Babanız yakışıklı mı?

Benim babam çok çirkin ya arada bir çirkinliğimi kesinlikle bundan almışım diye düşünüyorum. Sonra durup "ulan annem buna niye bakmış ki?" diye düşünüyorum. Benim gibi düşünen var mı? veya babanız yakışıklı mı?
Güncellemeler:
Kesin para için bakmıştır annem var ya. Babam zengin diye yani. Yoksa bakılacak bir tarafı yok bence.
Annemin babama parası için baktığının kanıtı :
Geçen gün babam işe giderken , annem alışveriş için para istemişti.

0|0
68

En İyi Kız Görüşü

• Anneme babamin yaninda güzellik açısından çok daha güzel. Ama çirkin denilebilecek bir adam değil karizması baya var. Ben ikisinden biri çirkin olsa bile çirkin diyemezdim. Anne baba sonuçta bu. Hele annenden için "babama kesin para için bakmıştir" demen beni baya şaşırttı. Değişiksin.

1|0
    0|0
    • Çirkin adam yani değil diyemem. Bu düşünce kafama takıldığı için sordum. Ben babamdan daha çirkinim ama orası doğru.

• Aslında yazarken ben de o yönden düşünmemiştim ama en haksız olduğum yerde bile kendimi savunabilme özelliğine sahibim.

• ya çıldırıyorumjhsjdhahdhd 😂😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• Her ne kadar şerefsiz olsa da, ziyadesiyle seksi ve karizmatik bir erkek..

0|1
    0|0
    • Valla benim babam şerefsiz değil ama tipsiz ya. Keşke şerefsiz olsaydı da bu kadar tipsiz olmasaydı. En azından genleriyle benim tipsizliğimi kurtarırdı.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

57
  • Yeni nesil nereye yol aliyor? Babam cirkin cumlesi oyle bir cirkin ki..

0|0
    0|0
  • evet yakışıklık babam bende babamın kopyası gibi babamın gençlığı bana benzetiyorlar

0|1
    0|0
  • Hahahahahha... benim babam yakışıklı ama çok sinirli biri

0|1
    0|0
  • Yakışıklıydı rahmetli.

0|1
    0|0
  • Benim babam yakışıklı valla karizma

0|1
    0|0
  • Babam karizma adam

0|1
    0|0
  • Hahahahah güldüm lan

0|0
    0|0
  • Degil 😂

0|1
    0|0
  • Yakışıkşı

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kanka

0|0
    0|0
  • Babam yakışıklı olmasa anam almazdı

0|0
    0|0
  • çirkinden çirkin çıktım

0|0
    0|0
    • Bizim genlerde de bir problem var. Ben çoğalmamayı düşünüyorum.

• aynen bizim ülkede tip sıkıntısı var evlenmek istemiyorum çocuklarımda çirkin olsun

Benzer Benceler

Yükleniyor...