Kapat

Neden gorustugum biri yok?

21 yasindayim, halen uni ogrencisiyim ve gorustugum hic kimse yok :/kendimi cok kotu hissediyorum etrafimdaki nerdeyse herkes evli veya sevgilisi var ben neden kimseyle gorusmuyorum... cirkin bir kizda degilim dalga gecmeyin ama bu durum cok moralimi bozuyor bu yastan sonra kimseyi bulamam gibi hissediyorum:/

0|0
843

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• Merhaba,
    Neden görüştüğün kişi yok! Çünkü sen görüşmek istemiyorsun. Yaşın daha küçük kardeşim. Üzülme lütfen. Mesele sevmek sevgili değildir. Her an sevgili olabilirsin ama sever mi? Meçhul. Sahte bir aşk olacağına bırak hiç olmasın. Rabbim gönlüne göre versin inşAllah. Kader kulun çabasına bağlıdır. Bence sen evlen. Görücü usulu olabilir. Ameller niyetlere göredir, hadisi şerif...

0|0
    0|0
  • Aynı dertten şikayetçiyim, aynı yaştayım, üstüne eskişehirde üniversite öğrencisiyim ve burada bunlara rağmen ben de yalnızım ve bununla ilgili en az 3 başlık açtım fakat bana geldiği gibi sana gelen yorumlarda aynı, yav kardeşim bir gidin yeter da yok kısmetin gelmemiş, yok kader, yalnızlık en iyisi şükret vs. vs. neden yalnızlık en iyisiymiş evet belki bunu diyene en iyisi ama x kişi için en kötüsü de olabilir öyle salak saçma yorumlar okumaktan bıktım daha da ağır cevap verirdim ama saygı çerçevesinde yorum yapmaya çalışıyorum.
    Sorunun cevabına geleceksek benim kendim için de düşündüğüm birkaç fikiri sana da sunmak istiyorum belki mantıklı gelir ve işe yarar.
    Öncelikle güzel olduğunu düşünmen güzel olduğun manasına gelmez belki de çok çirkinsin ve bunu kabullenemiyorsun.
    Belki çok güzelsin ve kimse sana yetebileceğini veya o kişiye bakacağına inanmıyor o yüzden cesaret edip yanaşmıyor.
    Bunları zaten düşünmüşsündür belki iticisindir ya da tam biri sana yanaşıcakken onu geri çekilmeye zorlayacak bir tavrın vardır ve farketmiyorsundur bence kendini dışardan birisiymiş gibi objektif bir biçimde analiz etmelisin.
    Mesela ben ara ara hatalarımı farkediyorum ama aklımda bile kalmıyor, örneğin bazen insanlara çok laf sokabiliyorum, bana yanaşmayana bir milim bile yanaşmam bana yanaşana da bana gelmesi rastlantı başkasına da gidebilirdi diyip yüz vermem. Bunlar gibi saçma özelliklerim var liste uzayadabilir seni tanımadan da hakkında birşey diyemem.

0|0
    0|0
    • 2gün

Dedigine kismen katiliyorum cirkin biri degilim etrafimdaki insanlar tarafindan da time begenilirim cogu zaman, fakat erkeklere karsi cok soguk davraniyorum haklisin, cunku kucuklugunden beri hep kizlarla gezdim fazla erkeklerle iletisim kurmam ve cok cekingen olabiliyorum bu yuzden de soguk davraniyorum sanirim bundan dolayi kaciyorlar😅

• 2gün

Bulamadim burda gizli olmadan yaz

• 2gün

şu an görebiliyor olman lazım

• Her nasip vaktine esirdir

2|0
    0|0
  • Merak etme bulursun herşey sevgili bulmak demek. değildir ama senide anlıyorum

0|0
    0|0
  • Üzülme sen de kör topal birini bulur evlenirsin. Herkes illa yakışıklı erkekle evlenecek diye bişey yok.

