Başak burcu erkeği geri döner mi?

Başak burcu erkeği geri döner mi geri dönerse çektirmek istiyorum planlar kurmak istiyorum yardım edin lütfen beni kendine aşık edip terk etti bunu cezasız bırakmamalıyım. 😒

0|0
416

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Burca göre erkeğin dönmesini beklemek, dünyanın tersten dönmesini beklemek gibi bir şey olmalı. 😏

0|0
    0|0
  • Erkek bitti dediyse geri dönüşü olmaz

0|0
    0|0
  • Donse bile kendini tatmin eder enkazı tuz buz eder arkasına bile bakmadan gider dostum intikam üzerine yoktur 😅

0|0
    0|0
  • Merhametlidir vicdan azabı çekip döner diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Burçla bunun ne alakası var la harbiden iyice saçmaladınız.

0|0
    0|0
  • Çok gururluyuzdur ölmek var dönmek yok..

1|0
    0|0
  • Bu nasıl soru ellam?

0|0
    0|0
  • Dönmez vazgeç

0|0
    0|0
  • Dönmez bekleme kendimden biliyorum.

0|0
    0|0
  • Donerrr

0|0
    0|0
  • Dönmez

0|0
    0|0
  • Dönerse senindir

0|0
    0|0
  • Sen dönme o dönsede

0|0
    0|0
  • Ben başak burcuyum ne yaptı sana?

0|0
    0|0
    • 4gün

Beni kendine güvendirdi sonra da terk etti hemde acı bir şekilde seni sevmiyorum dedi adam ya

• 4gün

Yükselen burcu ne?

• Başak burcu dönmediği için ne dualar edeceksin haberin yok.

0|0
    0|0
  • Hacı abi başak erkeğinden intikam almaya çalışma. Yapma bu vizyonsuzluğu, intikam konusunda tersimiz pistir. Sen onun sakalını kesersin ama o da senin kolunu keser. (Bu da tarihi bir gönderme xd)

0|0
    0|0
    • 5gün

Ayy ondan hiç korkmuyorum tirsagin biri yaa aman salla ya dönmezse donmesin döner se de en fazla s*keriz hsjend

Kızlar Ne Diyor 4

• Burçla alakalı bir durum değil geri dönüş, ne yaşadığınla ve kişinin karakteriyle alakalı bir durum. Burçlar bazı karakter özellikleri katsada insana, zaman içerisinde yoğrularak kendi kişiliğimizi buluyor ve daha özgün bir yapıya bürünüyoruz.

0|0
    0|0
  • Insanları tek burca göre değerlendirmeyin. Çünkü her burç az ya da çok, farklı yönlerden etki eder

0|0
    0|0
  • Burçla alakası yok kişilikle ilgili

0|0
    0|0
  • Burçlarla alakası yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...