Kapat

Bu konuda dusuncelerinizi merak ediyorum luggen cevap verin, amaci ne konusmak istiyormu yoksa istemiyormu?

Bir erkek var yeni tanistik bir kac gun oldu konustuk yani iyi gitti birbirimizi biraz da olsa tanidik, en son iste ben ona uyucam yazmistim 02:00 civariydi saat oda sabah 07:30 yazdi (gec saate calisti icin) oda simdi benim siram bende uyucam dedi sonra ben 11 de nasil yorgun oldugunu tahmin edebiliyorum dedim. Neyse okumustu ama cevap yok, saat 19:00 civari aktiv oldugunu gördum instagramda ama birsey yazmadi, ben ona daha önce dedim seni daha iyi tanimak isterim sende istersen diye oda bende isterim demisti calisiyor anliyorum ama yinede biraz tuhaf, bir kac gun önce gec cevap verdigi icin hep bana özur dilerim dedi ve bende sorun degil ama böyle birbirimizi tanimamiz zor olur dedim Baska bir sekilde konusmamiz lazim yazdim mesela telefon da sende istersen eger, oda hemen iste Şu an konusamam ama numarasini yazdi gönderdi. Gördunuz gibi ben pek anlamadim amaci ne siz ne dusunuyorsunuz?

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• olabilir

0|0
    0|0
    • 3gün

Ne olabilir

• 3gün

Haha böyle yazmiyimi? ” hmm insan nasil telefonunu unutur ki, yazmayi unuttum” (okudumu gördu icin mersk eder) o yuzden son öyle yazmayi dusundum?

• 3gün

ya sen bu erkeği istiyon mu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...