Erkeklerin tek derdi kız düşürmek midir?

Erkeklerin birden fazla flörtü olduğunu düşünen kız yanılıyor mudur?
Erkeklerin tek derdi kız düşürmek midir?

1|2
107209

En İyi Erkek Görüşleri

• Doğru değil karakter ile alakalı bir durum mesela bize göre de genellersek tam tersi kadınların bir sürü flörtü var. Kimisiyle açıktan flört eder kimisini arkadaş çevresi ayağına çevresine doluşturup egolarını tatmin eder ve arkadaşlık kılıfına sokarlar bu durumuda hepsi değil ama çoğu böyle şu an.
    Mesela dışarıya bir bakalım bir erkeğin yanında bir gün içersinde olan kız sayısına çoğu erkek için bu sayı ya 1 dir ya birkaçdır maksimum (kızdan kastım sevgililik arkadaşlık vs) ama bir de kızların çoğunun bir gününe bakalım telefondam mesajlaştığı 1 normal sevgilisi var herkesin bildiği bir kaç arkadaşım ayağına konuştuğu ama çok samimi erkek ve dışarda yine çevresinden arkadaş ayağına takıldığını bildiği bir çok erkek.
    Şimdi kıyaslarsak böyle durumun tam tersi olduğu çok net.

1|1
    0|0
  • Nası yalan nası yalan 😃 asılsız iddialar, hükümsüz yargılar.

Erkeklerin tek derdi Gerçek aşkı bulmak😊

1|2
    8|1
    • Aşırı bir yalan gerçek aşkı bulana kadar alternatifler arasında kayboluyorlar demek jkhgk

• Gerçek aşkı ararken kalbini pusula yaparsan alternatif rotalar aklını karıştıramaz.😃 alternatifler arasında kaybolan kişinin kılavuzu uçkurudur. Vesselam

• Nasıl inkar

En İyi Kız Görüşleri

• Ola bilir erkek bir tek kızı seviyip de başkasına bakmamasi imkansız dır eğer onu seviyorsa bakmaz eğer vücudunu yüzünü güzelliğini beğenip konuştuysa bir kere sonra başkasıyla onu görmek offf çok kötü değilmi

Sonra geçmişin olarak kalsın onu geleceğe doğru sureklema bence

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

105207
  • Bazı erkekler var, biblo gibi saklamalık. Onların tek derdi kadınını mutlu etmek.
    Bazıları da maymun iştahlı, aynı anda birkaç kadını idare eder.

3|3
    0|0
  • "Düşürmek" tabiri çok çirkin geliyor bana. Tek derdi "kadın" olan erkekler oldukça fazladır eminim. Adamlık bize münhasır olsun.

1|0
    1|0
  • Genel olarak olabilir fakat herkes herkes değildir...

0|1
    6|0
  • Hepsi olmasa da %99.9'u öyle...😄

3|1
    0|0
  • Düşürmeden havada yakalamak daha hoş

2|0
    0|0
  • Sayılır.

1|1
    0|0
  • Sanırım öyle gibi.

1|0
    0|0
  • Benim hiç öyle bir düşüncem olmadı, olamazda. Bir den fazla kız düşürmeye çalışmak çapkınlık değildir, acizliktir bana göre, çünkü karşı cinsinde bir değeri vardır değeri derken bayanlar çiçektir, siz o çiçeğin solmasını sağlayıp yerine gül alıp, onun yanına orkide alırsanız o geride kalanların hiç bir manası olmaz.

0|0
    0|0
  • bir kere dusurdugumde bingildsginin uzerine dusup beyninin pekmezi akmisti, sonra birsktim o isleri 🤪

O degil de "dusurmek" tabiri nasil bir tabirdir?
    Hadi o tabiri kullandiniz diyelim, genelleme neden?

