Lütfen görürseniz okuyun, akıl danışmam gerekiyor?

Geçen yıl sevgilimle ayrılma sebebimiz benle konuşamaması ve benden bir yaş büyük olan arkadaşım sandığım birinin aklımı karıştırmasıydı. Sürekli bana ayrılmamın beni mutlu etceğini söyliyordu. Benden bir yaş büyük olana mert öbürüne de cem diyelim. Cemle ayrılınxa konuşmadık hiç ve hazirana kadar böyleydi. Mertse beni her gün arıyodu, sürekli yanıma geliyordu ve ben biraz daralıyordum. Ne zaman kurtuldum sansam bir haftaya geri geliyordu. Ben de en kolay yöntemin istediğini yapmak olduğunu düşündüm ve çıktığımız bir hafta boyunca tek kekime konuşmadım onunla. Ayrıldıktan sonra konuşmayı kestik. O sıralarda cemden özür diledim ve arkadal olmak istedim de kabul etmedi. Arkadaşımın annesi ve mertin annesi arkadaştı ve ben de o gün arkadaşımla birlikte olduğumdan evlerine gitmek zorunda kaldım. Gecenin bir yarısı mert beni misafir odasına çıkardı fakat yine benden bir yaş büyük olan biri nolcağını anlayıp kurtardı beni. Sonra biz mertle konuşmaya devam ettik, ben ona sinir oluyordum tabi. Kuzenim bir gün beni arayıp mertin insanlara bizim yiyiştiğiöizi anlattığını söyledi, aramız açıldı. O esnada cem beni arayıp beni unutamadığını söykedi ve arkadaş olduk, sonra tabi ben de hoşlanmaya başladım. Şu anda sevgiliyiz ve çok mutluyum. Yani cemi gerçekten çok seviyorum ve onun da böyle hissettiğine eminim. Onunla mert dahil herşey hakkında konuşuyoruz ve mertin bana dedikleriyle çok dakga geçiyoruz. Yaptığı yavşamanın başka bir yolu öünkü. Sorun şu ki mertin ailesi çok kötü bir durumda ve o çok etkileniyo. Bunları tek anlattığı kişi de benim. Bir kaç gündür konuşmak istediğini söyliyor ve ben geçiştiriyorum. Bugün kavga ettik spnra ona üzüldüm. O esnada ceme yazdım ve bikaç dkye yazcağını sçyledi ama yazmadı. Merti aradım ve iyi mi değil mi diye sordum. Onu sakinleştirdikten sonra normalkonuşmaya başaldık ve en az 3 saat konuşmuşuzdur, yeni kapadık. Kendimi kötü hissetmeli miyim? Bir de mert ceme katlanamıyor, konusu açılınxa sinirleniyor ve her kavgayı ona bağlıyor.

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun okuyamdm

0|0
    0|0
    • kısaca eski sevgilimle tekrar birlikteyşm ama ayrılmamızın sebebi olan kişiyle konuşmaya devam ediyorum fakat o sebebinin bu olduğunu bilmşyor. bu gece çok uzun konuştuk kendimi kötü hissetmeli miyim

• Knk yine uzun be 😎

Saka saka bencs hissetmelisin

En İyi Kız Görüşü

• Ben az önce ne okudum uykusuzluk nelere kadirsin, neyse cevap vereyim kısaca ikiside seni götürüyor yolu bulmuşsunuz zaten sendende bir halt olmaz onlardanda alayınız karaktersiz olarak devam ediceksiniz

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Ablacım bunun ne kadarını okucaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mert seni seviyor galiba ama bir dosta da ihtiyacı var sanırım sen arandaki mesafeyi koru cem ile bir gelcek istiyorsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...