Erkekle tanışma yolları?

Üni-de biri var benim gibi mavi gözlü aşık oldum ona ama nasıl tanışıcam adını bile bilmiyorum. Sizce ne yapa bilirim? Lütfen insanlık için. Acı çekiyorum burda :(

0|0
118

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Beraber aynı ortamda bulunma şansınız hiç yoksa tek seçenek sosyal medya gibi duruyor şimdilik.. Bu arada profilimdeki soruyu yanıtlar mısın seni davet edemiyorum

1|0
    0|0
  • Yavrum daha tanımadığınız insanlar için Nasıl acı Çekiyorsunuz anlamıyorum gerçekten

1|0
    0|0
    • 19saat

Aşık oldum çünki

• 19saat

Buna itirazım yok, hoşlananilirsin de... Ama aşık oldum demek samimi gelmiyor bana. Aşkın içi bu kadar boş olmamalı. Bu benim görüşüm tabiki. Teşekkürler yorumuma saygı çerçevesinde cevap verdiğiniz için. Hayırlı geceleri

• 19saat

Rica ederim, buyurun

• Senin aşkın göze düşmüş olsa da çok uzun sürmez ''' mavi gözlü '' arkadaşım :)

0|0
    1|0
    • 19saat

Aslında evet ama tanımadığım insanın sadece görünüşünü seve bilirim "akıllı" arkadaşım

• Acı çekmene gerek yok. Kadınlığını konuştur ve dikkatini çekip sohbet et. Eğer oda senden hoşlanırsa gerisi gelecektir.

1|0
    0|0
  • öncelikle dikkatini çekmen lazım. mesela kafa atabilirsin

0|0
    1|0
  • Genelde ilk adım arkadaş grubuna dahil olmaktır. Daha sonra sosyal medya ile devam etmektir.

1|0
    0|0
  • 😂😂 bişey yapma yaparsan acılırsan olmaz bırak oo gelsin. Başkan

1|0
    0|0
  • Fotoğrafda ki gözlerin gerçek ise bakman yeterli :)

1|0
    0|0
  • Telimi bulamıyorum ya bı caldirsana nerede bulmama yardımcı ol de

1|0
    0|0
  • Kalbine inin

1|0
    0|0
  • Benim üzerimden prova yapabilirsin

0|0
    1|0
  • bir bahane bulup soru sor ve tanış

1|0
    0|0
  • direk git otur nasasina selam de

1|0
    0|0
  • Hayat çok güzel sev sevil

1|0
    0|0
  • Daha çok cekersin

0|0
    1|0
  • Sen İstanbul üniversitesindemi okuyorsun?

1|0
    0|0
  • Cesaretini topla ve git sana ait olanı al dostum

1|0
    0|0
  • Senin için emek vermesini sağla

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir sekilde yine karsilasirsiniz emin ol sabirli ol. Sık karsilasirsaniz eger onun ilgisini zaten ceker bu durum.. ha zamana birakmak istemiyorum illa olmali diyorsan arastirmaya bak tarif ederek birilerine sor veya siniflari gezerek ara.. gittigi yöne git ogrenmeye calis falan

1|0
    0|0
Yükleniyor...