3 yıllık sevgilimden ayrılcam diye benim uygunsuz fotolarımı aileme atmakla tehdit ediyor çok kötüyüm bir çare bulamıyorum?

Ayrılmak istedim diye kaç gündür korkutuyor beni Allah rızası için yalvarırım nasıl yapcagımı bilmiyorum?

0|0
517

En İyi Erkek Görüşleri

• yaşın kaç? 18üstü ise şikayet et... kendini kullandırtma hic kimse sana bişeyleri yaptıramaz. ayrılma diye bunu yapan daha santajlara boyun egersen baska yollarlada kullanmaya calısır...

0|0
    0|0
  • Şantaj Suçunun Cezası (TCK 107)
    Şantaj suçunun cezası, suçun tüm biçimleri için aynıdır. TCK 107. maddeye göre, şantaj suçunun cezası, 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası ve 5000 güne kadar adli para cezası olarak düzenlenmiştir.

Hemen belirtmek gerekir ki, maddenin düzenlemesine göre mahkeme, sadece hapis cezası veya adli para cezasına hükmetmeye karar veremez, hem hapis cezasına hem de adli para cezasına ayrı ayrı hükmedilmelidir.

Öncelikli olarak bu durumla ilgili yani fotolarını ailene atma tehtidi, şantajını yaptığı durumla ilgili whatsapp mesajı, telefon mesajı vs bir belgen var mı? Varsa kesinlikle silme, tek tek ekran görüntülerini al sakla. Yoksa whatsapp dan falan yazarak ağzından bu kelimeleri yazılı olarak al. Suç delili olarak koy kenara.
    Panik yapma. Sonra bu yukarda yazdığım kanunla ilgili yazıyı arkadaşına gönder.
    Polise gidip de kendisini şikayet edeceğini, elinde bununla ilgili kendisinin gönderdiği yazışma metinlerinin olduğunu söyle.
    Metinleri kesinlikle silme. Bir b*ok yiyemez.

0|1
    1|0
    • 2gün

Ne oldu senin is? Bu arada EIG icin saol.

En İyi Kız Görüşü

• Uygunsuz foto derken kastın ne kadar uygunsuz bunu söylersen daha kolay yorum yaparım

0|1
    0|0
    • Bel altı

• Ve babanlar bu durumda seni linç mi eder? Ya da erkek arkadaşının hastalıklı olma durumuna ne desem? Polise git demişler daha da kötü? Korkutmak bazen en kötü şey oluyor onun da sende fotosu varsa şantaj yap diyeceğim çocuğun umrunda değil anladığım kadarıyla. Ya bişey diyeceğim bel altıysa senin olduğun nerden anlaşılacak ki dövmen falan yoksa?

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• O sana oyun oynuyorsa sende ona oyun oyna onun hiç mi açığı Yok aile hayatı nasıl anne babası? Sen ne kadar korkarsan o tavuk cesaretlenir

0|0
    0|0
  • Hiç bişey yapamaz. Öyle kolay mı? Adamın gö*tünü s*kerler. Ona demeyecekler mi, mk oğlu beraberken iyiydi de şimdi mi kötü diye?

0|0
    0|0
  • Ee hak etmişsin sende madem korkuyorsun neden atıyorsun.

0|0
    0|0
  • Pişman olacağınız şeyler yapmayın. Reşitsen eğer siber suçlara şikayet et başka çözümü yok.

0|0
    0|0
  • Polise git yaptığı şey şantaj ve gerçekten büyük bir suç

0|0
    0|0
  • Atarda şikayet edeceğini söyle büyük suç. Gtü yemez. Haketmişsin yatmasaydın diyenlere de aldırma

0|0
    0|0
  • bir halt edemez sucdur bu sende onu polise vermekle tehtit et

0|0
    0|0
  • önce suc duyurusu sonra polis...

0|0
    0|0
  • Polise giderim de hatta git

0|0
    0|0
  • Yatmasaydın

0|0
    0|0
  • Atmasaydın sende öyle ite

0|0
    0|0
  • Polise gidiyorum de nasıl kuzu gibi oluyor bak

0|0
    0|0
  • Sende onu tehdit et

0|0
    0|0
  • 3 yılını bu aptal için mi kaybettin?

0|0
    0|0
  • Tek bir sorum olacak, onunlayken bir başkasıyla konuştun ya da aldatma sayılacak bir şey yaşadın mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...