Bir erkek zengin diye evlenip , mutlu olur mu?

Yapılan haksızlık çok zoruma gitti. Askerligini beklediğim biri, doğuda beraber şafak saydık. Yaralıydı bana geldiğinde yaralarını sardım. iyileştirdm. Evlilik düşündüğünüyorduk. Askerden gelince ailesiyle tanıştırmak istediği soyledi. Ciddiyim dedi. Meger tüm bunları söylerken hayatnda biri varmış. Askerden gelince, soğuk davrandı. Ayrıldı. Her gün biriyle geziyorum , okul okuyorsun daha senle olmaz dedi giderken. .. Çok ağrıma gitti. Benle konuşurken ailesi varlıklı biri buldu. Kız çok zengin tabi.. Aynı köyden olduğumuzdan, utanmadan bir de davetiye yolladılar. Kızla arasında 5 yaş var. Kız 30 yaşında. .. Düğüne giden kimse kızı begenmems. Nasıl aldı falan , paragöz bir ailesi var zatn dendi hep... Görselliğe çok önem veren , biri bu kadar gözü döner mi? Bir insan Bu kadar adi olur mu? Kıza lafım yok. Onun bir suçu yok. Mutlu olsun tabi.. Ama o arkadaşım içten içe yesin kendini..

0|0
420

En İyi Erkek Görüşleri

• Merak etme ektigini biçer sana nankörlük yapmış ümit vermiş yanlış yapmış sen böylesi için üzülme daha iyi biri çıkar karşına 😉

0|0
    0|0
    • 6gün

Tek istediğim bu zaten yaşattıklarını yasasin

• 6gün

Ama dedigim gibi herkes ektigini biçiyor bir şekilde bu yüzden takma geçmişi unutma ama geleceğine bak sana tavsiyem

• 6gün

Bir gün o yaptıklarını önüne koyup düşünsün sen keyfine bak haksızlık yapmış ssna

En İyi Kız Görüşü

• Bazen bir insan için bir sürü fedakarlık yaparsın ve onu kimse görmez.

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Merhaba,
    Herkesin hedefi hayalleri farklıdır. Evet bir erkek zengin diye evlenip mutlu olabilir. Karakter meselesi..

0|0
    0|0
  • Ne yazıkkı o seni kullanmış seninle birseyler yasamak istemiş sadece amacı farklıymış

0|0
    0|0
  • Hep tam tersi olurdu hayret. para böyle bok bişey iste karakter bile satın alabiliyor.

0|0
    0|0
    • Evet normalde asker diye benm aldatmam lazm. ama o kadar karaktersiz ki yedek parça olarak gorms sadece

• Ben kimseye ah etmiyrm. ama yaşasın tabi.. o gerdeğe girerken , ben hüngür hüngür ağladım

• Boşver verilmiş sadaka de sen buna. Zor biliyorum ama önüne bakmaktan başka çaren yok dik dur.

• Ya bir kadar uzun açıklamayı harbiden yazıyor musunuz internetten mi alıyorsunuz

0|0
    0|0
  • Zengin kızla Finishe erişebileceğini mi sanıyor acaba kâmil

0|0
    0|0
    • Her şeyi para pul.. okuyorsun olmaz demesi bile kötü. . Almanci misin zengin mi ailen, çalışsan kaç icra maaş alıcksn bunlar önemli onun için

• hepsi tırıvırı, zengin kız fakir oğlan modu dizilerde filmlerde olur ancak, davul bile dengi dengine.

• 6gün

Oluyor canım çocuk araba yıkamada calisyr. kiz teknisyen.

• ben olsam çoçuğun aynısını yapardım

0|0
    0|0
  • çok üzüldüm. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Ebru sen çok...

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. Karaktersiz biriymiş.

0|0
    0|0
  • soyle dusun iyiki olmamis demekki

0|0
    0|0
  • Üzülme be hayırlısı olsun de

0|0
    0|0
  • Komik

0|0
    0|0
  • Para icin evlenenlerden zaten hayır gelmez

0|0
    0|0
  • zenginse olmaz

0|0
    0|0
  • parayla olur tabii

0|0
    0|0
  • Karakter işi Allah büyüktür unutmamak gerek

0|0
    0|0
    • İnş. Bana yaptıklarını öder

• 6gün

Yapucam

• 6gün

Aynen yap kafanı dagıt biraz

• İyi olmuş senin için

0|0
    0|0
    • Neden öyle dedin

• Çünkü Allah kişiye hiçbir zaman haketmedigini vermez. Arkadaş seni haketmiyordu alamadı :)

• Doğru diyorsun. Şu an iyileştirdm kendimi. belki 5 sene sonra diycm ki iyki eşimle evlenmişim. Bak ne kadar hayırsız mış derim

• Yoook öyle bir şey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...