Azicik normal muhabbet edemeyecek miyiz? Ya da illa sevgili olmak veya seks mi dusunmesi gerekiyor hepimizin? 👎

Gerci siz de haklisiniz, abazan ya da reelde kendilerine guveni olmayan hemcinslerimin sucu bu maalesef 🤞

0|0
    1|0
  • Kız düşürmek derken neyi kastediyorsun bilmiyorum ama yoklukta olan, kadınlara muhtaç olup kadınlara tapan beta erkekler kız bulamadığı için muhtaç görünüyorlar ve ezik duruyorlar. Aynı şey kadınlar için de geçerli aslında. Ama kadınlar belli etmiyor bunu, içinde yaşıyor daha çok. Erkeklerin hatası burda. Bir erkek kadınlara muhtaç olmamalı, erkeklik ağırlığı olmalı. Erkekler doğal olsun, bir şey yapmalarına gerek yok. Kızlar zaten gelirler.

0|0
    0|0
    • Ama erkeklerin bunu anlaması için sosyal zekalarını artırmaları lazım. Bu da kişisel gelişim kitaplarından geçiyor. Ama kaliteli, yabancı yazarların kitapları. Erkeklerin çoğu hiçbir şeyin farkında değil.

• Hepsini aynı kefeye koymayalım.. bazıları evet kız düşüreyim gönül eğlendireyim derdin de, bu tiplerin kesinlikle fazla flörtü vardır.. bazıları hayat koşullarından dolayı kız arkadaş olayını bile düşünemiyor, bazıları da sadece sohbet edecek birilerini arıyor, o da denk gelirse olay bu

0|0
    0|0
  • bak canım baktığında genelleme yapmak istemem ama hiçbir erkeğin geçmişi temiz değildir ‘düşürmek’tir sonuç olarak bir erkeğin geçmişine bakmayacaksın der bu toplum sana bir sözde vardır kadının geçmişine erkeğin geleceğine bakacaksın diye

0|1
    0|0
  • Yok be bir tane bulsalar öpüp başlarına koyacaklar :) Erkekleri şımartan bu düşüncelerdir. Kadın kuruntu yapar erkegin toto kalkar. Kendini hint kumaşı görmeye başlar. Flörtözlük cinsiyete bakmaz. Kadında da erkektede olabilir. Tabi toplum erkege bunu yakıştırır ama kadına bunu yakıştırmaz. O yüzden erkegin adı çıkmıştır.

1|0
    0|1
  • Kadınları bilmem de erkeklerde ne kadar fazla vücut görürse o kadar iyi olurmuş hissi var ama saçma tabi. Uygulanabilirliği de zor. Düşünen insana bir kişi yere de artar. Yok ben hala homo erktusum diyen varsa buyurun.

0|0
    0|0
  • Zamanında evet, kızlarla eğlenmek , onlara dokunma , onlarla bir çok şey yapmak inanılmaz zevk verici birşeydi ama son yıllardır kız peşinde koşmayı bıraktım , saçma gelmeye başladı, daha büyük hedeflerim olmalıydı, ne yapmak istiyorum daha farklı ne görmek ne hissetmek istiyorum, spor vs iyice odaklandım. yok sevgilim o kadarda dert etmiyorum bunu.

0|0
    0|0
  • Yüzde olarak bakılırsa öyle bir durum var ama flört epey masum kalıyor.
    Bazı başka amaç ve eylemlerin yanında.
    Tabi ki genellemeler yanlıştır. Çünkü hiç kimse olumsuz olan genelleme diliminde yer aldığını kabul etmeyecektir.
    😃

2|1
    0|0
  • Hayır tabii ki, bu yalnızca yaşamı kadınlardan ibaret görenler için geçerlidir. Normal ve aklı baiında erkekler işiyle gücüyle meşguldür ve koşuşturmacada kendine bir yol arkadşaı bulursa ne ala, hayatını paylaşır. Aynısının kız versiyonu da mevcut, sadece evlenmeyi planlayanlar ve koca bulmak için yaşayanlar var. Oysa hayatın evlenmekten ibaret olmadığını bilip okuyan ve kendini geliştiren kadınlar da mevcut.

