Arkadaşlar lütfen acil cevap verin?

İlk önce lütfen sallamayın okuyun okumaya zamanınız yoksa lütfen sallamayın şimdiden teşekkürler
Yaşımı belirtmek istemiyorum. Budan 4 sene önce onu gördüm. Ve o zamandan bu yana ona aşığım. İlk sene oturduğumuz yerler yakındı baya konuşurduk ama öyle böyle değil. Her gördüğümüz yerde baya saatlerce konuşurduk. Bana iyi davranıyodu arada ellemiz falan çarpışıyodu hafif tebessüm ediyodu. Sonra 1 sene geçti. bir kız vardı ona böyle çikalota fala hazırlamış buna açılmıştı. O da kabul etmişti ben ilk duyduğumda baya yıkılmıştım. Sonradan öğrendim bu arkadaşları bu kızla arkadaştı o yüzden onu zorlamıştılar.2ay geçti kız başka birisini aşık oldu güya onu bıraktı o çocuğa açıldı o çocukta bunu reddetti. O o aralar üzgün değildi. Sonra bu olaydan 2 hafta geçti geldi bana açıldı. Bende içimde baya birikmişlik vardı olsun dedim geçtim. Sonradan kafama dank etti ben napıyodum geri döndüm bende seni seviyorum dedi o bu sefer olsun dedi. bu olaylardan tam 2 sene geçti. Kapının orda arkadaşıyla konuşuyordu arkadaşı bana doğru baktı ve birşeyler fısıldadı sonra o da 'ya olum sevdiğimi anlar öyler yaparsam'gibisinden birşey dedi. tabii bu en en iyisi daha birçok şey oldu örneğin bu gün bir arkadaşımla konuşurken (erkek) arka tarafa geçip bize doğru baktı. Buraya kadar güzeldi ama o kızla hala çıkıyo gibisinden birşeyler duyuyorum son zamanlardan beri. Ama bunun olması bana inandırıcı gelmiyor. Çünkü kız onun yanına geldiği zaman küfrediyo sen sus ordan uzaklaşıyo ama bunu bazen gülerek bazen ciddi yapıyor. Sizce arkadaşlar o kızla sevgili mi? beni seviyor mu?
  • Seviyor
    A seç
  • Sevmiyor
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
01

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0