Eski sevgilim bana öylebirşey dediki şok oldum size aynısı dense ne düşünürdünüz?

Eski sevgilimle Nusrette karşılaştık tek takılıyordu masasına oturdum nasılsın felan dedim buda sinirli bir şekilde tip tip bakıyordu bişiy demedi bende ona zamanında yaptıklarım için ondan ayrıldım için özür diledim uzun hikaye olaylarımız isteyene yorumda anlatırım bu ondan sonra dediki alper sen öyle şerefsiz bir adamsın ki imkanım olsa silah çeker kafana sıkarım dedi siz ne diyorsunuz

0|0
160

En İyi Kız Görüşleri

• Kız avlamak icin sorulmus bir soru. İstersen anlatirim diyerej sohbet acma cabasi bir bitin allahin s*x sevdalilari

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

140
  • Öyle dediyse elbet bir şeyler yapmışsındır ama ‘zamanında’. Belli ki kızı çok üzmüş/kırmışsın özürünü kabul etmemiş. Özür dilemekle iyi yapmışsın ama sadece özürle olmuyor:(ben olsam ve iyi anlaşmak istiyosam kesinlikle gönlünü almaya çalışırdım ne olursa olsun (ama gerçekten iyi anlaşmak istiyosam) bu arada kızı iyi üzmüşsün

0|0
    0|0
  • Nasıl canını yaptıysan acısı çıkmamış

0|1
    0|1
  • Ne yaptıysan onun karşılığını vermiş işte

1|1
    0|0
  • Zamanında ne ektiysen şimdi onu biçiyorsun.

0|1
    0|0
  • O zaman intihar et alper

0|0
    0|0
  • bence kaçç

0|0
    0|0
  • Nusrette diye belirtmen 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Demekki yarı yolda bırakmışsın

0|0
    0|0
  • Ne yaotin o kadar kıza 😔

0|0
    0|0
    • uzun hikaye istersen anlatayım

• ya ben bunla çıkmak için baya uğraştım ettim başlarda sevmiyordu beni sevdirmek için elimden geleniyaptım yüzüme bile bakmıyordu tipime sayıp sövüyordu yerin dibine sokuyordu beni ama ben bunun peşini bırakmadım genede sevdim onu aşık oldum felan derken çıkmaya başladık ben buna diyordum hep gitme beni bırakma diyordum hiç ayrılmıycaz diyordum aradan 5 ay geçti soğumaya başladım sıkıldım yani kızı kendime çekmişim şimdi ayrılsam olmaz naptım ne ettimse bir türlü benden ayrılmadı en son o yazmadı bende yazmadım bu geldi bana kızdı giç yazmıyorsun ben sana değer verdim yanıma aldım ayıp bu yaptın felan dedi bende biliyom dedim iyi devam böyle dedi bende bişiy demedim halada ayrılmadı 4-5 saat bekledim baktım bu ayrılmadı gittim ben ayrıldım dedim ben yapamıyorum seninle olmuyor benden nefret etmeni istemiyorum ama ben sıkıldım artık felan dedim ayrıldım zaten dahada bana yazmadı o ayrılsın belki daha az nefret eder dedim ama naptıysam olmadı ayrılmadı benden durum bu

• Haklı bende olsam kafana sıkardım 😃

• Kıza ne yaptıysan artık

0|0
    0|0
    • uzun hikaye ama istersen anlatıtırm

• Siniri hala geçmemiş ne yaptıysan

0|0
    0|0
  • Benim en son istediğim şey eski sevgilim ile karşılaşmak ve onun eski defterleri açması. Bir kere artık bir tarafıma takmadigim olaylar ve onun ne düşünceyle öyle yaptığı, şimdi neler yapıyormuş falan zerre umrumda değil. O yüzden çok sıkıcı bir konuşma olurdu. Zaten kalkıp başka yere gecerdim. Eski sevgilini görüyorsan selam verip geçersin. Yollarını ayırmış iki insanın konuşacak bir şeyi yoktur. Yanlış yapmışsın.

0|0
    0|0
  • knhlkjnklnvblkjn

0|0
    0|0
  • Güzel hikaye Alper. Ama biraz daha calisman lazim

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...