Kapat

Askla Sevgi aynimidir?

Askla Sevgi ayni midir?
  • Evet.
    A seç
  • hayir
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
410

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevgi uzun vadeli, aşk ise kısa vadeli bir yatırım :=)

1|0
    0|0
  • Aşk çay sevgi ise şeker bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer😁

1|0
    0|0
  • İkisini de verebilecek insanın olduğuna inanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Değildir.
    Sevgi+Tutku+Seks=Aşk

1|1
    0|0
  • Aynı

1|0
    0|0
  • aşk körü körüne
    sevmek yerine göre

1|0
    0|0
  • aşk dediğin şey daha güçlü bir duygu. ve başlangıçta oluyor. yani aşık olduğun bir insanı tanımak istersin, tanıdığın insana aşık olmazsın ancak sevebilirsin.

aşkın içinde tutku oluyor. sevgi biraz daha nasıl desem yavan, düz birşey. yani bir erkek bir kadını arkadaşı olarak sevebilir, öğretmeni olarak sevebilir vs. sevginin bir sürü çeşidi var. aşk ise duygu olarak eşsizdir.

bir de genelde aşık olan taraf erkek oluyor. kadınlar aşık olamıyor çoğu zaman. anca önüne çıkan erkeği zamanla tanıyarak güvenip sevebiliyor.

son zamanlarda bir sürü kızdan onların erkek arkadaşlarının onlar için yeterli olduğunu duydum gördüm. sen bana yetersin diyip ikili foto atıyorlar.

bana yetersin dediğin ne demek? çok kötü bir söz bence.

sanki kız erkek arkadaşına şöyle diyor: aslında senden çok daha yakışıklısı, akıllısı, zengini, romantiği, temizi, ... olsun isterdim ama öylesini ele geçiremedim; seni buldum idare ediyorum, hiç yoktan iyidir, iş görür anlamına geliyor.

1|0
    0|0
    • 3gün

erkek için bu söz baya aşağılayıcı kesinlikle o erkeklerin yerinde olmak istemezdim.

• 2gün

hmm anlamli ☺

• Aşk yoktur sevgi vardır

1|0
    0|0
  • olabilir

1|0
    0|0
  • Nayir ayni olamaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4