Hafta sonu yapacak bir şeyler bulmak bekarlar için mi daha zordur, çiftler için mi?

Sizce bekarlar için mi yapacak bir şeyler bulmak zordur, yoksa çiftler için mi?
Hafta sonu yapacak bir şeyler bulmak bekarlar için mi daha zordur, çiftler için mi?
  • Bekarlar
    A seç
  • Çiftler
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
6678

En İyi Erkek Görüşleri

• Ben şahsen arkadaşımdan biliyorum sevgilisi ile takılıyor sinemaya falan gidiyorlar. hafta sonları oldukça eğleniyorlar. ama ben yalnızım, bekarım, yokluktayım. hafta sonu evde film izlemekle arabaya kâr yağarsa onu temizlemekle evde oyun oynamakla bir ömür geçiriyorum

1|0
    0|0
  • Kesinlikle bekarlar içindir çünkü bekar olunca etrafındakiler genelde evli oluyor örnek ben ve hafta sonu eşleriyle plan yapıyorlar genelde yani benim yapmam alternatif olarak bitiyor fakat etkinlikleri tek yapınca sıkıntı ortadan kalkıyor ama toplu olarak evli çiftler daha kolay plan yapabiliyorlar bize göre

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bekarlar için zor. Herşeyden önce yanına birini bul sonra etkinlik düşün yakın olsun eve geç kalmadan yapılacak olsun sıkıcı olmasın ikimize de uysun tam buldum derken knk isim çıktı yaa desin ve haftasonu evde pineklemecee

0|4
    0|0
  • Abi çiftler için daha kolay yanlız olunca yapacak birsey yok. Sevgilinle/eşinle dışarı çıkıp gezersin ya da evde oturup filim izlerken bile sıkilmazsın. Ama tek başına sıkilıyorsunuz.

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 76

• Yalnızlar için, bekarlar için değil.

6|4
    0|0
  • Yıkıklar için zor

0|0
    0|0
  • Bu soruya cevap olarak yapılacak şey için istek olması gerekmektedir. İkincisi ise yapılmak istenen ne ise maddi olarak değeri ile alakalı. Ama maddi değeri olmayıp çok güzel yapılacak şeyler de çoktur. Örnek; kar yağdı neden dışarıya çıkıp eğlenmiyoruz...

0|0
    0|0
  • Hiç evlenmedim o yüzden kıyaslama yapamam ama kendini birilerine bağlı hissetmediğin ve tek başına da bir şeyler yapabildiğin sürece bence hiç bir sorun yok. Hafta sonu kimseyi bulamazsan çık kendin gez. Yalnız gezmek iyidir, yeni insanlarla tanışırsın. Yapabilirsiniz inanıyorum!

0|0
    0|0
  • Yaratıcı olmakla ve kafa yapısıyla alakalı bence. Yoksa monoton birine evli bekar fark etmez. Hareketli ve hayattan zevk alan biri de her durumda bulur yapacak bir şeyler.

1|0
    0|0
  • evli ciftler için zor çünkü eşini ve kendini düşünüp ortak karar vermek zorundasın ve bir bayanla heryere gidilmez

0|0
    0|0
  • Çiftler için bence, klişeligin yuksek boyutlarda olduğu bu zamanda siradanligi , siradanliktan uzak tutarak yapacak insanlar azalıyor

0|0
    0|0
  • Her ikisi icinde ask yoksa çekilmez olur. Aşk varsa evli bekar fatketmez daima çok güzel şeyler bulunur...

0|0
    0|0
  • Evliler için sorun yok. Birbirleriyle uğraşırlar. Ama yalniz olanlar sıkıntıdan patlarlar

0|1
    0|0
  • Çiftler için zor. aslında yapmak istemez. zorla yapılır

Bekar her istediğini yapar isterse tek gecelik isterse uzun süre. şartlanmaz kimseye. tercih hakkı vardır. çekip gidebilir.

1|0
    0|0
  • Bence bu birşeyler her neyse cebe bakar cepte para varsa herşey yaparsın yoksa oturur kalirsin öylece

1|0
    0|0
  • Ben bekarım hiç arkadasım olmadı bu zamana kadar tek başıma Tem otoyolunda geziyorum esenyurt bahçeşehire geziyorum mesela hiç kızlar bana bakmıyor çok zor

0|1
    0|0
  • bence evlıler çünki kadınlar herdaım yapıları geregı kararsızdırlar omu olsun bumu olsun oramı , buramı derken kavga eder küser otururlar :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bekarlar için zor eğer bir de sapsanız daha da zor.. Evli olsan en azından eşinle, çocuğunla biryerlere gidebilirsin veya evde hep birlikte zaman geçirebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bekarlar ve yalnızlar için yapacak bir şeyler bulmak zordur.

1|0
    0|0
  • Yanlızadam rolü zordur ve karanlığın aydınlanmaz vede yıllarca beğenilen biride değilsen hepten sabittir aynı strateji en iyisi varsa bir dişin kucağında pofuduk pofuduk uyumak bence

0|1
    0|0
  • bekarların önce adam bulması lazım, mantıklı soru mu bu şimdi

1|0
    0|0
  • 2 sinide tecrübe eden birisi olarak 🤣 eşinizle bekarlık taki yaşadığınız gibi olmuyo çünkü gittiğiniz yerler takıldığınız mekanlar ws. Bir süre sonra rolantiye biniyor ama bekarlık hızlı geçiyor 😬🤭

0|0
    0|0
  • Bekarlarin yapabileceklerinin sınırı yok. (Yani yapacaklari o kadar çok şey var ki. Sapıkça anlasilmasin)

0|0
    0|0
  • Ya yalnızken bir şey yapmasanda olur keyfim ve kahyası karar verir ama hayatımda biri olsa sıkıldım dese illa bir şeyler yapman lazım gönlünü hoş tutmak için

0|0
    0|0
  • Arkadas cevrene bagli. Bekarlarin da evlilerinde kafa dengi arkadaslari olursa bekar evli olmanin bir onemi yok.

