Hangi özelliklere sahip bir sevgili bulmak bu devirde nimettir?

#beyazorkidem😘

2|6
88119

En İyi Kız Görüşleri

• Bu devirde sevgili bulmak bile nimettir, çoğu kişi artık sadece günlük yaşamak istiyor, düzeyli düzenli ilişkiye kimse katlanmıyor.

2|8
    0|1

En İyi Erkek Görüşleri

• En başta sadakat, şimdiki çiftler birbirlerine bağlı değil evlendikten 2 ay sonra birbirlerini aldatıyorlar...

5|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

86117
  • Eline karşı cinsin eli değmemiş 😂

2|8
    2|1
  • şefkatli
    anlayışlı ve.. seni yormayan bir sevgili.
    laftan anlayan bir kadın bulmak nimettir

1|0
    1|0
  • özellikle bu devirde gerçekten o değerde bulmak zor. Saygı ve hoşgörü

2|0
    0|0
  • Para göz olmayan!

2|0
    0|0
  • Sadık, dürüst, karakterli ve saygılı

4|0
    0|0
  • Sadakâtli ve güvenilir.

1|2
    0|0
  • Sadık ve dürüst

1|0
    0|0
  • Böylesi bence benim için:

- Mutlak Gamer Kadını olmalı. Oyun konsolu sahibi olacak ve oyunlardan anlayacak. Oyunu hayatın eğlencesi ve felsefesinde hakim olacak. Sadece Cs Go, Pubg veya lol oynamayacak.

- 1.65 boyundan uzun olmayacak. Minyon kadın candır arkadaş.

- Değişiklere açık olacak ve karşı tarafı olduğu gibi kabullenmeyi bilmeli.

- Sosyal yönü değil Gamer yönü fazla olmalı. Aktivite yapacağımızda birbirimizin ayrılmayan parçası gibi hep beraber yapacak bir karakterde olmalı.

- Türbanlı olmayacak, sigara veya alkol kullanabilir lakin abartmalı şekilde değil.

- Sarışın olmayacak. Sarışın kadın fobim var.

- Yengeç burcu birisi olmamalı.

- Tatlı tripleri olan fazla kıskançlığı olmayacak, zaten sadık birey olmaya adayım.

- El ve Ayakları bakımlı ve güzel olmalı.

- Makyajı sevebilir.

- Balık etli veya kilolu olmasın

- Korku film ve yabancı dizi takipçisi olacak.

- Renkli gözlü olmasın, sevmem.

- İlişkiyi abudik gubidik değil ciddi düşünen olmalı.

- Mümkünse aldatmasın, aldatılmak lanet bir şey.

- Teknolojiden anlamalı.

1|0
    1|0
  • Dürüst, zeki ve başkalarına karşı mesafeli sana karşı olabildiğince içten ve sıcak kanlı
    Espirili kişiliği ile hem yüzünü hem yüreğini güldüren kadın candır

1|1
    0|0
  • yalandan değil kalpten sevecek. seni seviyorum kelimesini boşa kullanmayacak. insanlar şerefsiz. öylesine seni seviyorum diyebiliyorlar. bu kelime de oyuncak oldu. sadık kalacak ve sevdiğini her haliyle kabul edebilecek. her zaman onun arkasında olacak. bunlar olmalı gerisi boş.

1|0
    0|0
  • Eskiden kadınlar çok şey arıyorlardı erkeklerde şimdi ise adam olsun ve baba olabilecek iyi biri olsun yeter diyor :)
    Yani bu devirde evet artık nimet bulmak. Eskiden yerde nimet görünce kaldırıp yükseğe koyardık ya. Sanırım ilişkilerde de nimet olduğundan çok yükseklerde artık bulamıyoruz.

1|0
    0|0
  • Daha bugün nasılsa o bunu okuyamayacak dile getireyim bari.
    Son sınıf iktisat okuyan bir öğrenci ile sohbet esnasında mantığınla mı yoksa duygularınla mı hareket edersin senin için para önemli mi diye sordum kesinlikle önemli derken yüzünde ki o gülüş kulaklarına vardı... Demesini isterdim ki para sadece bir araç benim için özel olan karakter duygulardır. Böyle deseydi şayet o kızın öncesinde ki bakışlarına, kesmelerine ya da yaklaşımlarına yanıt verecektim.

1|0
    0|0
  • İlgili düşünceli merhametli sadık ve zeki sevgili bu devirde nimettir bulsak valla ipek kumaşlara sarıp saklasak yeridir 😒

1|0
    0|0
  • Hiç bir özelliğe nimettir diyemiyorum çünkü en büyük nimet kişinin değişmeden kalabilmesi. Ailem, arkadaşlarım hatta öğretmenlerimin bile dört dörtlük dediği bir sevgilim vardı ama değiştikten sonra ne anlamı kalıyor ki.

1|0
    0|0
  • Kendini güncelleyen, miskin olmayan, hayatta pozitif ve neşeli bakan ve her şeyden önemlisi seni sahiplenen ve güven veren biri her zaman önemli kişidir. Zaten bunları barındıran kişi de insandır.

1|0
    0|0
  • ne istediğini bilen birisine rastlamak zor bence.

kendisinden, hayattan, karşısında kinden neler beklediğini, istediğini bilen insan yormuyor, zaman kaybettirmiyor, üzmüyor.

bulması zor.

1|0
    0|0
  • Bana göre; gercek olmasi, yani evlendikten sonra degismesin, birde erkek kadinla beraber gelismesini arzulamasi, esit bir sekilde el ele kol kola beraber yukselmeyi arzulayan. Vizyonu buyuk. Inancli ve bilinci bir erkek nimet. Ozellikle bu unsurlara ragmen, dininden de taviz vermiyorsa harika olur. Dusunsene adam bilincli, oyle yasiyor. Oyle giyiniyor ve dunyanin ve egosunun isteklerine ragmen disiplin var.

