Seksi Olmak İçin Ne Yaparsınız?

Seksi olmak için ne yaparsınız? Bugünkü Sordum Soruyu’nun mevzusu bu. Bazısı saçımı tarar çıkarım diyor bazısı en seksi bakışını atıyor. Kim daha seksi olmuş siz karar verin. Buyrun!

0|0
2932

En İyi Erkek Görüşleri

• "Merhaba tanışabilir miyiz" , "kahve içelim mi" vs gibi basit sözlerin bile cinsel taciz kapsamında değerlendirildiği, bundan dolayı yüksek hapis cezalarının ve hadım işkenceleri gibi vahşi cezaların çıktığı, gerici ve eğitimsiz bir ülkede, erkek düşmanı feministlerin de kadın beyanı esastır saçmalıkları gibi bir çok erkek düşmanı uygulamasını da eklerseniz, bu tarz soruların ne yazık ki böyle bir ülkede sorulması tehlike doğurabilir.
    Bu ülkenin gelişmesi için 3-4 tane şey zorunludur. Birincisi feminizm en başta yok azalacak, yok olacak ve bitecek, ikincisi islam azalacak azalmalı, üçüncüsü eğitim artmalı, dördüncüsü de akp iktidarda olmamalı.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Öyle biri olman için bir şey yapmana gerek yok yalniz çıplak foto paylaşmak profil olarak eklemek hariç

0|1
    0|0
  • bir bayan özgüveni varsa seksidir zaten bu da doğuştan gelir o yüzden bir şey yapmama gerek yok 👍👍

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

2730
Daha Fazla
7

Benzer Benceler

Yükleniyor...