Kapat

var mı aranızda aşkdan ümidi kesen?

üst üste 3 iliski yasadim, ilkinde büyük şok yaşadım hic unutmam aldatilmıştım, tam toparlandim derken hayatima tekrar biri girdi o da madde bagımlısı oldugunu aciklayarak terk etti beni... Aşka kapıları tamamen kapatmıştım aslında, ama kısa süre sonrada cok iyi aile cocugu diye arkadasimin oyununa gelerek bir senelik bir iliskim oldu.. sonu tamamiyle hayal kirikligi ve Hüsranla bitti.
Artik umudu tamamiyle kestim, bazen aynaya bakiyorum hatta diyorum acaba cirkinmiyim ki eskiden o kadae kendime güvenen bir kizdimki artik o güvenimide tamamiyle kaybettim..
Kapilarida ümidimi de tamamiyle kestim, nasilsa ayni biticegine düsünüyorum bu durum insani üzüyor aslinda icten ice..
Neyse merak ettim ayni duygulari belki yasayan vardir

0|1
930

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• Yaziyi güzel betimlemişsin. Merak ettiğim duygularini ve yaşamini sade şekilde aktarabilen biri nasil oluyorda sağlikli vuzun omurlu bir iliskiye baslayamiyor. Sorun tamiz niyetinle hemen guvenmen mi acaba?

1|0
    0|0
    • 3gün

aslinda tam tersi cok süpheci bir insanimdir geneldede güvenmedigimi karsimda ki insanlar anlar:) sanirim ic güdüm kuvvetli yanilmadim hep inanmak istedim ama olmadi

• 3gün

Salladim be. Saat 02:18 bu saatte mantik bekleme.
      Çok fazla fotoğraf çektirme psikolojin bozulur. guzel. oldugun herkes tarafindan biliniyor zaten.

• 3gün

:) dogru diyosun

• Bir kişi olacak oda doğru kişi olacak dedim ve kendime 1 hak verdim sonra bekledim bekledim ve işte bu o kişi dediğim kişiyi buldum Herşey mükemmeldi ama babası sağolsun.
    Severek ayrıldım onun iyiliği için ondan vazgeçtim.
    Bundan büyük mü hüsran'ın.

1|0
    0|0
    • 3gün

:( ne desem bilemedim.. bu da cok farkli bir olay...
      Benim aileyle sorunum olmadi aksine ailesi beni cok seviyordu.. ama Hüsranım kendini mükemmel gösterip sonra bambaska bir insan olmasiydi, en kötüsüde Namusumdan süphe duyup alay etmesiydi.

• 3gün

Tanımadığınız kişilere kalbinizi açmayın açarsanız bunun adı gönül eğlendirmek yani yalancı aşk olur.

• 3gün

👍buna katiliyorum

• Ben doğru kişiyi bulduğumu düşünüyorum ama ilk adımı atamıyorum işte. Herşey bir mesaja bakıyor. Ama elim gitmiyor bir türlü.

1|0
    0|0
    • 3gün

Bence atmalisin:) su an icin icini yiyor atamadigin icin oysa adimi atsan ne kaybedersinki? hadi diyelim geri cevirdi? olsun su anki yasadigin durum daha kötü

• 3gün

Kızla aynı bölümdeydik ben okulumu bıraktım. Kız okulda kaldı sürekli bakışıyorduk falan. Kız da kaçamak kaçamak bakıyordu. Gece rüyalarımda görüyorum uyumaya korkar oldum artık. Her gece rüyamda. Önceden bir kez whatsappta kütüphaneye davet ettim. Ama bahane üretip gelmek istemedi soğuk davrandı. Sonra sıcak davranmaya benimle ilgilenmeye gülümseye başladı konuşmaya çalışmalar falan ama ben nedense buz gibi davrandım kıza kütüphaneye gelmediği için kırıldım sanırım 😕

• 3gün

bence bir sansini dene ya :) kizlar ilk adimlari erkeklerden bekler

• Aldatilmak husranini nasıl atlattın? Bende yeni aldatildim ve kurtulmak istiyorum bu durumdan