1|0
    0|0
  • Bakımlı, temiz, kişilikli ve kültürlü olacak bunun yanında her ne olursa olsun arkamda duracak asla bahaneler üretmeyecek bir sevgili olmalı.

1|0
    0|0
  • Anlayışlı, sadakatli, deli dolu birini bulmak çok zor...

1|1
    0|0
  • Çapkın, kadın düşkünü olmayan, merhametli, vicdanlı birini bulmak çok zor bulan yaşadı

1|1
    0|0
  • Bütün listeyi yazmak gerek maalesef
    Sadık
    Güvenilir
    İlgili
    Merhametli
    Eğlenceli
    Ağırbaşlı
    İşinde gücünde

1|3
    0|0
  • Dürüst ve seni olduğun gibi kabul eden birini bulmak nimettir malum kimse kimseyi beğenmiyor ya da beğenmiş gibi yapıp değiştirmeye çalışıyor

1|0
    0|0
  • Dürüst, sadık, güvenilir, sevgi barındıran, özel anlarımızda dişi şeytan sarıldıgımda huzur hayatıma güneş birini bulayım o herşeyimi bırakacagım insandır ve nimettir
    O insana artık ulasamıyacagım için ciddi ilişki olayına girmeyi istemiyorum

1|0
    0|0
  • sadık insan bulmak zor iki ilgiye herkes yanındakini satıyor

1|0
    0|1
  • Allah korkusu olan dürüst sevgili bulmak çok zor bu devirde...

1|1
    0|0
  • Sadık, dürüst, neşeli, güzel, alımlı, Zeki, çalışkan, yardımsever ve bulunduğu ortama göre davranmasını bilen biri nimettir

2|0
    0|0
  • Evine düşkün, anasına babasına bağlı, merhametli, efendi oturaklı kız bulmak çok zor herkes badgirl olmuş :D

1|0
    0|0
  • Dürüst
    Samimi
    Sadakat sahibi
    Ahlaklı
    Sevecen
    Sempatik
    Akıllı
    Uyumlu

2|0
    0|0
  • Herkes döktürmüş
    Bence insan önce kendine bakmali olcmeli
    Karşındakin den istediğin şeyleri sen ona vere biliyormusun bir duşun

1|0
    0|0
  • İlk önce sevgi nedeni ise bir erkek ve bir kadin birbirlerini eğer çok sevdiği sürece kimse onlari ayirmaz 2) güzellik 3) kumral saç 4) karekter 5) şefkat

1|0
    0|0
  • Eğlenceli anlayışlı sana gözü gibi bakan birini bulmak şanslı hissettirir🦋

1|0
    0|0
  • Hiçbir beklentisi olmadan seven ve asla aldatmayan gözleriyle dahi

1|1
    0|0
  • Sadakat ve saygı bu ikisi olursa her şey kalıcı olur tabi ki en başta olması gereken aşk o olmazsa olmaz

1|1
    0|0
  • Adam gibi adam, dansöz gibi lafı kıvırmayan, lafının eri, sevmeyi bilen, bulursanız kaçırmayın!

1|0
    0|0
  • Sevgili olacak yaşı geçtim. Hoş hiç bir zaman da sevgilim olmadı

1|1
    0|0
  • Gerçek sevgisi olan dürüst sadakat sahibi güven veren koruyan kollayan kıskanan değer verip her konuda mutlu eden bir sevgiki veya eş minnettir bence

2|0
    0|0
  • Trip yapmayan, temiz kokan, ıslak mendille değil, su sabun kullanarak yıkanmayı becerebilen sevgili :)

1|0
    0|0
  • Bu devirde kendine sadık birini buldun mu kacirmayacaksin

1|1
    0|0
  • Nefes alan. Sadece almasi da yeterli degil bir de vermesi lazim bunu dakikada ortalama 70 80 kere yapmali bazi durumlarda arttirabilmeli :)

0|0
    0|0
  • Kadın: Arabası olsun, evi olsun, zengin olsun, beni çok sevsin, kıskanç olsun, bana ilgi göstersin
    Erkek: Peki sen de ne var?
    Kadın: AM*

0|0
    0|0
  • özelliklere sahip bir sevgili bulmak bu devirde nimettir.

1|1
    0|0
  • Anlayışlı, doğru sözlü samimi, dürüst, Adam gibi Adam olmalı 😂

1|1
    0|0
  • Ben seksi olupta vicdanlı ve vefalı kadın görmedim..

1|0
    0|0
  • Sevmeyi, sevginin kıymetini , sadakati bilen bir insan.

1|0
    0|0
  • Yalnızca sevgili değil aynı zamanda arkadaşımda olsa güzel olurdu

1|0
    0|0
  • Zengin karakteri düzgün yakışıklı uzun boylu fit vücutlu. Başka bişi kaldı mı😂😂

1|0
    0|1
  • Doğal ve yapmacıklıktan uzak olmalı. Kültürlü ve entellektüel olmalı. Seksapeli yüksek olmalı.

1|0
    0|0
  • hiç bir dişi "kaslı" yazmamış... ben burada bir samimiyetsizlik seziyorum.

1|0
    0|0
  • Tripsiz sadik saygılı bakımlı oldugu kadar tatli dilli

1|0
    0|0
  • Saygılı , Sadık, dürüst, değer bilen, paylaşmayı bilen, bakımlı ve deli dolu.

1|0
    0|0
Daha Fazla
153

Benzer Benceler

Yükleniyor...