Kocamin kuzeni bana aşık nasıl kurtulabilirim?

kocamin kuzeni bana aşıkti. uzun süren bir hayirdan sonra görüşmeye başladık. ve inanılmaz şeyler yaşadık. şimdi yine bir plan kuruyor. buluşmak için.

0|5
748

En İyi Kız Görüşleri

• Valla kocan seni aldattıysa haketmis neden kızlar yapinca or**** oluyor da erkekler yapinca elinin kiri oluyor haketmis kız Allah bin belasini versin oyle kocanın

1|0
    0|0
    • galiba beni bitek sen anladin. yemin ediyorum çekmedigim acı kalmadı ama neticede bende insanim bir yerden sonra engel olamadım kendime.

• Umarım kısa sürede kurtulursun o adamdan !!

• ınşallah

• Kanka buluştuk derken yanlış birşey yapmadınız umarım 🙈?

1|0
    0|0
    • knk aklına gelebilecek herseyi🙊🙈

• Bencede hak etti iyi yaptin kiz

• O zaman haklısın kardeşim böyle adamlar her şeyi hakediyor sen de ne olursa olsun değerli hissettiğin kişiyle ol

En İyi Erkek Görüşü

• Uzakdur evlisin yakışmaz sana yapılmasını istemediğin şeyi eşine yapma

1|0
    0|0
    • eşim bana defalarca taddirdi bu duyguyu. haketti.

• teşekkür ederim

• Rıca ederim umarım doğru olanı yaparsın bundan sonra 🙂

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

547
  • İnanılmaz şeyler yaşadık derken? Yazıl cidden...

1|0
    0|0
  • Anladığım kadarı ile senin derdin ondan pekte kurtulmak değil, değişik aletin tadına bakmışsın ve oda damağında kalmış, tez zamanda onu tekrar doya doya yemen gerek

1|0
    0|0
    • Onunla yaşadıgın sekste sınır olmamış anladıpım kadarı ile, anal dahil herşeyi denedin mi?

• evet

• Sevgilinle yaşıyacagınız çok şey var anlaşılan

• Kocan senden ilgi görmediği için aldatmistir bunu çözmek için daha çok ilgi göstermeyi denedin mi ağlamak çare değil gidip diktirmek hiç çare değil

1|0
    0|0
    • Ayrıca kocanın kuzeni tam bir o. cocuu muş

• ben onu bastan çıkaracak hiçbirsey yapmadım. onun bana hep bir ilgisi varmış. sen beni hiç fark etmiyordun diyo. hep kiskaniyordum esinden seni. ona karşı ilgini diyo.

• Ne olursa olsun kafan çalışmıyor mu senin sen bence minareye kılıf arıyorsun

• kocanin kuzeni sana aşık falan degil sen o.. psn :)

1|0
    0|0
    • kocam da beni aldatti. hemde defalarca. birkez daha düşünün bence haketti

• bosanmayip birbirinizi aldatiyorsaniz p.. vengsiniz.

• Zaten bir kere vermişsin budnan sonrada vermeye devam yani başta vermicektin

1|0
    0|0
  • Hakaret etmek istemiyorum ama kocan senin kuzeninle birlikte olsa ne düşünürsün?

1|0
    0|0
    • kocam beni defalarca aldatmiş insan. ilgisiz sorumsuz insan. bana sadece hizmetçi gözüyle bakan insan. haketti.

• haklısın. ama evladım var.

• Allah onun kaderini güzel etsin. Mademki yapıyorsun yapacaksın en azından kuzeninden uzaklas git baska birini bul.

• O nasıl bir kuzenmis. Sende ona karşı boş degilsin sanırım

1|0
    0|0
  • Onu istemeyerek bu duruma son verebilirsiniz.

cut.

1|0
    0|0
  • Ne olacak şimdi kimin tadı güzel tabi yasak aşkımin

1|0
    0|0
  • Görüşmeye neden başladınız? Kocanızın kuzenine sizde mi ilgi gösteriyorsunuz.!

1|0
    0|0
  • Zaten sen ilgi göstermiş ve görüşmeye başlamışsın. Yine yapacak aynı şeyi

1|0
    0|0
    • Kocayı sevmiyorsun herhalde zaten. Bırak keyfine bak. Yol yakınken boşan da kurtul bari. Rahat edersin herşeyi daha rahat yaparsın

• Sende az yelloz değilsin yani. Kocana yazık lan boşan git ne yapıyorsan yap.

1|0
    0|0
  • Yaşamışsın bişeyler artık sakız gibi yapışır kurtulamazsın hayırlısı olsun..

1|0
    0|0
  • Bence devam. Zira yazdıklarına bakılırsa büyük bir haz duyuyorsun. Neden kurtulmaya çalışıyorsunki?

1|0
    0|0
  • Çok yakınında aynı şey yaşandı hatta kadın hamile kaldı çocuğu aldırdılar sonuç ayrilik:)

1|0
    0|0
  • senin işin çok zor ya fakat sanırım sende bu durumdan hoşlanıyorsun

1|0
    0|0
    • hala devam ediyorsunuz artık o inanılmaz olarak yaşadıgınız şeyler ne ise bir birinize baglamış sizi o inanılmaz şeylere devam edin ok YAYDAN ÇIKMIŞ

• Sana aşık değil seni kullanıyor rahat yeri bulmus yani bırakmaz.

