Abim " Tip yoksa Kız da yok" dedi. Sizce haklı mı?

Abimle neden reddedildiğim hakkında konuşuyorduk. Ben tipsizim bu konuda abimle hemfikiriz. Kızların tipe baktığı konusunda da hemfikiriz. Abim bir cümle söyledi "tip yoksa kız da yok." bir yandan haklı olduğunu düşünüyorum bir yandan da tipsiz olduğum için ulan keşke haklı olmasa diyorum. Sizce tip yoksa kız da yok mu? yoksa kızlarla tipin hiçbir alakası yok mu?

0|0
28

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunlar yalan

0|0
    0|0
  • 1 seyin eksikse 1 seyini kusursuz yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• var kanka kb ama gerçek yalan söylemiyorum gerçekler acıdır bak başka konuda kendimle ilgili bir gerçeği söylerimde gerçeklere nekadar çok alışırsan okdar çok iyi olur

0|1
    0|0
  • Bütün kızlar mı tipe bakar? HAYIR ! Önemli olan kendini ne kadar geliştirdiğindir tipin mi yok? git vucut yap kitap oku biraz entellektüel görün bir hobi edin ve spor yap görüyoruz cok yakısıklı adamları ama maldan farkları yok eksik olduğun yönünü başka bir şeylerle tamamla lisede bende çirkindim zayıf esmerdim ama çalışkan ve spor yapıyordum ve sürekli okuyordum. Böyle arabesk'e bağlama !

0|0
    0|0
    • 4gün

Dediklerinin hepsini 10 kere reddedilmeden önce yaptım zaten. İstersen neler yaptığımı detaylarıyla birlikte anlatabilirim.

• 4gün

Dostum sorunda zaten kızların tipe baktığı konusunda sen kabul etmişsin bir kere. Öz güvenin olmadığı da aşikar sen zaten başta hata yapmışsın.

• 3gün

Özgüven olsaydı da reddedilirdim.

• Bazı kızlar zekadan etkilenir bazıları karakterden kimisi de dediğin gibi fiziğe bakar direk kısmen doğru tamamen değil

0|0
    0|0
    • 4gün

Zeka'dan etkilenen , yakışıklı zeki bulabilir.
      Karakterden etkilenen , yakışıklı karakterli bulabilir.
      Fizikten etkilenen direkt yakışıklı bulabilir.
      Hertürlü yakışıklı seçeneği varken tipsize bakmazlar.

• 4gün

Ne diyim bruder umarım yanildigini kanitlayacak biri çıkar karşına

• 4gün

Ben asla yanılmam.

• Alakası yok.
    Sokaga çık bakalım kızların yanındakılerın kaçtanesı yakışıklı :D

0|0
    0|0
    • 4gün

Önemli olan sana göre değil bana göre yakışıklı olup olmamaları. Ben baktığımda alayı yakışıklı gibime geliyor sen bakınca belki tipsiz olarak görürsün. Çünkü aynı adamlar senden daha çirkin benden daha yakışıklı olarak görünüyor. Ben şimdiye kadar benden tipsiz birinin yanında dişi sinek dahi görmedim.

• 4gün

Kardeş kör, sakat adamlar evlenıyor çok karamsar olmuşssun

• 4gün

Karamsar değil gerçekçiyim. Ayrıca kör de değilim sakat da değilim. Evlenemeyecem. Çünkü tipsizim. Metin şentürk kör ama yakışıklı, o evlendi mesela.

• Evet hayatın gerçekleri

0|1
    0|0
  • Alakası var ama kız yok kismina katilmiyorum

0|0
    0|0
    • 4gün

Valla Ceyhun diye bir arkadaşım var çocuk zengin zeki komik karakterli ama çirkin işte.20 kere reddedildi. Hala şu kız bana bakıyor bu kız bana bakıyor diyor. Abim mesela özgüvenli değil ama her kız ona bakıyor. O bana bakıyorlar diye düşünmüyor bak ben ona baktıklarını görüyorum. Yakışıklı çünkü. Ama ceyhun'a hiçbir kızın baktığını görmedim. Bana baktıklarını zaten göremem. Zengin olmasını niye söyledim? bu işin parayla da alakası olmadığını kanıtlamak için.

• Tip %100 önemli malesef
    Buraya gelip yok kalbi güzel olsun önemli olan falan diyen olursa engelle gitsin
    Çünkü yalan söylüyor öyle diyenler
    Ben kızlar için tipin önemli olup olmadığı kanıtlar nitelikte yaşıyorum 🤔

0|0
    0|0
  • önceden sünnet olmayana kız yoktu
    sonra askere gitmeyene kız yok oldu
    şimdi tipi olmayana kız yok
    daha sonra da tipi var parası olmayana kız yok
    böyle böyle gidecek :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...