Sol elime süremedigim ojeyi sevgilime sürdürdüm, benden güzel sürdü?

Daha önce saçımı örmüşlüğü de vardı. Gayet güzel örmüştü. Bir erkek nereden bilebilir ya böyle oje sürmeyi, ben hep taşiriyorum bir sürü aseton kullanarak sürüyorum ojeyi, taşirmadan sürdü çok şaşırdım, ben bir kez yalvar yakar ikna ettim onu sakal traşı etmeye, çok merak ediyordum nasıl yapıldığını ama jileti tutamadım bile, erkekler kadınsal konularda nasıl bu kadar bilgili olabiliyor?
Güncellemeler:
Kendisi de şaşırdı ama zaten istemeye istemeye sürmüştü, sanmıyorum öncesinde tecrübesi olacağını, el becerisi sanırım

0|0
65

En İyi Erkek Görüşü

• Farklı düşünmene gerek yok ki, el becerisi iyidir ve sonuçta sana sürüyor, çok dikkat etmiş.
    Sen kendine sürerken aman nasıl olsa silerim diyorsun ama o öyle düşünmedi demek ki.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• illa kadinlar hakkinda bilgisi olmasi gerekmezki. Eli beceriklidir ojeyi taşırmaz. Eli beceriklidir bir sefer görmüştur güzel sac örer. Eğer böyle düşünmezsen aksi halde erkek arkasın kadin kuaförunde çalışmış deriz 😂

0|0
    0|0
    • sabırsızdır o kuaförde çalışacak son insan olabilir :D

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilgili olmak değil bu
    Kişi kabiliyetliymiş
    Sen değilmişsin
    Bütün mesele bu

0|0
    0|0
  • Niye olmasın doğuştan yeteneklidir belki

0|0
    0|0
  • Helal be

0|0
    0|0
  • Ben de ayaklarına sürdüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kiz kardesi varsa olabilir

0|0
    0|0
  • Seni çok önemsiyor demek

0|0
    0|0
  • El becerisi işte..

0|0
    0|0
  • Önceki sevgilisine yapa yapa acemiliği atmış.

0|0
    0|0
    • haha dur karıştırma ortalığı

• benden öncesi beni ilgilendirmez varsa öyle bir durum daha iyi olmuş onlar cefasını çekmiş ben sefasını çekiyorum :D

• Daha önce yapmışlığı vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...