1|0
    0|0
  • Bakalım senin bu pervasızca davranışin neyle sonuçlanacak. Umarım fena bitmez

1|0
    0|0
  • Herseyi yasayip. cocugu sana asik edip sonra nasil. kurtulabilirim. vumlesi ne kdr dogru sacma otesisin

0|0
    0|0
  • seninde ona karşı hislerin varmış belli arkadaşım

1|0
    0|0
    • benim hislerim sonradan başladi

• Bu tür gereksiz sorularu nasıl pöpüler kılıyorsunuz anlamıyorum !

0|0
    0|0
    • peki bu gereksiz görüşle sen kendini nasıl popüler kılmaya çalışıyorsun. farkinda mısın? görüş yapmak için yazmişsin

• Eminmisin buna sen , Bu görüşü yazmak bile istemezdim. Lakin bu ahlaksız sorular midemi bulandırıyor.

• yapmasaydin. inan seninle konuşmak kadar miğde bulandiramaz. çekilebilirsin.

• sende ona asikmisin?

1|0
    0|0
    • evet 😔

• eşim bunu bana defalarca yaşattı. hamileyken karnima depikle defalarca vurdu. herseyden özellikle sevgisinden ilgisinden yoksun bıraktı. şimdi ben mi hatali oldum. yanlısı ben mi yaptim

• ayril ozaman bosanma davasi ac kurtul

• Nerede buluşuyorsunuz gorusuyorsunuz

1|0
    0|0
  • Sen inanılmaz bir güzelsin

1|0
    0|0
  • Kocanla konuşmalısın bu durumu kız ayool

1|0
    0|0
  • seks yaptinI mi

1|0
    0|0
  • Kocana söyle

1|0
    0|0
  • Kocana söyleyerek.

1|0
    0|0
  • Yazık adama

1|0
    0|0
  • afferın

1|0
    0|0
  • Bu çarpık ilişkinin sonucunu iyi görmüyorum

1|0
    0|0
  • Yaşamasaydın

1|0
    0|0
  • Kurtulamazsın artık zor

1|0
    0|0
  • çok fena yapmış sın

1|0
    0|0
  • Pek kurtulmaya niyetin yok gibi

1|0
    0|0
  • Minareyi (ç) almışsın, kılıf arıyorsun.

0|0
    0|0
  • olmaz de konuşma

1|0
    0|0
  • Sen nasıl bı çiçeksin

1|0
    0|0
  • Kuzen ile delirmeceler
    #fatheremre

1|0
    0|0
  • Sen de istiyorsun ama korkuyorsun?

1|0
    0|0
  • kocanı boşayarak..

1|0
    0|0
  • Ne yaptınız ya

1|0
    0|0
  • sende istiyorsun belliki

1|0
    0|0
  • İstemem yan cebime koy durumu sezdim...

1|0
    0|0
  • Kocanın kuzeniyle beraber mi oldun

0|0
    0|0
  • bu kadar şerefsiz olabilmrk için özle bir ödeme yapıyormusunuz? yoksa kura rile mi seçiliyorsunuz?

0|1
    0|0
    • bir kadın aldatiyorsa sebebi sizlersiniz. aşağıdaki yazdiklarimi aciklamalarimi oku öyle konuş. yargisiz infaz yapma

• eşim bunu bana defalarca yaşattı. hamileyken karnima depikle defalarca vurdu. herseyden özellikle sevgisinden ilgisinden yoksun bıraktı. şimdi ben mi hatali oldum. yanlısı ben mi yaptim

• tabiki sen hatalısın boşanabilirsin. geçin bahaneler kılıfla ruydurmayı

• Yattınmı onunla

1|0
    0|0
    • evet

• evett biraz mesafe var

• sadece o kişiyimi istiyorsun yoksa başkasylada anlaşırsan hoşlanırsan görüşürmüsün? Birde ne gibi fantezilerin var neler yaşamak istiyorsun? Kuralların nedir veya istemediklerin cinsellikte?

• niye kurtulmak istiyorsun güvenilirse.. bende evliyim.. yasak ilişki kadar haz veren bişey olmaaz hayatına renk katıyorsa.. yaptığına göre kocan ilgisiz bırakmış seni

1|0
    0|0
    • fazlasıyla ilgisiz

• konuşalım mutlaka seni çok iyi anlıyorum.. evli olan sevgilimde vicdan azabından ayrıldı bende kabul ettim şimdi yeniden mesajlaşmaya başladık. . dertleşelim çok ortak noktamız var istermisin... bnede kimseye anlatamıyorum bunu çevremde

• yani mutlaka fikirlerini almam lazım yaa dertleşmiş oluruz hem sen beni anlarsın ben seni.. avukatım ben

• seni çok iyi anlıyorum ben yasak ilişki normal ilişkiden çok daha fazla zevk veriyor.. resmen kendinden geiyorsun evli ve ilgisiz bir kadın olarak haklısın.. kadınlığını yaşıyorsun dimi

1|0
    0|0
    • evett güzel bir bayan oldugumu onunla hissettim.

• tahmin ediyorum senin gibi kadını her erkek ister ama dertleşmek isterim aynı statüdeyiz ama konuşmak istermisin

• or. spunun tövbesi olmazmış. sendeki durumda tam böyle bence

1|0
    0|0
    • oda beni defalarca aldattı. zamaninda çok göz yaşı döktüm sabahlara kadar uyumadim. haketti yani

• hakettiğini söylediğin eşinin bu olanlardan haberi yok tabi dimi? ve o öğrenmeden bu dertten kurtulmak istiyorsun

Daha Fazla
2
Yükleniyor...