1|0
    0|0
  • Hayır kafasına dengi uyum sağlayacak samimi olacak kız arıyoz derdimiz o her kıza yazsam cevapta verse önemli değil yani derdim kız düşürmek değil anladın mı?

0|0
    0|0
  • bazı erkeklerin evet.
    ama genel olarak erkeklerin derdi kız düşürmek değildir.
    yani en azından benim böyle bir derdim yok.
    ayrıca bunu düşünen kadın da hayatta kaybetmeye mahkumdur.

0|0
    0|0
  • Erkekler de belki kızların birden fazla flörtü olduğunu düşünüyor olamaz mi 😂 çok yanlış düşünceler bunlar :)

0|3
    0|0
  • Genelleme yapamam ama bu şekil düşünen çoğunluk var.

1|4
    0|1
  • ergenlikle baslar kadinlara ilgi ama 25 yasina kadar surer daha sonra siradanlasir ucuzlasir cinsel iliski sayisi arttikca artik heyacani kalmaz alkol ve seksin yerini hayat kavgasi veya kariyer idealler baslar kadinlar artik 3uncu 4 uncu hatta varliklarini bile unutulmus biyolojik ture donusur...

0|0
    1|0
  • Kızlarda öyle patır patır düşüyordu:) ya yok öyle bir dünya!!. Sence kızlar her önüne gelenle çıķıyor mu bunu yapan bir grup var onlar birbirini ağırlıyor işte..

1|1
    0|0
    • 6gün

Erkeğin maddi durumu iyiyse bütün kızlar o erkeklerin peşinde o erkeklerin tek derdi kız düşürmek kızlarda kendi düşüyor sonra aldatanlarda o erkekler durum çok net genelleme yapmaya gerek yok.

• Genelleme çok çok hatalı olur. Kadın ve erkek sevmek-sevilmek hamurunu barındırır.
    Tabiki sadece cinsellik yaşamak veya karşıyı kullanma amacında olanlarda var.

1|0
    0|0
  • Erkeklik veya kizlik bir durum yok.
    Insan cani ne isterse onu yapar.

0|2
    1|0
  • Haksız değiliz her erkeğin hayatında birden fazla kişi olduğunu düşünmekte.

1|3
    0|1
  • Yanılıyordur. Erkekler diye bir genelleme olmaz olamaz , tüm kızlar o. pu olmadığı gibi tüm erkekler de kız düşürme ya da birden fazla kişiyle beraber olma durumunda olmaz.

0|0
    0|0
  • tabi ki yanılıyodur bir flört etmenin aylık minimum 600 tl masrafı var ve fazlası aldatmak karaktersizlik halsiyetsizlik 😂

0|0
    0|0
  • Bir erkek çok kolay kız bulamaz ama bir kız çok kolay erkek bulabilir bu yüzden erkeklerin değil de kızların birden fazla flörtü olduğunu düşünmek daha doğru

0|0
    0|0
  • Yanılmıyordur çünkü öyledir elinde biri varken diğer tüm cepleride olası kaybedişlere karşı dolu olan varlıklar sağ cep sol cep arka cep gömlek cebi kanmayın😄

0|0
    0|0
  • Birden fazla flört olabilir bence çünkü bazen 2 kişiyle birden konuşuyorsun ama o an flört olduğunun farkında bile olmuyorsun. Ama 2 tane sevgili olması yanlış tabi.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyledir, yanılmıyorsun. Yeterki bir kız ile göz göze gelelim ve kız biraz güzel, sexy olsun. anında yazarız. Yok yapmam diyen ya çok aptaldır, ya çok fena dünya üzeri aşıktır ( öyle bişeyde yok ) ya da fırsat düşmüyordur.

