Nışanlım mayısta evlenme kararı aldı ve aileme söyle dedigimde ise ben seninle mi ailenle mi evleniyorum dedi?

Nışanlimın beni sevdiginden eminim. 7 gun sabahtan aksama kadar calisan biri. Amcasiyla konusmus ve mayista evlenmemize karar vermisler. Bende dedim ki bu karari anneme babama söylememiz gerek. Bu yola baş koyarken kimseyi kırmak istemem ve arkamda duracaklarindan eminim. Bana cevabi ben senin annenle mi evlenicem babanla mi kardesinle mi. Şimdi şoyle birsey daha var babamla 1 kere bulusmuslar konusmuslar. Babam sevdi kendisini ve bu nisanlanmadan once. Bu arada nisanlim trenle 1 veya 2 saat uzak olan yerde yasiyor. Annemde sadece 1 kere nisanlimin amcasinin evine gitti (nisanlim amcasiyla kaliyor). Nedense annem dedim mi sinirleniyor. Annem hicte anlayissiz biri degil. annemin avukati vardi nisanlimin oldugu yerde ve annem hasta erken kalkamiyor diye rica etti dedi ki onceki gun gelelim kalalim ve nisanlimda musait degiller dedi. Şöyle birsey var amcasi benimle konustugunda gel diyor ve amcasinin karisi en az 5 10 defa annen gelsin buraya dedi. Ve biz o gece otelde kaldik. Ertesi gun gittigimizde amcasinin karisi neden bende kalmadiniz falan dedi birde bana sormadi nışanlın dedi. Cocuk deger veriyor bana ama bu yaptigi zoruma gidiyor. Ben para konusunda hic ustune gitmem kendi kart numaram bile onda. Bana bugun telefonda diyorki hergun isteklerin artiyor. Dun ben ona annemle bizi davet etmicen mi dedim diye şakadan bana söylemedigini birakmadi. Annemi neden bu kadar sevmiyor anlamıyorum..
Nışanlım mayısta evlenme kararı aldı ve aileme söyle dedigimde ise ben seninle mi ailenle mi evleniyorum dedi?
6
6
Görüşünü yaz