0|0
    0|0
  • Onlarınki sıradan hep aynı bekarlar herzaman yeni arayış aksiyon bulur 😂😂

0|0
    0|0
  • Bu soğuk ve bulutlu havada bekar ya da evli farketmez, en güzel yer üçlü koltuk 😅

1|0
    0|0
  • Bekarlar için çünkü çiftler için öneri ikiye katlıyor

1|0
    0|0
  • Bekarlar icin daha zor. Sevgilisi olanlar icin güzel 👍

0|0
    0|0
  • Bekarlar. Çünkü düzensiz bir hayata bağlı kalınıyor.

1|0
    0|0
  • Çifler hiç bişey yapamasalar bile girsinler sıcak yorganın içine ama bekar olan kişi yorganın altına girse ne yapacak soğuktan titrer durur

0|0
    0|0
  • genelde ptt yaparım.
    flim fetivalim olur genelde
    ya da sevdiğim insanlarla gezmek tabi

0|0
    1|0
  • Benim haftasonum yok böylece hafrasonu ne yapacagim gibi bir derdimde yok ohh miss kafa rahat

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    46

Kızlar Ne Diyor 64

• Bekarlar

0|1
    0|0
  • Görüş ayrılıkları olup evde pinekleyebilirler çiftler. Bence bekarlar hafta sonunu daha iyi değerlendirebilir. Çiftler bazen aynı konuda hemfikir olmayabilir..

0|0
    0|0
  • yalnız olanlar için daha zordur. çiftler hiç yoktan seks yaparlar :D haksız mıyım ki :D

0|1
    0|0
  • Bekarlar ıcın daha zor yalnız vakt gecırmek guzelde olsa bır yerden sonra sıkabiliyor çift olduğunda farklı bir şey olmasada iki kişi muhabbetle geçiyor

0|1
    0|0
  • Ciftler icin bence birde karsi taraf odunsa daha zordur ☺

0|0
    0|0
  • Tabi ki çiftler için 😂birbirlerine uymak zorundalar herşey bir adım yavaş işler

0|0
    0|0
  • Bekarlar için tabii ki. Sevgililerden biri bir şey önerir mutlaka ya da evde takılırlar ama sapsan, mitoz bölünüp fikir alışverişi yapamayacağına göre... zor yani

0|0
    0|0
  • Çiftler için daha zor, biri gitmek ister diğeri kalmak ister evde.

0|1
    0|0
  • Yanlışlıkla çiftler dedim ama bekarlar için daha zor çünki misal ben tek başıma bişeye karar veremem eşim olursa onunla daha kolay olur 😄

0|1
    0|0
  • Bekarlar için daha zor arkadaş kuzen arıyorsun hepsini birlikte bir şeyler yapalım diye herkesin nazı geçiyor hemen söyle isim var böyle isim var diye

0|0
    0|0
  • Çiftler için 🙈bekarlar kafa nereye ben oraya🤪çiftler düşün düşün b.. işin

0|1
    0|0
  • Evli olmadigim icin mantığıma gore her ikiside zor olabilir ama belki bir tık bekarlar icin daha zor olabilir

0|0
    0|0
  • İki farklı insan iki farklı istek birini yapsan diğeri kırılır diğerini yapsan diğeri

0|0
    0|0
  • Bekarlar biryerlere giderken izin almak zorunda değil ama evliler eşlerinden izin aldıklarında eşleri bazen izin vermiyor bu çok can sıkıcı

0|0
    0|0
  • Evli çiftler için tabikiiii🤦‍♀️ neysek PubG var sıkılınca, dışarı için karar verilemeyince düşünme safhasında atılıyor 1el. 😂👌

0|1
    0|0
  • Bence çiftler icin çünkü bekarlar istediği zaman istediği yere gider ciftler her zaman plan yaparlar

0|1
    0|0
    • İnan öyle olmuyo bir eksiklik oluyo hep vur patlasın çal oynasın hesabından gidenler için senin söylediğin o da bize yakışmaz

• Yalnız insan için zordur arkadaşı eşi doldu olmayanlar için😂

0|1
    0|0
  • tabiki çiftler için bekarlar herşeyi yapma özgürlüğüne sahip bir sürü seçenek var harika

0|1
    0|0
  • Çiftler uyumluysa bekarlar için, sosyal çevresi genişse evliler için zor

0|0
    0|0
  • Bekar oldugunda tek te takılabılıyosun bıtere gıderken ya da bazgecıyosun gıtmekten

0|0
    0|0
  • Bekarlar nereye isterse gidebilirler. Çiftlerin gidebileceği yerler sınırlıdır.

0|0
    0|0
  • Bekarlara zor.

0|5
    0|0
  • Çiftler için tabi ki

0|1
    0|0
  • Bekarlar

0|2
    0|0
  • Sevgilim olsa her gün sevisirdim mis gibi

0|0
    0|0
  • Bence çiftler çin..

0|1
    0|0
    • Şahsen biz yapacak bir şey bulamıyoruz, kararı çocuğa bırakıyoruz. O ne isterse onu yapıyoruz

• Bence ikisi içind e

0|1
    0|0
  • Bekarlar icin

1|0
    0|0
  • Bekarlar diycem be

0|0
    0|2
  • Bekarlar

0|1
    0|0