İlişkide baskın maço erkeğini niye tercih ediyorlar?

Anlamıyorum valla nedir yani? Yok maço olsun. Yok baskın karakterli olsun. Buk mu var? Niye insan olsun demiyorlar? Benden maço olmaz, baskın da olmaz! Olamam yani olursa da yapmacık olur üzülürüm!
Islat beni aşkım 😂 fışkırt😂foşur foşur😂
Islat beni aşkım 😂 fışkırt😂foşur foşur😂

1|2
2718

En İyi Kız Görüşleri

• Çünkü bu tarz adamlar dilbaz oluyor kandiriyorlar sonra bir bakiyorsun kiii sadece kendini düşünen kendi kurallarinin var oldugu bir adam çıkıyor karşına!
    Aldanmayın kizlar!

2|2
    0|0
    • Hehehe çok tatlı olmuş görsellik sonuna kadar katılıyorum olabilir 😅 Aldanmayın ne oluyyy😅

• Baskın karakterli biri olarak asla baskın karakterli biriyle olamadım. Iliski de iki kişi birbirini dengelemeli bence. Ben seçimimi asla kritere göre belirlemedim kalbim nereye giderse onun peşinde yer aldım. Tabi ki kalbin peşinden giderken mantıkta olsun isteriz ama malesef bize uygun olan kişiyi kalbimizin sesi sustuğu zaman duyabiliriz. Insanın bazen gözüne perde iner ve hata yapar.

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Yanılsama aslında kadını koruyup kollayan sahip çıkan ilgilenen , dışarıya sert evinde yumuşak huylu erkektir istedikleri ama günümüzde herşey birbirine karıştığı için , kendisine bağıran küfür eden hergeleleri adam sanıp seviyorlar bu yaptıklarınıda kendilerini sevdiği için yaptığını sanıyorlar. Önce insan sonra erkek olabiliyorsa sonrada adam olmalı erkek

3|3
    0|0
    • Abi çok güzel yazmışsın ellerine yüreğine emeğine sağlık bende korur kollarım laf söz ettirmem ki ilgilenirim de ama evde dışarda farketmiyor yeni genel olarak çocuksu deli dolu biriyim ben

• Bende seni seviyorum abi 😅

• Eyvallah Sonerim😅

• Kendilerinin ne olduğunu bilirler ve diğerlerinin kendilerinin hakkında ne düşündüğünü umursamazlar.

Diğer insanların desteğine ya da egolarının pohpohlanmasına ihtiyaç duymayan, bağımsız, gerçek erkeklerdir.
    Ve kadınlar kendine güvenen bir erkeği oldukça seksi bulur.

Maço erkeklerin illa çok çekici bir vücuda sahip olması ya da çok yakışıklı olmaları gerekmez.

Hatta bazı maço erkekler hiç de yakışıklı olmadıkları halde, kadınlar tarafından gene de dayanılmaz bulunurlar.

0|1
    0|0
    • Çok güzel yazmışsın ellerine yüreğine emeğine sağlık da kafam karıştı 😅Sende de var gibi 😅

• Sende de var bence ben biraz sezdim sanki 😂 ama baskın iyidir. 😄

• Bende var bir şeyler de sıfatların canı cehenneme pek anlamıyorum insanım yani 😅

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 25

• Ne maço, ne de romantik bence ikisinin tam ortası olmalı. 😒
    Dışarıda aslan, evde kedi olsun. 😁

0|1
    0|0
    • Hehehe olur zaten 😅O ne öyle o zaman kadın da mutfakta aşçı dışarda hanfemdi yatakta panter olacak böyle bir şey yok 😅 Olduğu gibi olsun insan olsun 😅

• Adam olsun adam!! 😁

• Tamam işte ben adamım çok şükür şimdi oldu 😅Adam olsun de 😅Bir öyle bir böyle olan adam değildir 😅

• Maco erkek daha gizemlidir acaba ne olacak nasil tepki verecek diye merak ederiz ee merak edince de kendini puzzle yapar gibi hissedersin. Her yasadiginda bir puzzle parcasi bulursun ve bunlari birlestirerek onu kendi deneyimlerinle tanirsin. ama cok acik sozluler her seyi anlatir icini disini gizemi kalmaz. en azindan benim fikrim bu.

0|1
    0|0
  • Kişiliksiz kadınların tercihi o bence. Çünkü şu mantık var. Maço olursa beni kıskanır. Beni sakınır yatakta iyi s.. ker anlayışı var. Niyazi beni çok kıskanır deli gibi ay hayatta gelemem gidemem yapamam falan filan. bir de kadınların öyle kadınlar dayak yemekten de hoşlanır. hayatlarında çoğunlukla birey olamamış birey olarak karar verememiş kadınlardır. kendilerini çekip çeviremezler. diğer taraftan da seks konusunda iyi sker anlayışı var.

0|1
    1|0
    • Biraz ağır oldu gibi kişiliksiz demek bence o kadar değil. Bazıları bilmiyor ailesi maço çevresi maço maço seviyorlar. Kişiliksiz diyemem ama sevmem o insanları. Çünkü maço değilim ve olamam. Bende kıskanırım. Tövbe tövbe ya ne diyorsun! EyvAllah. Bu kadar açık sözlü olma lütfen! Öyle düşünenler aklı fikri cinsellikte olanlar insan değildir zaten! Karakterizdir ona katılıyorum

• erkeklerin boyu en az 185-190 kadınların boyu en az 170-175

• Çok güzel yazmışsın gerçekler bunlar ama benim değil! Herkes herkes değildir herkes herkese benzesede hayırlısı.
      Benim için geçerli değil. Benden kısa olması yeterli...

