Nışanlım mayısta evlenme kararı aldı ve aileme söyle dedigimde ise ben seninle mi ailenle mi evleniyorum dedi?

Nışanlimın beni sevdiginden eminim. 7 gun sabahtan aksama kadar calisan biri. Amcasiyla konusmus ve mayista evlenmemize karar vermisler. Bende dedim ki bu karari anneme babama söylememiz gerek. Bu yola baş koyarken kimseyi kırmak istemem ve arkamda duracaklarindan eminim. Bana cevabi ben senin annenle mi evlenicem babanla mi kardesinle mi. Şimdi şoyle birsey daha var babamla 1 kere bulusmuslar konusmuslar. Babam sevdi kendisini ve bu nisanlanmadan once. Bu arada nisanlim trenle 1 veya 2 saat uzak olan yerde yasiyor. Annemde sadece 1 kere nisanlimin amcasinin evine gitti (nisanlim amcasiyla kaliyor). Nedense annem dedim mi sinirleniyor. Annem hicte anlayissiz biri degil. annemin avukati vardi nisanlimin oldugu yerde ve annem hasta erken kalkamiyor diye rica etti dedi ki onceki gun gelelim kalalim ve nisanlimda musait degiller dedi. Şöyle birsey var amcasi benimle konustugunda gel diyor ve amcasinin karisi en az 5 10 defa annen gelsin buraya dedi. Ve biz o gece otelde kaldik. Ertesi gun gittigimizde amcasinin karisi neden bende kalmadiniz falan dedi birde bana sormadi nışanlın dedi. Cocuk deger veriyor bana ama bu yaptigi zoruma gidiyor. Ben para konusunda hic ustune gitmem kendi kart numaram bile onda. Bana bugun telefonda diyorki hergun isteklerin artiyor. Dun ben ona annemle bizi davet etmicen mi dedim diye şakadan bana söylemedigini birakmadi. Annemi neden bu kadar sevmiyor anlamıyorum..

0|0
66

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bu durumla karşılaştın. Bende sana anlatayım ailesine gösterdiğim saygı ve sevgi karşısında annesinden durduk yere hakaret yedim ve nişanımızı bozdular. O kadar seviyordum ki nişan atıldıktan sonra 1 yıl boyunca ailesi görüşmek istedim ama karşılığında aldığım cevap yine edepsizceydi. Kızda rezil birisi çıktı sensin yaşayamam bilmem ne. Hepsi hikaye. Kısacası kimse hak ettiğiyle beraber değil. Ben karar aldım bir daha ciddi görüşürsem gelip kendileri istesinler beni madem kadın erkek eşit bu konuda da eşit olalım. Senin annen anlattığına göre ılımlı birisi benimkisinin annesi bildiğin şirret. Sokak jargonuyla konuşuyordu. Çok şükür kurtuldum şimdi rahatım yoksa sinir hastası olacaktım. Kardeşim dikkat et diyorum sadece başka birşey demiyorum o seviyorum , değer veriyorum kelimeleri hikaye. Ailesi bildiğin dengesizdi kızın bunu bildiği halde iki dakikada yarı yolda bıraktı. Şimdi ki aklım olsaydı nişanlanmadan önce ailesiyle en az 20 kere görüşürdüm. Balık baştan kokuyor aman dikkat et riske atma. Anladığım kadarıyla bu çocuk pek umursamayan birisi. Sadece dikkat et.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evlenince bir tek kadin ve erkek değil ailelerde evleniyr tabi bizde oyle pederlerde gorusurler nisanlinin yaptigida fikride cok sacma tabiki evlilik karari alindiysa bu ailelerle de konusulur peki nisanlin gelip seni ailenden istemedi mi ki babamla sadece bir defa gorustuler diylsun

0|0
    0|0
    • Nisandan once gorustuler bide istemeye gelindiginde

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• bu kadar ugrastigin icin cevap veriyorum. o adamla evlenme. sonu kötü olur.

0|0
    0|0
  • Annen bişey demiş

0|0
    0|0
    • Ne demis

• Bişeylerdemiş tir seni sewdiğinden dir sana söylemiyor aranız annemle açıl ması diye ama bişeyler var

• Çocuk urfali mi 😅

0|0
    0|0
  • kaçıracak mı bu arkadaş seni yoksa

0|0
    0|0
  • yanlis bir iliskidesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Isine karismak istemem ama bu cocugu birak diye hissettim hemen. O senin ailenle evlenmiyor sa sende onun amcasiyla evlenmiyorsun. Ne demek amcasiyla karar almislar. Ömür boyu üzülmekten ayrilik daha hayirli sanki senin icin yinede herseyin dogrusunu Rabbim bilir Istisareye yat. Hakkinda hayirlisi olsun

0|1
    0|0
  • Beyfendi ve amcası oturup senin evleneceğin günü karalaştırıp sana haber veriyorlar, sen de annemlere söyleyelim diyince de ailene laf mı ediyor? Böyleleri benim karşıma çıkmıyor ki awk keşke çıksa da gelmişini geçmişini sevsem.

0|0
    0|0
  • Bence yol yakınken uzaklaş. Ailene saygısı olmayan ilerde sanada olmaz

1|0
    0|0
  • Nasıl katlanıyorsun böyle bir inbana bravo cidden.

0|0
    0|0
  • Bu adamdan hayır gelmez.

1|0
    0|0
Yükleniyor...