0|0
    0|0
  • Düşüp kalkacağım bir kadını değil gözlerinin kıyısına demir atıp bu limanda benimle ömür boyu kalacak bir kadını yeğlerim. ⚓

1|0
    0|0
  • Haksızdır. Keşke tek derdim kız düşürmek olsaydı, bu kadar kolay bir şeyin üstesinden rahatlıkla gelirdim.

1|0
    0|0
  • modern çağın en büyük problemi. sorulara cevap veren kızları düşürmeye çalışıyor. pubg oynuyo aynı, tavla, 101, kelimelik oynuyor ordan bile kız düşürmeye çalışıyor. yeter bir salın kardeşim

0|1
    0|0
  • Sürekli, erkeklerin birden fazla flörtü olduğunu düşünen kız 'madem erkekler böyle biz de yaparız' diyen kızdır. Net

1|0
    0|0
  • Kadınların tek muhabbeti; O bana teklif etti, edecek ya da etmeliden ibaret. Paradan bahsetmeleri plase.. En kötü ihtimalle sürekli kendilerinden bahsederler. Olmadı dedikodu yaparlar. Tüm bunların yanında erkeklerin yaptıkları iş çok masum..

0|0
    1|0
  • Erkekler kadinlar pesinden duser ama gozde olan erkekleride kadinlar rahat birakmaz pek. Ama erkeklerin tek derdi kiz dusurmek olarak nitelendirmek adil olmaz.

0|0
    0|0
  • 1 tane bile flortum yok kiz dusurme gibi bir derdim de yok olsa zaten profil fotosu koyar buradan bile bulmaya calisirim sadece bazi kizlar tüm erkeklerin pesinde kostuğunu düşünüyor

0|1
    0|0
  • Yokluktan bunlar hep yokluktan.. Bir olsun adam akıllı olsun diyoruz ama yok..

2|0
    0|0
  • Erkekleri ve adamları birbirinden iyi ayırabilmek gerekir.

2|0
    0|0
  • Karşınıza hep çapkın kişiler çıktıgı için böyle soru işaretleri oluyo. Kendi halinde bu konuda hicbir girisimi olmayanlardan haberiniz yok tabi dikkstinizi çekmiyo ya

1|0
    0|0
  • hislerimde hiç yanılmadım düşündüğüm oldu evet ve daha sonrasında şans tanımadım

0|2
    0|0
  • Biz erkek milleti olarak kadınlardan da fazla bir şey beklemiyoruz endişen olmasın.
    Kadınları şeytana benzeten sizsiniz yine.

0|0
    0|0
  • Bence değildir. Her erkek birgün karşısına evlenebilecegi birinin çıkmasını ister. Ya da fazla iyimserim😊

0|0
    0|0
  • Herkes aynidir diyemeyiz.. bu erkekler icinde kizlar icinde haksiz bir cikarim olur.
    Ama genc olanlarin bir cogunun oyle gibi gözüküyor.

0|0
    0|0
  • Bilmem benim tek derdim kız düşürmek ama tipsiz olduğum için olmuyor. Yakışıklı erkekler başarabilir ancak.

0|0
    0|0
    • Bar çıkışlarında genellikle engel koyarım kız düşürmek için. Üniversite çıkışına kapan koyduğum da oldu. Çelme takmak da güzel bir tercih. Öyle baktım iltifat ettim falanla düşmez kız , biraz fiziksel güç gerekir.

• Evet kız düşürmek

• Kız arkadaşım olsun demek kız düşürmek demek midir? Asla ayna anda 2 kız gibi bir maksadım olamaz. Önemli olan 1 kızı sevmek ona aşık olmak ve ona sadık olmaktır.

0|0
    0|0
  • yıllarca tek flörtüm olduda ne oldu. 2 kere boynuz yedim. kadını erkeği yok bu işin.)
    erkeklerin tek derdi kadın değildir. işimiz kariyerimiz. eğitimiz bunlar bizim için daha önemli yoksa o kadaınlar yanımızda durmnaz :D

0|0
    1|0
Daha Fazla
262
Yükleniyor...