Sevgilinizle/eşinizle nasıl tanıştınız?

O günü detaylarına kadar hatırlıyor musunuz?

0|0
1311

En İyi Kız Görüşleri

• Birinci sınıftan itibaren aynı okulda okuduk -evlerimizin arası 10 dk yürüme mesafesi birde- ama o benim üst sınıfımdı çocuktuk haliyle birbirimizden haberimiz yoktu sonra ben ortaokuldaydım o liseye geçmişti ortak bir arkadaşımız tanıştırmıştı o dönem arkadaş olmuştuk konuşuyorduk, görüşüyorduk falan sonra muhabbetimiz kesildi 2 buçuk yıl önce tekrar konuşmaya başladık, görüştük bir şans verelim birbirimize dedik sevgiliyiz şu an öyle yani :)

0|0
    0|0
  • Basketbol için gaziantepe gitmiştik erkek tarafın da o vardı sonra birgün markete götürdüler bizi tam arkamda o vardı bana laf atti döndüm ilk görüşte aşk oldu zaten sonra birbirimize laflar soktum ordan ayrıldık bir baktım hep yanıma geliyor konuşmaya çalışıyor herkese beni soruyor falan sonra tanıştık ❤❤

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Çetrefilli üniversite günleri..

Soğuk ve karlı bi' akşamda, hem bıyıklarımı süsleyen ayranı vakumluyor hem de paçama kadar ıslanmış halde yokuş çıkmaya çalışıyordum. O sırada karşımda -gözlerime vuran karla görüşüm kısıtlanmışken, endamlı mı endamlı bir silüet belirdi...

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim ile bir konserde tanışmıştım kendisi üstüme istifra etmişti.
    Diğer sevgilim ilede havalimanında beni yanlışlıkla ihbar etmesiyle tanışmıştım.
    Hiç normal bir kız arkadaşım sevgilim olmuyor..

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

119
  • Evet hatırlıyorum 😑

0|0
    0|0
  • Tanışamadım.

1|0
    0|0
  • Şimdi biz 18 yaşındaydık ben onu çocukluğumdan beri her yerde görmeye başladım sonra bir yağmur günü okuldan çıkınca ona çarptım şemsiye vardı ve napıyorsun be özürlü dedim o da özür dilerim dedi sonra bende gülümseyerek sorun diil dedim o da sevgili olur olmaz benimle çıkar mısın dedi kabul ettim karışık bir olay yani😂😂

0|0
    0|0
  • En son daki mi ilk mi hangisini sordun? Suanki ise sevgilim yookh 😒

0|0
    0|0
  • Sessiz bir köşede düşünürken tanıştım onun ile, çene yapmaz, egosu yoktur, keşke dili olsa konuşsa yalnızlığım.

1|0
    0|0
  • Görücü usulü ile tanıştık kayınvalidem sağolsun 😁 tabi ki 10 dk görüşmüştük ilkinde😂😂

0|0
    0|0
  • Internetteki aska hic inanmazdim ama basima geldi iste ilk sevdigim internet uzeri tanistik 5 senedir birlikteyiz seneye dugun var💃💃💃

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok.
    Siz sevgilinize bilekliginizi taktirmistiniz😁

0|0
    0|0
  • Daha tanışamadım 😂

0|0
    0|0
  • Kendisi ile henüz tanışmadım.

0|0
    0|0