Kapat

Yardım eder misiniz?

Eski sevgilimle telefondan ayrıldık ve 5 aydır birbirimizi hiçgörmemişiz. Son bir kez buluşmak için anlaştık son buluşmamız diye anlaştık. Nasıl davranacağımı napacağımı bilmiyorum. Gördüğüm gibi sarılmak istiyorum. Sizce napmalıyım ılerde keşke dememek için...

0|0
35

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Ayrıldıktan sonra buluşmak anlamsız zaten

1|0
    0|0
    • 1gün

Insan neden ayrıldıktan sonra buluşur bence boş yere değil onun için bana anlamsız gelmiyo

• 22saat

Eskisi gibi olmaz sana farklı yaklaşır başka şeyler almanın peşine düşer çünkü mantık ona şunu der nede olsa yine gidecek ben istediğimi alayım gibisinden

• 8saat

Sende haklısın 😓

• ağlayarak veda edersiniz artık birbirinize

0|0
    0|0
    • 23saat

Büyük ihtimal öyle olcak zaten 😔

• Ver gitsin

0|0
    0|0
  • Oturup düzgünce konuşun derim herşeyi baştan sona

1|0
    0|0
    • 1gün

Onun düşüncesi de öyleymiş zaten

• 1gün

Yaparım yapmasınada tekrardan yenilmek istemiyorum ona üfff kafam çok karışık yaa

• 1gün

İstersen özele gel anlat dicem de yanlış anlamanı istemem o yüzden kısmet Allah yardımcın olsun diyorum

• ona tel al

1|0
    0|0
    • 1gün

Nie tel alıyomuşum ya o bana alsın 😂😂

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence içindenden geldiği gibi davran, sarılmak istiyorsan sarıl öpmek istiyorsan öp ama konuşma yapmadan önce yap bunu çünkü elindeki fırsatı da kaçırabilirsin

1|0
    0|0
    • 1gün

O zaman ikimizde tek kelime etmeden gördüğüm gibi sımsıkı sarılılım

• 1gün

İnan birşey kaybetmezsin, umarım kazanırsında sonrasında bilgi ver olur mu?

• Onu sevdiğini söyle.

1|0
    0|0
    • 1gün

Bencede direk sevdiğimi söyleyip sımsıkı sarılayım gerisi ona kalır artık

• Gördüğün gibi sarıl

1|0
    0|0
    • 1gün

O zmn direk sımsıkı sarılacam

• 1gün

Kesinlikle sarıl ileride keşke dememek için ve emin ol o sana karşı bir şey hissetmese buluşmayı bırak aklına gelmezdin.

• 23saat

Gerçektende öyle mı düşünüyorsun uzaktan da olsa bişiler hala onda da varmıdır yani

Yükleniyor...