0|0
    0|0
    • 2gün

Zaten gorunusu fazla iyi olmasada olur eli yuzu duzgun oldukca onemli olan zekasi benim icin

• 2gün

Ya yakisikli erkeklere asilanlar daha cok ergenler oluyor lise donemindeyken bende cok onem verirdim ama artik o kadar onemli bulmiyorum

• 2gün

Herkes her zaman önem verir dış görünüşe. Ben tipsizim lisede de reddedildim , üniversitede de reddedildim. İş hayatında da reddedildim. Demek ki tip yoksa kız da yok.

• Bende 21 yasindayim suana kadar hic sevgilim olmadı. Ne olmus yani

0|0
    0|0
  • Bunun için kendini üzmene ya da sıkılmana gerek yok belkide insanlar seni hak etmiyordur 😊😊

0|0
    0|0
  • Henüz çok gençsiniz, anormal bir durum olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Hemen hayal kırıklığı yaşıyorsun bunu kendine lütfen yapma.

0|0
    0|0
  • Ülkede böyle garibanlar için sevgili bulma vakfı açıcam

0|0
    0|0
  • Sen ölmüşsün 😐😐

0|0
    0|0
  • Firsat ver.. bir tanisan cok seversin

0|0
    0|0
  • Nasip kısmet, olur bakalım. :)

0|0
    0|0
  • Özel mesaj at bu bireysel konuşulacak bir durum

0|0
    1|0
  • Olur olur daha gençsin.

0|0
    0|0
  • Bence de oyle dusunmelısın cunku oyle zaten

0|0
    0|0
  • İtici olabilirsin.

0|0
    0|0
    • 2gün

Nasil yani, genekde sempatik biriyim

• 2gün

Iste bende bundan korkuyorum tam olarak kimseyi begenmiyorum da...:/

• 2gün

Kismet nasip. Hakkınızda hayırlısı olsun. Kusursuz birini aramakla geçmesin ömrünüz :))

• 23 yaşını bekle

0|0
    0|0
  • Boşver kafa rahat işte.

0|0
    0|0
  • Birazdan bulursun bekle gör 😀

0|0
    0|0
  • Bulursun yaş 21 daha

0|0
    0|0
  • Nasip

0|0
    0|0
  • Yeterince istemediğin içindir

0|0
    0|0
  • Beyaz atlı prensin evde pes2018 oynuyordur belki

0|0
    0|0
  • Saçmalama

0|0
    0|0
  • Benımle gorus kımse yok hayatımda

0|0
    0|0
  • çok mu seçicisin?

0|0
    0|0
  • nerde yasiyosun

0|0
    0|0
  • Istesen bulursun hemde hemen

0|0
    0|0
  • Bak buldun bile 😉

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    13

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben de nerdeyse 22 olcam, güzel güzel okuyorum, görüştüğüm konuştuğum yok. Olmasın zaten ne gerek var. Mis gibi takılıyorum💕💕

0|0
    0|0
    • 2gün

Ama ozeniyorum acikcasi bazi arkadaslarima sevgilileriyle cok tatli oluyorlar

• 2gün

Hiçbir şey dışardan göründüğü gibi değil cidden özenme boşuna. Kaşınma ya rahatına bak

• Yok yaa herkesin var da ne oluyo herkesin psikolojisi bozuldu
    Senin için hayırlı olan daha gelmemiştir acele etme

0|0
    0|0
  • Ay bırak kimse olmasın kafan rahat olsun, arkadaşlarınla çık gez dolaş miss

0|0
    0|0
  • Görende 40 yaşında sanır. Abartıyorsun

0|0
    0|0
  • Daha gençsin bulursun üzülme

0|0
    0|0
  • Basıt değilsin bu yüzden

0|0
    0|0
  • Ne kadar meraklısın erkeğe evliliğe şa boşver ne güzel kafan rahata mesleğine eğitim hayatında Yüksel!

0|0
    0|0
  • 21 yasi cok degil ki. Bu zamanda insanlar erken yasta manita ediniyor diye kompleks yapma. Namusuna önem veren bir güclü karekterin var sa Allah tan hayirlisi der kompleks yapmazsin. Kader dir evlilik bunu bilirsin zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...