Cok mu supheciyim?

Sevgilimin eski sevgilisi yillar sonra yazmis bugun naber napiyorsun diye
sevgilimde ters davranan bir insan degildir gayet insancil konusmus. Kiz buna hayat hikayesini anlatmis az sohbet etmisler sonra kiz sevgilim var diyerek onu engellemis.
ben bunu duyunca kafamda bin bir tane hikaye olustu cok sinirliyim ve ayni zamanda üzgünüm..
Ben sevgilimin ters davranip onu önce engellemesini isterdim ama yapmamis.
Cok mu supheleniyorum acaba?

0|0
32

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu hikayede eksiklikler var. Madem sevgilisi var ve engelleyecek neden hayat hikayesini anlatma zahmetinde bulunmuş. Bir yerler sana kesilip anlatılmış.

0|0
    0|0
    • 1gün

neler dusunuyorsun? yani neler var kafanda az acar misin?

• 1gün

Bahsettiğin senaryo'da mantık hatası var. Sevgilin insancıl konuştuysa neden engellendi kız için bir anlam taşımıyor ise neden erkek arkadaşının numarası hala onda mevcut. Madem sevgilisi var ve engelleyecek neden sohbet etme girişiminde bulundu neler olduğunu ben bilemem ama bu hikayede anlatılmayan yerler olduğuna eminim.

• 1gün

Bu kiz affedersinde herkese yavsayan biriymis zaten iliskileride bu yuzden bitmis ve cok kisa surmus.
      Kiz sevgilime instagramda yazmis numarasi yok yani
      Son soyledigin benimde kafami karistiriyor yani anlattigi kadar kasar bir kizsa yazmamasi icin neden yok ama bir insanin bu kadarda kasar olabilecegine inanamiyorum sonucta baska erkek mi kalmadi degil mi?

• sen de kızkançlık var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• haklısın. kişinin sevgilisi varken eskisi ile konuşması doğru değil

0|0
    0|0
    • 1gün

sence ayrilmalimiyim?

• 1gün

Yani kiz herkese yavsiyormus eskiden cok kisa surmus 1-2 aylik iliskiymis
      biz 2 senelik sevgiliyiz

• 1gün

2 seneni heba etme bence eğer sevgilin bu durumdan etkilenmediyse

• Hayır, yaptığın normal

0|0
    0|0
  • Gayet normal seven sevdiği kadar kıskanır ve takar

0|0
    0|0
    • 1gün

sence ayrilmalimiyim?

• 1gün

Herkesin düşüncesi farklıdır ilişkini bozmak istemem tabi ama ben çok kıskanç bir insanım kız kelimesine bile sinirleniyorum tahamül edemem ben olsam ayrılırdım heralde

Yükleniyor...