• Yani ona maço demeyelim de bir agirligini ortaya koyabilmeli laf soz dinletebilimeli bence. Ve tabii bunlar dogal olmali kiside yoksa bu huy zaten etkili olmaz 😎

0|1
    0|0
  • Hep bu Türk filmlerinin dayattığı Kadir Inanır rolleri yüzünden 😊 daha çocukken onu hayranlıkla izleyenler kafasında öyle profil oluşturuyor. Ama ben insan olsun diyorum fakat ağırbaşlı olmalı. Ağırbaşlı ile maçoyu karıştıranlar var.

1|2
    0|0
    • Hımm çok güzel yazmışsın Azra ellerine yüreğine emeğine sağlık da ağır başlı nasıl oluyor tam olarak? Bende severim o filmleri de öyle olmam

• Burada nasıl olunursa öyleyim işte 😅 sen nasılsın?

• Hehehe bende onun gibi bir şey çok şükür diyelim😅

• Baskınlık, maçoluk vs. gibi şeyler karıştılıyo sanırım.. Seven kalp her türlü sever sahip çıkar. Şudur budur diye sınıflandırmayalım bence! ✌️❤️ Sevgiyi basitleştirmeyelim misal..

1|1
    0|0
  • Baskin erkek, bence tercih edilecek birşey değil. Despot, sinirli, bastirici, çok karışan, herseyi sorgualayan biri geliyor benim aklima maço denince.

1|2
    0|0
    • Hımm ben sinirli değilim ama sevdiğimin canı yanarsa sinirlenirim. Ben sevdiğime karışırım o da bana karışır. Sorgulamak değil ama sorarım.

• Yerine göre davranmayı bilmeli erkek de/ kadın da..
    Çok yılışık da olmamalı ama yeri geldiğinde espiri yapabilmeli..
    Çok sert tavırları da olmamalı ama yeri geldiğinde lafını dinletebilmeli..

0|2
    0|0
    • Heh işte bu abla yerine göre yani 😅
      Tamam da bunun soru ile alakası yok 😅Millet diyor baskın ahir başlı maço kodum mu oturtan cinsten odun filan 😂Ben deniyorum da olmuyor 😂 Gülüyorum

• Olur bakarım sen de bak kendine 👀😂

• Bende bakarım ablam 😅Bakacak başka kimsem yok ki😅

• bu erkek kadin dogasinda var. erkeklerin karakteri fizigi daha baskin sahiplenici olmaya müsait kadinlarda korunmaya müsait.

0|1
    0|0
  • Maço değilde sahiplensin, kıskansın, koruyup kollasın, öyle herşeye izin vermesin çok geniş olmasın istiyoruz

0|1
    0|0
    • Bunlar bende var kardeş😅Sahiplenir kıskanır korur kollarım her şeye izin vermem😀

• Çok güzel yazmışsın kardeşim Allah razı olsun senin güzelliğin. Benim için aşk ve sevgi her şey demek 😊Bence de yapması gerekir seven sevdiğini korur kollar laf söz ettirmez bizde

• 7gün

Evet kardesim aynen oyle katılıyorum

• Sonra da kocam beni dövdü kocam dışarı çıkmama izin vermiyor kocam giysime karışıyor kocam çok kıskanç dayanamıyorum kocam çocuklarımı göstermiyor kocam ayrıldım diye darp etti xuekdkmedkdjsndiekdk

0|1
    0|0
    • 7gün

Bunlar da oluyor tabiki fakat bende bazı şeylere müdahale ederim baş çavuşun eşeği yok burda 😅

• Ya öyle Maço- kabadayi bir tip tercih etmem... biraz siirden anlayan romantik ne biliyim icindeki cocugu öldürmemis biri olsun... ne o öyle kabadayi filan... 😂😂

0|1
    0|0
  • Bnim hosuma gidiyor lafini sozunu geciren guclu duruslu bir erkek gormek...

0|1
    0|0
    • EyvAllah da laf söz geçirmek ile güç olunmuyor kadına laf geçirmek kolaydır zaten kadına gücü yeter genelde

• Sorun da bizim fikirlerimizi sormadin mi bnde sevdigim tarzi soyledim sana niye karisayim... seni seven de cikar bni seven de cikar her saticiya alici cikar derler 😁

• Sen başkasının fikrini koydun ortaya 😅Sevenler zaten çıkıyor konu o değil 😅

• Çünkü kadınların kendilerine toplumumuz yüzünden güvenleri yok böyle maçoların yanında kendini güvende hissediyorlar.

0|1
    0|0
  • Abi maço olunca sonra çok sert oluyor diğeri olunca hiç takmıyor herşeye tamam deniyor insanları memnun etmek zor

0|1
    0|0
  • Ben de anlamıyorum. Onların kendi zevki. Benim için tam tersi. Maço erkeklerden iğrenirim. 😑

0|1
    0|0
  • Yönetilmeyi sevdiklerinden sanırım hoşuna gidiyor kimisinin.

0|1
    0|0
  • Hahahhaha foşur foşur kisminda kahkaha attım 😂

0|1
    0|0
  • Asla.. Yaşasın hanımcı erkekler 😊😊

1|3
    0|0
  • Yok baskın kişilik istemezdim.

0|1
    0|0
  • daha doyurucu oldu icin

0|1
    0|0
  • Hanimcik olsun 😂😂

0|1
    0|0
  • Bence gereksiz cidden

0|1
    0|0
  • Maço erkek cool'dur bence:)

0|1
    0|0
  • Nalet olsun içimizdeki hayvan sevgisi..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

Benzer Benceler

Yükleniyor...