1|0
    0|0
    • 3gün

atlatamamistim , inan bir sene boyunca her gece agladim anorexiayla bile burun buruna geldim o dönem , Allah biliyor cok kötü zamanlar yasadim zamanla onunla ilgili herseyi sildim, sonra disariya attim kendimi hep gezdim tozdum, kendime mesguliyetler buldum.. en son nisanlandigini duyunca beni aldattigi kisiyle zaten ümitler kesildi bende. nasil desem unutmadim ama alistim zaman gectikce , sonra hayatima zaten baskalari girdi hepten unutuldu

• 3gün

yasadiklarim bana cok sey katti, cok sey ögrendim.
      Ne diyelim :) Hayat iste..
      Belki bir gün Kader bizede gülee

• 3gün

Umarim güler 😊 muhakkak eninde. sonunda acilardan sonra tatlida yiyebiliriz dimi 😊

• Yani kesme asamasindayimda denebilir üzülen taraf sen oluyorsun her türlü ne gerek var insanları ciddi ilişkiden bile soğutmaya başladılar.

1|0
    0|0
  • Aynı duyguları yaşıyorum ve artık bitmeyen ilişki istiyorum

1|0
    0|0
  • Yahu ne yapacaksın aşkı meşki, bulduğun kazı yol geç.
    Türk erkeğinden sevgili olmaz

1|0
    0|0
  • bende baya macera var ama aşk gelsin 50 yaşında gelsin yeter ki gelsin modundayım hala

1|0
    0|0
  • Aşk falan hikaye bende bıraktım kısa süreli genelde yaşıyorum

1|0
    0|0
  • Görücü evlencem ben

1|0
    0|0
  • Nasıl bu kadar kolay erkek bulabiliyorsun

1|0
    0|0
  • yardim istrmsn

1|0
    0|0
  • Çok oldu keseli

1|0
    0|0
  • Ümitli olmak gerek...

1|0
    0|0
  • Ben kesinlikle ümitli değilim...

1|0
    0|0
  • Olmuyor sevsem de bitsemde sevenim olmuyor

1|0
    0|0
  • Bende diyom gece gece kim bana seslendi.

1|0
    0|0
  • Aşktan ümidi kesmedim

1|0
    0|0
  • Aşk mı 😊 nasıl birşeydi diyebilseydim keşke 😊

1|0
    0|0
  • eveet

1|0
    0|0
  • Evet yaki var oo benim

1|0
    0|0
  • Geç bile kalmışsın

1|0
    0|0
  • Ben kestim... isteyen olursa da anlatırım

1|0
    0|0
  • Benn

1|0
    0|0
  • Hayat işte herkes aynı şansa sahip olamıyor

1|0
    0|0
  • Malesef

1|0
    0|0
  • O gideli çok oldu

1|0
    0|0
  • Öyle şeylere inanmamak gerej

1|0
    0|0
  • Hangi şehirde hangi ilçesinde yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • Yaş geçiyor buna üzülüyorsun dimi. .

1|0
    0|0
    • 3gün

hayir ya yasim genc daha ama insan düsünüyor iste..

• 3gün

Yine aynı şeyleri yaşarsın istesende istemesende. Aşk bulur seni tekrar. Ama çok kaptırma. Karptrrsan sende benim gibi olursun. . Psikoloji hapları tutuyor beni ayakta. .

• 3gün

umarim tekrar karsima biri cikmaz..

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben kestim istemiyorum da herkes degisik ya nerde eskidenki delikanlilar

1|0
    0|0
    • 3gün

eskiden insanlar sevdigi insanlarin fotograflarini saklarmislar yastik altinda.. simdi ayni anda kac kizi yürütüyolar.

• 3gün

bence o kisiden ümidi kes.. o tarz erkekler akillanmaz

• 3gün

Yok zaten kimse hayatimda ondan

• Aşk insanın başına gelecek en güzel duygudur o yüzden ümit kesmek doğru değil.

1|0
    0|0
  • Kendine olan güvenin, inancın aşka mı bağlıydı ki bir anda bitti...

1|0
    0|0
  • Allah bir kapıyı kapatır daha güzel bir kapı açar sadece sabır

1|1
    0|0
  • Yok aşkımla yaşıyorum ben

1|0
    0|0
  • Ne kadar aşk istersen o kadar senden kaçar aşk

1|0
    0|0
  • Hiç yaşamamışken mi..