap ödemek de bir nebze paraya tapan kızların dikkatini çeker. En önemlisi bir kadını koruma sahiplenme ve tüm ilginin kendisinde olduğunu hissettirmektir.

1|0
    0|0
  • gözlem analizi yapan erkek 1-0 öndedir.
    pür dikkatle bakan gözler ay erimelik🤩

1|1
    0|0
  • C’yi istisnasız hepsi yapıyor bence. Klasik Türk erkeği damarı, kadına hesap ödetilmez.

1|0
    0|0
    • Bir de ilk buluşmada masaya mal varlığını döken var; telefon, araba anahtarı, cüzdan, kartvizitlik dıjfkld

• Ffff asdg deme deme 😁

• 'Gitarla akdeniz akşamları çalabilme' bu halen işliyor mu :D

1|0
    0|0
  • İlşkinin ilk 1 ayı: her gün günaydın sevgilim iyi geceler sevgilim
    1. Yılı: ya her gün her gün sana mesaj atmak zorunda mıyım ben 😂

2|0
    0|0
  • Çok duydum ama en büyük köyülüğüde onlar yapıyor. Sahiplenmeyi dille yapmk yerine gerçekten sahiplenmeyi bilseler keşke.

2|2
    0|0
  • Hepsini geçtim yeni tanıştığı bir kıza gülüm, canım, balım diye hitap etmeleri. Pratiği olmayan kazanovalar.

1|0
    0|0
  • vücutta yaptık burdakiler bakmadı parada var tipden kurtaramadık ukraynalı bir eşim oldu allahtan evlenmişim onla naz yok kapris yok masraflı değil sadık

1|0
    0|0
  • Asla aksatılmayan "Günaydın ve iyi geceler" mesajı. Çünkü bunun modası hiç geçmez. En içten duyguların eseridir bunlar.

1|0
    0|0
  • Bir mekana gidildiğinde tüm mal varlığı masaya koymak

1|0
    0|1
  • Sana bir şarkı yazdım Akdeniz sabahları... :) :) :)

1|0
    0|0
  • Bunların hiçbiri tipsiz bir erkekte işe yaramıyor hepsini denedik de olmuyor. Tip yoksa kız da yok. Kızlar tipsiz erkekleri arkadaş olarak görürler.

1|0
    0|0
    • Kızların alayı yalan söylemiş, kadınları en en en en en en en çok etkileyen ve tek etkileyen şey erkeğin yakışıklı olmasıdır. !!!

• Ben flört edersem dozajında susarım. Az merak etsin beni kadavra gibi iliklerime kadar araştırsın. 🙂

1|0
    0|0
  • Sen benim herşeyimsin bende senin He-Man im ve eline gitar alan herkesin Akdeniz akşamlarına baglamasi

1|0
    0|0
  • umut vermek, tevazu davranmak, bonkör olmak itaat edeceğine dair inanç vermek

1|0
    0|1
  • Hoşlandığım biri varsa kendime çekmek için, Bakışlar İçtenlik Bunlar yeterli bence

1|0
    0|0
  • Bu mesaj akşam onu düşünerek uyuduğunu sabah onunla kalktığını düşündürebilir.

1|0
    0|0
  • Sahiplenici tutuşa aldanmak daha kolay ve hızlı... yazık

1|0
    0|0
  • Lüks ve son model bir araba tabi ki. :):

1|0
    0|1
  • Hemen hemen bütün esntrümanları çalabiliyorum ama bir faydasını göremedik. :D :D :D

1|0
    0|0
  • kızların tercihi bonkör ve eli açık erkeklerdir en azından günümüzde

1|0
    0|0
  • Shojin yeni item master yi de iyi gidiyor fiora ilede denedim baya iyi 😋😋😂

1|0
    0|0
  • Müzik aleti çalan veya şarkı söyleyen erkek hep dikkatimi çekmiştir.

1|0
    0|0
  • Asla aksatılmayan "günaydın ve iyi geceler" mesajı aynen benimdir :)

1|0
    0|0

1|0
    0|0
  • Sahiplenen erkek tavırları kadınları daha çok etkiler sanırım😊

1|0
    0|0
  • Önem verirse günaydın iyi geceler eksik edilmez...☀️🌙

1|0
    0|0
  • Belli bir imaj ve karakteri karşı cinse gösterince daha çok bağlanıyor

1|0
    0|0
  • Pek düşen olmuyor buna ama olsun. Düşürdüklerimi saymam yeterli. dlfgksdakfsadf

1|0
    0|0
  • Hesap ödeme. Ben üşüyünce ceketini bana verme. Hep ısıtmakla ilgili sözcükler.

1|0
    0|1
  • Çok yakışıklı ve cool olmak, ağzının laf yapması.
    Yemisim itemleri vsleri

2|0
    0|0

2|0
    0|0
  • “Seni tüm kötülüklerden koruyacağım" mesajlı sahiplenici erkek tutuşu ❤️

1|0
    0|0
  • Kadınlar zaten dikkatli gözlem yaparlar. Dikkat çekmeye çalışırsanız komik duruma düşersiniz.

1|0
    0|0
    düşmeyen kadın tanımadım..

2|0
    0|0
  • Kadınların dikkatini çekme gibi bir amacım yok, diğer erkekleri bilmem.

1|0
    0|0
  • Bir erkeğin "Seni çok seviyorum ve sonsuza kadar koruyacağım" lafı çok güven veriyor.

1|0
    0|1
  • her nedense gitarın kızların gözünde bir çekiciliği var.

1|0
    0|0
  • Hani kızlar Diyorlar ya Yok karaktersiz olmasın şımarık olmasın efendi olsun saygılı olsun dürüst olsun romantik olsunlar peki ben bunları hayatımda boyunca uyguladım hani sevgilim yok beyler eğer kız tavlamak istiyorsanız p*ç olup kötü olacaksınız yoksa size bakmazlar ya kötü olacaksın ya da uğraşmayacaksın ben şimdiye kadar iyi olduğum için hep kaybettim benim kötü olamam yüreğim kaldırmaz sizin kalbiniz kişiliğiniz kötü taş ise yapın affetmeyen şimdi ki kızlar bunlara layık benden demesi öyle kuru kuru efendilik para etmiyor bu devirde

0|0
    0|0
  • Hepsini at cope yaraticilik bu degil.

1|1
    0|0
  • Iyi geceler ve günaydın msji bana göre

1|0
    0|0
  • Ortak ilgi alanlarındaki yüksek bilgi seviyesi

1|0
    0|0
  • sorular zayıf kalmış...