Başkasıyla görseydiniz?

Kız arkadaşımı bugün başkasıyla kafede otururken başka bir erkek ile gördüm hiçbir şey demeden uzaklaştım oradan ne yapacağımı bilmiyorum mesajlarına cevap vermedim kafam çok karışık.
Güncellemeler:
6gün
Cevap veren herkese teşekkürler telefon ile konuştum az önce sen nereden biliyorsun dedi ses tonundan şaşırdığını anladım arkadaşımdı diyip geçiştirdi yarın sakin kafayla konuşuruz diyip kapattım bilemiyorum ne yapacağımı ilk defa başıma böyle bir olay geliyor 3 aydır birlikteydik çok kötü bir durum. nasıl güvenirim artık bilmiyorum

0|0
54

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• E olmamis ki kiza kurgulama suresi birakmissiniz 😏 simdiye kadar senaryoyj hazirlamistir o.

0|0
    0|0
  • Gidip merhaba deseydin keşke.. belki bir sebebi vardır

0|0
    0|0
  • Sormadan sakın kıza kötü bişey söyleme belki kuzeni falandır veya eski arkadaşıdır böyle şeyler normaldir

0|0
    0|0
  • Keşke sakince gidip kızın elini tutsaydın dumur olurdu orada 😏

0|0
    0|0
    • 6gün

Böyle birşey düşünmek bile tüylerimi diken diken ediyor yüzleşmekten korkuyorum aldatılmaya asla tahammül edemem

• 6gün

Kıza sormam yerinde olsam, zaten bilmeni isteyeceği biri olsa kuzeni vs haber verebilirdi. Neyse işte yerinde olsam sinsi sinsi takip ederdim ama sen yüzleşmek istemiyorsun o da garip

• Sebebi neymiş öğrendin mi?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• “Sen nereden biliyorsun?” Bu lafı mı dedi sadece? Yani sana bir açıklama bile yapmadı mı?

0|0
    0|0
  • En doğru şeyi yapmışsın sessiz sedasız kaybol dostum ortadan.

0|1
    0|0
  • Direkt o cafede oturduğun kimdi diye sor öğren bir

0|0
    0|0
  • Normal arkadaşı olamaz mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...