Çiftler Arası İletişimsizlik ve Duygusal İhmal Ayrılık Kararı Almak İçin Geçerli Bir Neden midir?

Çiftler Arası İletişimsizlik ve Duygusal İhmal Ayrılık Kararı Almak İçin Geçerli Bir Neden midir?

0|2
313

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşarak çözüm aramak gerekir biraz mücadele

1|0
    0|0
    • 6gün

Karşı taraf "sözde" mücadele ettiğini iddia ediyorsa ve fakat sizin çabalarınızı görmezden geliyorsa?

• 6gün

Görmezden gelmek olmaz anlayış iki taraf içinde geçerli çabalamak ta öyle sevgi emektir

• 2gün

eig için teşekkürler 😊

En İyi Kız Görüşü

• İletişimsizlik sonradan ortaya çıktıysa elbette çözümü vardır, oturup düşünmek lazım nerede koptu diye. Bazen gerçekten ama gerçekten aşırı derecede saçma bir şey bunun sebebi olabiliyor.

Duygusal ihmal konusu bayağı bir göreceli, belki İletişimsizlik yüzünden gösterdiği ilgi karşı tarafa ulaşmıyor olabilir. Belki o insanın huyu böyledir, biraz düz birisidir ve onu öyle kabul etmek gerekiyordur.

Bazı şeyler çözülebilir bazı şeyler ise uyum gösterilerek alttan alınabilir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Evet ayrılık sebebidir sonuçta birbirinize ilgi gösteremeyip birbirinizi ihmal ediyorsanız o ilişki olmuyor formalite evlilik gibi birşey oluyor bildiğin.

1|0
    0|0
  • Sayginin olmadigi her yerde bu dediklerin belirli bir süre sonra ortaya cikicaktir..
    İnsanlar birbirlerine birey olarak saygi duymadan duygusal bir boyuta girdiktenlerinden dolayi , bu olaylar ilk baslarda gözükmüyor sonralarda ortaya cikiyor.. :/

1|0
    0|0
  • Gecerliyi kenara koy, ayrilik icin tek sebeptir, "iletidim bozuklugu"...

1|0
    0|0
  • Yok geçerli bir neden değil bence siz artik bir ailesiniz zorlukların üstesinden gelmeyi öğrenin nerde trak orda bırak yapmayın

1|0
    0|0
  • geçerli sonuçta bu yabancı değil eşin iletişim kurmak iyi geçinmek zorundasın.

1|0
    0|0
  • Bir psikologdan yardım alabilirsiniz hemen ayrılık kararı almayın bence...

1|0
    0|0
  • Oturup konusup ortak karar alinmalidir.

1|0
    0|0
  • Malesef

1|0
    0|0
  • İletişimsizlik faciadır..

1|0
    0|0
  • Kendileri bilir.

1|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • Hayır değildir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabiki evet. İletişim kuramadığın biriyle devam ettikçe nasıl mutlu olunabilir ki

1|0
    0|0
  • ben bunu yasıyorum ne zamandır

1|0
    0|0
    • 6gün

Peki , çözüm bulabildiniz mi?

• 6gün

hayır daha konusamadık erkek arkadasımla bu konuyu, uygun yer ve zaman bulunca konusmamız geerekiyor cunku ne zamandır ıcımde bırıktırdıgım seyler var

Yükleniyor...